• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
caute bola som dnes na sone a mame srdiecko :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. zář 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maxiii gratulujeeeem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Dievcata - jasne, ked chcete babo, je tazke na to nemysliet - ani ja som to nedokazala, ale aj viem ze to vie pekne liezt na mozog :unamused:
4. zář 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
maxi super gratulujem. ja som bola v stredu a tiez uz bolo srdiecko :slight_smile:
4. zář 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
maxii, supeeeer!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a preco az tak neskoro si isla na srdiecko? vydrzala si tak dlho cakat?
vavi vdaka :slight_smile: spadol mi kamen zo srdca :grinning:
Maxi, aj ja blahoželáááám...

No , Shaarka, tak to by som asi explodovala, keby mi to niekto povedal...môôôôj booože!!
Vlastne už teraz pením, keď si to predstavím :grinning: :grinning: :grinning:
4. zář 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
vdaka baby,
katka aj tebe gratulujem :dizzy_face: :dizzy_face:

shaarka ja som bola pred 2,5 tyzdnom dozadu na utz a to este srdiecko nebolo, tak som mala termin az dnes a ze to uz musi byt urcite, ale podla mna tam bolo uz aj minuly tyzden len som nebola na sone, a vydrzat som vydrzala, aj ked som uz bola nervozna sa priznam :grinning:
4. zář 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
maxi vdaka :slight_smile:
4. zář 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

maxii gratulujem k srdiecku,

ja nemam nic dobreho na sone nebolo nic vidno 27DPO :frowning2: hcg este nemam , dr povedala ze podla sona to nie je tehotenstvo :frowning2: ale tak co potom tie pozitivne testy ?? viem ...neudrzalo sa :cry: dnesne HCG este nemam vysledky ale uz som si nedala duphaston a asi sa spusta menzes
4. zář 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tittika, co to citam??? ako to, ze nic nebolo vidiet? ani dutinku? a kedy si tstovala naposledy? a ciarka silnela? a merias este BT? a kedy budes mat vylsedky krvicky? to mi je taaak luto, ale mozno doslo len k nedorozumeniu... :pensive:
4. zář 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
maxii, a trosku nechapem, pises, ze si bola na UZV pred 2,5 tyzdnom a nebola si na sone? to mam ako chapat? :sweat_smile:
4. zář 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
shaarka sak utz a sono je to iste nie? ja to volam raz tak raz tak... :grinning:
pred 2,5 tyzdnom som bola na sone a videl male babeno, cca 2 mm, srdiecko este nebolo, a dnes uz ma babo 1,8 cm a srdiecko veselo bilo :sweat_smile: :sweat_smile:
4. zář 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaaaaaaaaaaaaj uz chapem. :zipper_mouth: :dizzy_face:
na minulom sone nebolo, a potom by uz bolo, ale ty si na sone nebola.
som to nechapala, prepac :grinning:
4. zář 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tittika môže ísť o biochemické tehotenstvo, čo som mala aj ja... oplodnilo sa, ale neudržalo... ak podľa ultrazvuku skonštatovala, že o tehotenstvo nejde, tak asi naozaj nič nevidela :frowning2: ja som si tiež nahovárala, že možno ešte nevidno nič, lebo som bola začiatok 5tt, lenže ona mi do správy napísala, že maternica má normálnu veľkosť, aj výstelka je ako v druhej fáze menštruačného cyklu....

shaarka meranie teploty jej nepomôže teraz... žiaľ :frowning2: mne sa vtedy teplota držala na 37,0 ešte aj druhý deň menzesu.... však poznáš ten môj "víťazný" graf....
4. zář 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
hej presne tak :grinning: som cela vytesena tak pisem ako dement, prepac :grinning:

tittika mrzi ma to ale nemozes ty len troska pozadu, ze bola ovulka neskor??vies kedy bola ovulka??
4. zář 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
shaarka

posledny test som si robila v pondelok , ciarky do vtedy pekne silneli a potom som uz netestla, vysledky budem mat uz len zajtra...nie to nie je nedorozumenie :unamused: ...neudrzalo sa , maternica este asi nie je ok po kyrete

a ani som uz nemerala BT :unamused:
4. zář 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach jaj :cry:
4. zář 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ups treba si to skopirovat cele
4. zář 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
titi to je mi luto :frowning2:
4. zář 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
pozitivum ze nemusim na kyret a mozme skusit nabuduce :slight_smile:
4. zář 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jasne, pozitiva treba hladat. :dizzy_face:
a duphaston na udrzanie. :wink:
4. zář 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Titti :frowning2: je mi to luto, ale vidim ze si optimista, to je spravne :wink:
4. zář 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jááááj katy co to vidím, došla jsem zkontrolovat shaarku a jaké překvapení. Teda teď nevím, zda už jsem gratulovala, nebo ne, začínám v tom mít hokej :sweat_smile: titity. Mě se stalo 2měsíce před těhu to samé. Testy pozitivní a na konci 5tt menstruace, tak snad se také brzy dočkáš. Držím palce :dizzy_face:
4. zář 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,
gratulujem tehulkam :slight_smile: Tato strana - 391 - sa mi paci - vacsinou su v pasoch tie "tt" :slight_smile: Prajem vam vsetkym co najmenej problemov v tehotenstve a na jeho konci zdrave babatka v naruci :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

A snazilkam - vela stastia :slight_smile:

Velmi uz neprispievam, ale sledujem :slight_smile:
4. zář 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ze zkontrolovat shaaku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: diks!!! :dizzy_face:
4. zář 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čo znamená biely výtok- plodné, či neplodné dni? http://www.fertilityfriend.com/home/28f7dc
4. zář 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. zář 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tuniska, biely, kremovy, lepkavy, husty = neplodne.
a priesvitny, vodnat, alebo ako bielok a natahovaci = plodne.

zakupanda, ovu je (bola) asi dnes :slight_smile:
4. zář 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
shaarka"dnes ovu?mela jsem neg.testík
4. zář 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek