• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
@riana12 teda ale nechce sa im ist hore, ide to pomaly :grinning:
7. zář 2011 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 veru, už krásne sám FF vyznacil, este vcera sa mu nechcelo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@lauritka no ide to asi tak hore, ako ked storocny tragac posles hore kopcom :stuck_out_tongue_closed_eyes: čím to donútim krajšie stúpať? : :angry:
7. zář 2011 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 no ale tusim po dlhej dobe sa ukazala ta krasna cervena ciara :wink:
7. zář 2011 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 :slight_smile: no asi mas menej progesteronu tento cyklus.. tie medicaments su atb ?? a to Pcko ??
7. zář 2011 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby,mne to vyznacilo ovu,ale neverim,ze som ju mala,ten den,ked bola tak vysoko teplota,tak som mala nejaku virozu a vzdy mam ovu okolo 24DC,lenze tento mesiac mam celkovo vysoke teploty,mam to nejako vymazat,alebo s tym? :unamused:
http://www.fertilityfriend.com/home/2c22af
7. zář 2011 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 no pár cyklov som si znacila sama, bo som malo merala :sweat_smile:
@lauritka medicaments je 80mg pyridoxinu a P je predposledna tabl. duphiku, co este doma bola... a este jednu frcnem zajtra-pozajtra...
7. zář 2011 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petruci6 ak mas virozu, tak nemeraj, az ked budes zdrava, lebo to moze byt naozaj ovplyvnene.

@riana12 aha jasne. :slight_smile:
7. zář 2011 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 jaaaaaj vlastne ano, tak vidis jedno poriadne meranie a co to hned spravi :grinning:

@petruci6 ak si si nie ista tymi teplotami a myslis ze mohli byt ovplyvnene teptlotou tak si to oznac ako discarded a FF ich nebude brat do uvahy
7. zář 2011 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka viroza bola len 2 dni,teplota je vysoka od zac :unamused:
@st2 dik za radu,skusim to :wink:
7. zář 2011 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petruci6 no ale telo mozno na tu virozu zareagovalo uz skor... :fearful:
7. zář 2011 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
měřím BT první měsíc a jsem z toho jelen. Vkládám svůj grafík a ptám se, dá se z toho něco poznat? Myslíte, že ovu byla nebo nebyla? Čípek už mám uzavřenej a plodný hlen už taky není. Díky za rady :slight_smile: , vkládám odkaz
http://www.womenzone.cz/uzivatelka/svija/grafy.aspx?c=634492224000000000
7. zář 2011 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 ale aj tak sa mu do vcera nepacil pomaly vzostup :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ale vidis, poriadne clovek meria a hned ho pekna cervena kole do oci :grinning:
7. zář 2011 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka no neviem,o 2t skor? :unamused: uvidim budem merat dalej a som zvedava ako dopadne tento mesiac
7. zář 2011 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 tak tak, ja som dnes odmerala ale uz kaslem na to, ale to si tusim hovorim kazdy vecer ked idem spat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@svija no ja by som povedala ze ovu veru nebola :unamused: vidin ze tam mas aj ovu testy, a podla tych cervenych zaznamov asi ani jeden nebol pozitivny ze
7. zář 2011 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petruci6 no tak ked hovoris, ze mas vyssie teploty, nieco ich ovplyvnovat musi, pokial si nezmenila dobu merania.
7. zář 2011 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte kočky :wink: Čítam Vás každý deň a veľmi držím všetkým palce. U mňa už cez domáci doppler krásne počuť srdiečko. Posielam Vám všetkým tehu vírusíky. TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
7. zář 2011 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
@st2 vyznac si sama ovu na 14DC a uz sa o meranie viac nestaraj :wink: mas ju uz pekne potvrdenu, aj ovu test, aj zvysena teplotka... co na tom, ze len dva dni? :slight_smile:
7. zář 2011 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
alebo potom jedine, ze bola ovulku cez mrchu :confused:
7. zář 2011 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svija no vyzera to tak, ze nebola :confounded:
7. zář 2011 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2, @lauritka - jo jo, ovu testy všechny negativní. Asi fakt nic nebylo :angry: .
7. zář 2011 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ani ovu cez mrchu,ani viroza o 2t skor mi nejde velmi do hlavy,fakt netusim o com to je a meriam v tu istu hodinu ako vzdy
uvidim ako to bude pokracovat,mozno to este klesne
7. zář 2011 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 jj mas pravdu, ved aj tak zajtra ma caka doki tak uvidim co povie a teplomer teda odkladam a uz nemeriam, ked mi to aj on potvrdi tak uz bude uuuuuplne spoko

@petruci6 no veru musis len merat dalej a uvidis ako sa to vyvinie, tazko sa robia zavery teraz

@sunday1 jeeee tak to je supis
7. zář 2011 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. zář 2011 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@jaja018 krasne ciarocky :wink:
7. zář 2011 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petruci6 vsimla som si z predchadzajuceho grafu, ze si mala ovu na 24DC. To mavas taku kratku LF?
7. zář 2011 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 teplota 37,0 uz 3.den dve ciarocky stale silnejsie, len aby sa nic nestalo
7. zář 2011 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pempusik nie vzdy mam LF 14 dni a ovu na 24DC,zvycajne mam cyklus 38DC a posledne 2 mes sa mi skratil na 32DC
celkovo je to teraz nejake divne s tym mojim telom :unamused:

@jaja018 mas krasne ciarocky,uz nemeraj a nic si neprivolavaj,vsetko bude v poriadku :wink:
7. zář 2011 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petruci6 aha, no ten moj cyklus je tiez taky vselijako dlhsi. Pytam sa len preto,ze u mna vyzera tentraz ovu na dost neskoro (ak vobec pride) a teda dufam,ze LF bude dostatocne dlha.
7. zář 2011 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pempusik a kde mas graf?
7. zář 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek