• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
@lauritka Ahojik, no myslim si, ze uz to nebude potrebne, dnes teplotka http://www.fertilityfriend.com/home/357d17 :angry:
26. srp 2011 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. srp 2011 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. srp 2011 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2
@lauritka
ach jo :frowning2: no nic, ideme dalej, raz to vyjst musi...!
26. srp 2011 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lussinkaaa tak tak neboj raz to vyjde urcite
26. srp 2011 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, ja takto: http://www.fertilityfriend.com/home/2004ff - ale to bude asi tymi horucavami...
26. srp 2011 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saronka gratuluju, tak teď už to bude sranda :slight_smile:
26. srp 2011 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte baby..tak ja pokracujem takto http://www.fertilityfriend.com/home/deni
26. srp 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojte babenky, tak vcera som sa natrepala ku mojmu gyndosovi, ze pokial liecim stitnu, ci nam s muzom nemoze spravit kompletny odber krvi, ci vsetko ostatne je fakt ok. a sam mi minule navrhol laparoskopiu, tak som sa o tom chcel a s nim pobavit. ale on vcera kukol na moj graf a ze musime testovat ci nie com tehotna a dovtedy nic robit nebude! :angry: joj, ako ma nahneval, lebo tehotna nie som. testovala som a nic, ani priznaky ziadne... http://www.fertilityfriend.com/home/3256f0 co si o tom myslite? alebo bola ovulka 16 DC a je to vsetko ok...
26. srp 2011 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. srp 2011 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ftinka hmmm, mna zaujimalo, ako to je, ked su ovu testy negativne ale teplota pekne stupne. @lauritka co myslis?
26. srp 2011 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denda29 super grafik :slight_smile: len nech sa takto pekne drzi hore :wink: drzim palce!
26. srp 2011 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@riana12 mne to dnes tiez nejako vystrelilo, ale je pravda,z e som sa rano prebudila cela spotena a meranie netrvalo ani minutu.
http://www.fertilityfriend.com/home/350891
26. srp 2011 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pempusik ja som sa praveze do dnesneho dna zobudila na meranie v pohode, uplne prijemne mi bolo... az dneska som citila, ze mi je teplo... tak mi troska nejdu do hlavy tie predosle teploty...
26. srp 2011 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby, neviete mi poradit, ako to je s krckom????? lebo sledujem si ho uz dlhsiu dobu, tento cyklus ho mam makky uz od mrchy az do teraz :unamused: , je otvoreny....., dnes som 23DC. ovulacia asi prebehla, som uz 6DPO :unamused: , vsak mal by sa po ovulacii uzatvorit, ked sa nemylim
26. srp 2011 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pempusik baby mi vraveli, ze som asi iba nevystihla ten pozit. ovu testik... kedze ovulka moze trvat aj iba 12 hod. a ja som testovala raz denne.... :wink:
26. srp 2011 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@timmka krcok nesleduj, to je nepresny ukaszovatel... resp. aby si si z toho mohla vziat, co potrebujes, musis ho mat dokonale zmapovany, ako sa konkretne u teba meni... ale nepovazuj ho za priznak tehotnosti alebo bliziacej sa MS...
26. srp 2011 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ftinka aha, no ja som testovala minuly mesiac prvukrat, tiez len raz denne, snazila som sa v tu istu hodinu, ale kedze chodim z prace tak vselijako, tak sa mi to velmi nedarilo.
26. srp 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pempusik nemusela vystihnut vrchol LH :slight_smile:

@ftinka no, tiez sa mi tam skor javi ovulka 16-17 dc- :slight_smile:
26. srp 2011 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ftinka fuuuuha a co testoval doktorko teda nieco :confused: a inak mohla byt aj ovu toho 16 len ma metu tie negativne testy zase :confused:
@denda29 len tak dalej a vyssie :wink:
@pempusik no nic ine ti nezostava len sledovat asi dalej, podla mna to este nie je ovu, ale preco tak vyskocila teplotka netusim, zeby z toho tepla :confounded:

@timmka ja ti vobec neporadim pre mna je krcok stale zahada
26. srp 2011 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@timmka no a nemerias ???
26. srp 2011 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 no doteraz som si o nom to myslela, ze ho poznam uz velmi dlho, pocas mrchy som ho stale makky, potom bol tvrdsi, v case ovulky bol mykky a otvoreny a potom sa uzatvaral, stale som vedela kedy pride mrcha, lebo den pred mrchou bol opat makky a teraz???? je to divne, ale mas pravdu, radsej si ho nebudem sledovat :unamused: , ja som sa len zlakla ci vobec ovulka prebehla, preto som sa vas na to pytam, ze ked je anovulacny cyklus, aky ma byt krcok....
26. srp 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strihalka
@lussinkaaa
@st2 dakujem hadam pojdeme vysie :wink:
26. srp 2011 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka uz nie, len do ovulky a potom som to radsej nechala
26. srp 2011 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 uz aj pre mna je riadna zahada :unamused: , tak som mu doverovala, myslela som, ze pozanm uz svoje telo, ale ......... no uvidime, ale aj tak vam dakujem :wink:
26. srp 2011 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@timmka ukazala BT ovulku? ak ano, krcok neries :wink:
26. srp 2011 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 mas pravdu :slight_smile: , dakujem
26. srp 2011 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 to nude urcite z toho tepla, v noci som vstala na wc (to sa mi stava castejsie, ze musim v noci vstat) a vcera sme boli na badminton, takze mozno aj tym to bude. Cez vikend som u svokry, tam asi nebudem moct merat, tak uvidim zaciatkom tyzdna.
26. srp 2011 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne uz tusim zacal egg :confused:
26. srp 2011 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte!!!tak my sme sa dnes objednali na IUI do Heliku v Martine....ani som nepredpokladala,ze to pojde tak rychlo...zhruba pred pol hodinkou som tam volala a DR.Krajcovic ze aby som prisla uz v pondelok medzi 7-8hod na sono....Boze to je rychlost :slight_smile: :slight_smile: som teraz trosku mimo,som to takto zrazu ani necakala :slight_smile: :sunglasses:
mate niake skusenosti???
26. srp 2011 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek