Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

chirabell
17. zář 2011

ahojte,pridavam na ukazku moj graf. je to 3.cyklus poMA (druhy bol ukazkovy krasny preto je tento prekvapenim)
http://www.fertilityfriend.com/home/chrabell
vysvetlenie...prva cast cyklu anovulacna,ovu bola ocakavana na19dc ale 3dni predtym sa gyn po utz vyjadril ze lavy vajecnik je cysticky,drha cast je bud po posuntej ovu resp druhej neplanovanej z praveho vajecnika,lebo cca v tm casesm ho citila. ale toez to moze byt upravena bt po rasknuti cysty,lebo pri kontrole na 38dc uz na utz nebola. dalsia zaujimavost je ze vden ocakavanej mrchy 3.9. mibolo velmi zle tak mrchovsky no mrcha neprisla. namiesto toho odvtedy citim podbrusko a mam husty biely nepachnuci hlien a prasia ako pri prvom tehu. na tehu test duch,z krvi na 12dpo (podla ff teda 41dc) hodnota 5,5. na utz len zvysena sliznica ale vraj nejednoznacne ci thu ci nie.
vcera na 45dc mi pichli vyvolavacku,je to vlastne progesteron a telot hned vyskcila na uroven mojich poovu teplot. hcg mze byt bud zostatkove po tehu ktore skoncilo 25.5. v 12tt,vraj u niektorych zien moze ostavat az pol roka. alebo nasledok tzv mikropotratu (vajko sa oplodni telo na to zareguje ale nechyti sadobre) alebo aj zaciatok tehu.comu ale radsej neverim. vysledok uvidime do cca 2 tyzdnov dokedy by mala po vyvolavacke dorazit mrcha.
preco vam t sem pisem?ze priroda jevsemocna a dokaze v tele zeny porobit kadeco,posunut ovu,pridat ovu atd.ale hlavne na tom grafe pekne vidiet vsetky tie zmeny v tele.

lienkalienocka
17. zář 2011

@red_kika mna uz tri dni boli brucho ako ked to mam dostat. inak nic. a to by som mala dostat v utorok. uz zacinam byt zufala ☹

red_kika
17. zář 2011

@lienkalienocka ja som uplne tak isto na tom ako ty... tiez utorok, streda tak nejak..

lienkalienocka
17. zář 2011

@red_kika a ako dlho sa snazite? teraz bzdeme mat v praci stres, na to ma sef upozornoval tak tento mesiac sa nebudeme ani pokusat lebo som velky stresak a urcite sa nepodari. a ja uz tak velmi chceeeem ☹

chirabell
17. zář 2011

@lienkalienocka preco myslis ze jetvoj grafneuspesny? teploty mas vysoke a nevsimla by som si ze uz mrcha dorazila a v case plodnych dni ste s trafili,tak nesmiesto brat tak negativne,niekedy si tym postojom podla mna same kazime sancu...

st2
17. zář 2011

@lienkalienocka a preco neuspesny 😕

lienkalienocka
17. zář 2011

@st2 @chirabell
skusala som test a iba jedna ciarka

red_kika
17. zář 2011

@lienkalienocka tak pockaj az kym dorazi mrcha. este mas sancu
ja mozno tiez este.... ale dost ma sklamalo to klesnutie, tak sa uz tak netesim

lienkalienocka
17. zář 2011

@red_kika velmi tomuto este nerozumiem ale zahniezdovanie to asi nebude vsak? ja som uzivala treti mesiac lutenyl a ze ten vam pomoze, prd mi pomohol. nic ine ako pockat mi nezostava. drzim nam vsetkym palce nech je to co najskor 🙂

red_kika
17. zář 2011

@lienkalienocka no tiez niesom expert ale tiez som pocula ze o trosicku klesne teplota ked sa uhniezduje...ale fakt neviem ci to je pravda

lienkalienocka
17. zář 2011

@red_kika klesne a potom stupne? tak som to tu citala u jednej baby. fakt mame este sancu 🙂 dnes maju prist moji rodicia na navstevu a ja mam oci jak angorak 🙂 co pomaha? 🙂

red_kika
17. zář 2011

@lienkalienocka nam maju prist svokrovci - ideme na vinobranie 😎 ale zial ti neviem povedat co pomaha..nikdy som neskusala nejake veci 😀
mame sancu, myslim ze kym fakt nedojde silne krvacanie, tak este nieje nic stratene.

lienkalienocka
17. zář 2011

@red_kika 40 min po je tam uplne slaby duch. alebo si to namyslam a je to vyrobna ciarka 😀

lienkalienocka
17. zář 2011

@red_kika takze pezincanka? aj my sme boli dohodnute s babami z prace ze pojdeme ale nejak z toho zislo. a opatrne s burciakom co ak? 🙂

red_kika
17. zář 2011

@lienkalienocka daj fotku 😀 hej pezincanka, mam tam vystupenie takze som zvolala kazdeho koho poznam 😎 toho sa obavam, ze si kazdy bude chciet strngnut (dnes mam este aj narodky), tak uz od vcera rozmyslam ze ako sa vyhovorim. aj ked este viem ze niesom tehotna,ale neviem ani ci som, takze radsej ziaden alk. len ako to spravim? 😀 😀 😀

chirabell
17. zář 2011

@lienkalienocka ale to estenic,vies kolko detibeha po svetez duchovaleb pozit testov az niekolko dni po termine mrchy? a tysi stale predterminom. ved aj na testoch ma ,ano da sa robit aj 4dni pred mrchou ale %presnosti je len okolo 50. nechcem ti davat falosne nadeje,len si myslim ze na vzdavanie sa je u teba priskoro 🙂

loyanca
17. zář 2011

Dobré ráno 🙂
baby, chcem sa len opýtať, všimla som si, že niektoré ženy testujú aj ovu testami, namiesto tehu. Čo myslíte, do akej miery tomu môžem veriť? Ovu bola, potvrdila to dr., dnes som podľa všetkého 10dpo a zo srandy som urobila ovu test, čo mi ostal a sú tam //, dokonca si dovolím tvrdiť, že rýchlejšie a zretelnejšie, ako posledný test, čo som robila v čase ovulky.... vďaka 😉

lienkalienocka
17. zář 2011

@rek_kika je vidno iba na slnku ked je v tieni tak nic nevidim. v prvom rade vsetko naj k sviatku 🙂 no a ako to uhrat? u mna by to bolo lahke lebo ked si dam aj iba nieco slabe mne to hned udrie do noh a nemozem chodit. sa za to aj hanbim 🙂 a ako budes vystupovat?
@chirabell to mi baby poradili ze uz mozem. som v tomto zaciatocnik. ale tak este pockam a dufam ze sa dockam 🙂

chirabell
17. zář 2011

@red_kika kludnesi mzes pripit,ln ozratvlmi nieaj ked... v tomto obdobi je plod vyzivovany zlfym telieskom z vajecnika odkial je oplodnene vajko,nie je este primo spojene s matkinou krvou (to az po nastupe placenty) takze priadna troska alkoholu v krvi by nemala nic sposobit ao je matka inak zdrava, tak si v klude uzi vinobranie 🙂

red_kika
17. zář 2011

@chirabell jednemu, dvom poharikom sa asi nevyhnem, takze ked hovoris ze to neuskodi tak aspon sa nemusim vyhovarat 😀
@lienkalienocka ak by ste naaahodou chceli prist tak my budeme pri zamku vystupovat. tam to je skor ten ludovkovy kut. my konkretne od 15.30 😎

chirabell
17. zář 2011

@lienkalienocka jasne ze mzes testvat aj 3-4dni pred mrchou,50% je dozt vela a co ak tam aj ty patris,potom by ti test vysielpozitivny. kazdym dnom blizsie k mrche % stupa,ale kazda zena je ina aaj kazdetehu je ine. sancapadazprichodm mrchy a ked by meskala a test stale nic treba k dr na krv

chirabell
17. zář 2011

babydufam ze je to po mne citatelne ale som z mobilu a asi tyzden mam vymeneny s drahym a tu je dotykova kavesnica a obcas trafim ine alebo nezaberie a vynecha. snazim sa davat pozor ale v rychlosti sa aj tak stane

sarafortuna
17. zář 2011

@loyanca , ovu test väčšinou ukáže SILNU pozitivitu alebo aspoň takmer pozitivitu vtedy, ked už aj tehu test zachytí HCG... takže nešpekulujme o ovu teste a ocikaj tehu testík 😉 😉 😉 (môžeš pozrieť v albumoch u tehu kočiek, že to platí, lebo ovu test reaguje na hcg, ale v zmysle, že ti silnie zo dna na den, - z jedného testu na 10dpo nič nevyčítaš) 🙂

sarafortuna
17. zář 2011

@chirabell , tak ty máš tiež tie cykly riadne "pošahané" 😀 😀 😀
ale kedže si ešte len 3 cykly od MA tak je to ešte v pohode 😉 😉 😉

o mne sa to už nedá povedať 😠 😠 😠
@lauritka @st2
kočky, tak "pôrod" vajka neúspešný... už ma bolí celí bok, takže asi už nepraskne a bude šarapatiť do konca cyklku... zatiaľ nešpiním - takže ak vydržím nešpiniť tak to bude pokrok...dufaston som nenasadila..
http://www.fertilityfriend.com/home/25fb22

sarafortuna
17. zář 2011

@chirabell a neskôr si tehu testík nerobila? iba ten jeden...?
záhada veru.. teploty sa mi zdajú nízke, ale ovu by som videla 27.dc...no hcg 5,5 to je také "nijaké" 😕 😕

loyanca
17. zář 2011

@sarafortuna ďakujem 😉 určite si ho kúpim, lebo práve tehu test nemám. Keby tam nič nebolo, asi by som vydržala netestovať, ale takto musím 😀 inak, neviem ako na potvoru nájsť žiaden album tehulky, u ktorej sú aj ovu nafotené s tehu testami...

lienkalienocka
17. zář 2011

@red_kika prist asi neprideme len som chcela vediet ze comu sa venujes. tak si to tam uzite a veselu zabavu prajem 🙂
@chirabell neboj, vzdy som to vylustila 🙂 jasne ze este pockam kym mrcha nepride a potom to budem riesit. dakujem za povzbudenie 🙂

lauritka
17. zář 2011

@sarafortuna ale bolesti prestavaju az po ovulke, mas to dost vyrovnane na anovulak, ale uvidime 😨

chirabell
17. zář 2011

@sarafortuna nerobilaved naco,ked dr berie krv,aj v piatok vzal aj ked uz pichol vyvolavacku. mna najvic skrieto,ze pred tehumi telo fungovalo ukazkovo a teraz si robi co chce. to hcg neriesim na zive tehu malo a z coho to uz je tiez jedno teraz

sarafortuna
17. zář 2011

@loyanca
napr.
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/strihalka/al... (Strihalka, dúfam, že nehneváš že som odporúčala na ukážku tvoj album 😉 )

@lauritka , ahoj... len tá bolesť už je taká, akú mávam pri anovuláku - tak ešte vyčkám ale už neverím 😉

@chirabell , neboj, musíš vydržať , lebo psychikou si to ešte viac rozhádžeš - musíš veriť... ja som už 1,5 roka od kyretu a FURT !!! žiadna zmena, ale stále VERIM, idem už na to "duchovne" - čítam knihu Kľúč a musím veriť... fakt neviem, prečo to pán boh niektorým kočkam- aj mne- robí... človek má dosť zmieriť sa s potratom, a nie ešte aj s tým, že to ma nejaké "nasledky" ☹ ☹ ☹ ☹
Ja som si kúpila Sarapis a skúšam prvý mesiac zatiaľ, ked toto nepomôže tak ja už neviem čo skúsiť - mám pocit že všetko som už skúsila (okrem ten nízkokalorickej resp,tej diety na PCO - to je už fakt potom moja posledná nádej ...)