• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
@petruci6 ano :wink:

@red_kika no vo sobotu uz isto mat nebudem, mavam max 4 - 5 dni takze mi to vychadza
ojojooooj takze tahame dalsi cyklus spolu, este niekto tu je 1dc tusim @hankamamka
19. zář 2011 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 u mna sa ohlasila nejak skoro, tak ale co uz... pride dalsia sanca :sunglasses:
19. zář 2011 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 tak uz ta dostihla mrcha :pensive:

@petruci6 ja som 8 dpo. strasne ma dnes boli hlava, supla som si dva praleny.
19. zář 2011 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka hej hej ja som s tym aj nejak pocitala, ved pocity veskere ziadne neboli a este aj ked dnes klesla teplotka tak to bolo jasne som to cakala dnes alebo zajtra ale som aj rada ze to je dnes
buduci mesiac dam duphik uz a snad mi to zase pomoze s tym spinenim a ideme aj na to kontrolne spg tak som zvedava, asi sa tam rovno aj na konzultaciu na ivf alebo iui objednam nech povedia co a ako

@red_kika u mna sa ohlasila akurat, mala prist zajra ale nehnevam sa teda ked prisla uz dnes, ved na co bude cakat, ale LF 13dni tak som spoko
19. zář 2011 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 ja som mala len 11dni :unamused: to je hrozne u mna.. ani nemozem povedat kedy pride mrcha ked si chodi ako chce :angry:
ale podla ovu kalendara by mala prist dalsia ovu okolo 1.10 - vtedy by sme s mm mali ist na wellness vikend. uvidime co sa podari :sunglasses:
19. zář 2011 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 tak dufame, ze vam bude stacit aj IUI a vyjde hned. :dizzy_face:
19. zář 2011 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka no praveze podla tych vysledkoch spg si to nemyslim, skor nam budu rovno odporucvat ivf ale ved uvidim a potom budem mudrejsia
19. zář 2011 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@red_kika no tak to by bolo super keby prave vtedy bola ovulka, na dovolenkach sa zvycajne zadari, a toto je uvas taka mini dovolenka tiez
19. zář 2011 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@st2 aj my sme mali svadbu v juli :slight_smile: :wink:
uzi si poriadne,lebo ubehne straaaaaaasne rychlo,ake mas saty?

@laurika tak to uz len 2 dni a mozes testovat :wink: bolehlav mam aj ja z pocasia :unamused: dnes tu leje cely den ako z krhly
19. zář 2011 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 krasneeeeee paci sa mi ten vrch hlavne,vyzdoba bude cervena? :slight_smile: my sme mali vsetko fialove
19. zář 2011 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petruci6 hej hej na cerveno to bude ladene vsetko, no ved uvidime ako sa mi to podari vyzdboit vsetko
a satky no spokojna som
19. zář 2011 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@st2 no teda, to bude svadba ako sa patri, krasna si v tych satach :slight_smile:
19. zář 2011 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pempusik dakujem, ja neviem dnes som ich bola skusat uz pred svadbou a nejako sa mi uz tak nepacili neviem co mi bolo, to asi ta mrchata ma tak zdeptala
19. zář 2011 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 nie, nie, urcite su skvele, to aj ja som si myslela pred svadbou,z e je vsetko zle, ze vsetko chcem inak, ale nakoniec to bolo vsetko oukej. A ako som videla tie fotky, vsetko mas pripravene ako ma byt, takze si to pekne iba uzi :slight_smile:
19. zář 2011 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pempusik veru mam pripravene vsetko tak snad to klapne vsetko
19. zář 2011 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@st2 ani moje saty sa mi pred svadbou uz nepacili :grinning: to je normal stres svadobny,len klud,budes krasna a vsetko bude super,len si to poriadne uzi :wink:
19. zář 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pempusik super, takze soja pomohla? ja som 6dpo, takze si ma predbehla :slight_smile:
19. zář 2011 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sweetlemon no netusim, ci pomohla, citim vselijake pichanie a tlaky tak rozne v podbrusku, tak uvidime. Ja uz by som testla zajtra rano,ale to asi aj tak este nic nebude vidiet.
19. zář 2011 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pempusik no, to je este skoro, minimalne tie 2 dni by som pockala. ja mam pichanie, ale to skoro vzdy, takze to sa znazim uz ignorovat. ale dnes mi bolo zle a teraz neviem, ci to je z toho, ze som prestala fajcit alebo z tehu :slight_smile: ja planujem testnut na 13dpo, dufam, ze objavim to, co chcem objavit :slight_smile: a tebe prajem to iste :slight_smile:
19. zář 2011 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sweetlemon
@pempusik Ahojte dievčata :slight_smile: Ja som dnes 8 DPO a budem testíkovať asi kedy vy :grinning: Ake testy používate? Mamatest 10, alebo Rapid? :grinning: Držím palce, aby testíky vyšli pozitívne :wink:
19. zář 2011 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maminka142 tiez drzim palceky :slight_smile: joj, ja budem testovat az v nedelu, takze asi ma predbehnete :slight_smile: ja mam uz kupeny clear blue digitalny. som strasne leniva hladat ducha a tak toto mam jasne, bud minus alebo plus :slight_smile:
19. zář 2011 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sweetlemon Ďakujem :wink: No ja tiež a možno aj neskôr, lebo čakam mrchu, až niekedy v strede buduceho tyždňa, lebo to mam trošičku posunute duphastonom :slight_smile: Už som o tom teplomere kedysy počula, alebo videla som reklamu, už neviem :sweat_smile: A to maš na kolko použití? Vyzera byť zaujímavy :grinning: Je to velka položka? :confused:
19. zář 2011 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sweetlemon ja testnem asi v stredu rano, koncom tyzdna mam volat k dokimu, ci uz su vysledky HP, tak chcem vediet na com som :slight_smile:.
@maminka142 ja som si minule kupila ovu testy od nejakej kosickej firmy a tam bol jeden tehu test, tak mozno pouzijem ten. No a mam este nejaky (dvojbalenie), ten som dostala od kolegyne, lebo vraj darovany je vzdy pozitivny :slight_smile:
19. zář 2011 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pempusik tak držím palce :wink:
19. zář 2011 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maminka142 to nemam teplomer, ale tehu testik. je to na jedno pouzitie, ale stoji okolo 10eur, preto ho nechcem pouzit skoro, ale az v den, kedy cakam mrchu. tak si budeme drzat palce, dufam, ze to dopadne uplne najlepsie pre nas vsetky :slight_smile:
@pempusik budem ta sledovat v stredu :slight_smile:
19. zář 2011 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sweetlemon ano prepač, som sa pomýlila s tym "teplomerom" :sweat_smile: Už som si to aj vygooglila :slight_smile: Vyzera byť super :slight_smile: Našla som tam od nich aj ovu testíky, ale cenu som tam nezistila, ale na tom, čo maš ty ano, ale na ovulačnom nie a nie najsť :stuck_out_tongue_closed_eyes: No to aj ja dufam, že budeme všetky pozitívne :grinning:
19. zář 2011 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maminka142 :slight_smile: ano, su aj ovu testiky, tie som tiez chcela, aleje to hrozne drahe. tiez je digi, mas k tomu 7 cikacich vymenitelnych pruzkov. no a potom ho mozes odhodit, lebo sa nevyrabaju nahradne naplne :slight_smile: takze kupovat si na kazdy cyklus novu hracku, to sa mi zda fakt trosku drahe...je to tento so smajlikom :slight_smile: http://www.otehotnenie.sk/product/clearblue-digital-ovulacny-test-66/
20. zář 2011 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sweetlemon ano presne o tomto smajlikovom som si čítala, ale je to naozaj palka :confounded: A ako pokračuješ s teplotkami? Ja dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/3722f4 :slight_smile:
20. zář 2011 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek