• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
@maminka142 to fakt, no uplne to vyzeralo na IP pokles. no este uvidis,ak neklesnes aspon dva dni, tak skus znova :wink:
27. srp 2011 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka čo je to IP? :sweat_smile:
27. srp 2011 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maminka142

- implantační pokles - v době, kdy se vajíčko uhnízďuje, může dojít k jednodennímu prudkému poklesu teploty (a opětovnému vzestupu!). Tento pokles se může vyskytnout nejčastěji mezi 7.-10.DPO, ale výjimečně se může objevit už od 5.DPO, popřípadě až 11.DPO. Opakuji, že přítomnost tohoto poklesu nutně neznamená těhotenství a naopak jeho absence ho nevylučuje, přesto bývá s těhotenstvím často spojován. Nepleťte si ho ale s poklesem před MS - pokud například Vaše luteální fáze trvá obvykle 11 dní a 11.DPO dojde k prudkému poklesu, daleko pravděpodobněji se jedná spíše o znak přicházející MS nežli o těhotenství :frowning2:
- třífázová křivka - po ovulaci dochází k trvalému teplotnímu vzestupu, na určitém % těhotenských křivek se pak může objevit ještě vzestup druhotný, po uhnízdění vajíčka. Nejčastěji se objeví, stejně jako implantační pokles mezi 5.-11.DPO. Například před ovulací se teploty pohybují mezi 36,3-36,6, po ovulaci pak 36,7-36,9 a po uhnízdění se ještě jednou zdvihnou na 37,0-37,2.
- implantační špinění - opět pouze v některých případech se může objevit v období implantace slabé špinění.
27. srp 2011 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka no ja som dnes, asi 12 deň po ovulacii a posledny pokles bol 9 DPO :unamused: Tak to mohol byť aj pokles pred MS :unamused: A je možne, že som tehotna aj ked test ukazuje negativne? Ved uvidíme o par dní :wink: A LF nemam kratšiu, ako 14 dní :confused:
27. srp 2011 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maminka142 pokles red MS to nebol, lebo to by klesalo dalej a nesla by si hore. niekomu vyjde test neskor, ale tak do 14 dpo by uz malo nieco ukazat.
27. srp 2011 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka citala som to dlhsie co si teraz (17:45) citala.. je zle ked ma zena pcoas celeho cyklu najnizsiu teplotu 36,6?
27. srp 2011 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chanae ako myslis, ze podla celeho cyklu ?? to by bol anovulacny. myslis teda pred ovu teploty alebo po ovu.
27. srp 2011 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka napisala som to uzasne zle ospravedlnujem sa.. myslela so mtak ze ani jeden den pocas cyklu nie je teplota nizsia ako 36,6.. http://www.fertilityfriend.com/home/chanae/ jednoducho ze tam nie je ziadna hodnota taka nejaka nizsia
27. srp 2011 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chanae zalezi aj od toho kedy sa meria, napriklad nizsia teplota bude, ak meriavas o piatej rano. vyssia ak o osmej.

jednotliva hodnota nie je dolezita, ide o tvar krivky.

aj ked v linku na prvej strane sa uvadza, ze vyssie alebo nizssie teploty mozu znamenat problem v stitke, ale nie je to pravidlo
27. srp 2011 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. srp 2011 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka praveze ja meriam 5:15 rano, a stitnu mam v poriadku to viem na isto..
cize ak spravne chapem tak jednotlive hodnoty nie su podstatne ale podstatny je tvar tej krivky. .
dakujem za info:slight_smile:
27. srp 2011 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chanae ano presne. ci je dvojfazova, cize ovulacna :wink:
27. srp 2011 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka takze som to dobre pochopila.. ale ako mam tomu chapat ze dvojfazova?
27. srp 2011 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zienky mate niektora skusensot s testami clearblue?
27. srp 2011 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chanae v pohode da sa im verit.. :wink:
27. srp 2011 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vejinka isto da? zo mna prave oci vypadli :confused:
27. srp 2011 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chanae mas tam dve ciarky?? tak potom gratulka :wink:
27. srp 2011 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vejinka dve ciarky nie.. nasla som doma este jeden zatulany test ale tie s indikatorom pocatia..a zo mna oci vypadlo ked sa na teste ukazalo 3+ .. co je asi trochu viac nez dost nemozne :confused:
27. srp 2011 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chanae hmm divne...nemozes byt tehu?? ten s tym indikatorom sa fakt nemyli...
27. srp 2011 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale nic nieje nemozne...mozno bol po zaruke alebo neviem no
27. srp 2011 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vejinka na to mletaku pise ze ak tam je 3+ tak je to vlastne viac nez 5tt... a po zaruke urcite nebol..
http://www.fertilityfriend.com/home/chanae a moj graf takej dlzke tehu nejak nesvedci
27. srp 2011 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm neviem ako funguju digitalne, ze podla coho ukazuju tie tyzdne, ale prepokladam, ze podla urovne HCG, takze ak mas vysoke (dvojky? :grinning: ) tak ti podla mna moze ukazat aj 3+ a realne si ovela menej :wink: Nemas ziaden obycajny cikaci pasik doma?
27. srp 2011 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chanae mozna dvojcatka?proto take vysoke hcg? ze by to odpovidalo v 2,5 tydnu na tri?
27. srp 2011 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chanae zaujimaveee
27. srp 2011 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lindana Obycajny nemam i tento jeden som nasla nahodne v skrini a zavadzal mi preto som ho spravila.. a teraz uz otvorenu lekaren nenajdem :pensive:
27. srp 2011 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strihalka nestras s dvojcatkami mozno sa len test trochu pomylil.. asi zajtra skusim obycajny test.. ked zozeniem..
27. srp 2011 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vejinka zajimave.. skor stresujuce ja tomu vobec nechapem teraz
27. srp 2011 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no musis vydrzat do zajtra a skusit klasicky
27. srp 2011 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
toto forum je uzasne, co den to nejake prekvapenie :slight_smile: Dufam, ze prekvapim aj ja coskoro :grinning:
27. srp 2011 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vejinka vydrzim a skusim.. uvidime co z toho bude.. lebo momentalnesom z toho viac nez zmetena..
27. srp 2011 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek