• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
dnes rano takato skareda teplota http://www.fertilityfriend.com/home/350891
Ale je pravda,z e som merala o 2 hodiny skor o 4:40 po 5 hodinovom spanku, ale aj tak si myslim,ze ms uz skoro pride :(
23. zář 2011 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pempusik no, tazko povedat... keby to bolo merane o rovnakom case, vyzera to na jasnu mrchu...ale takto ktovie...
ja som zatial hore, ale spinim uz 2 dni, takze do 2 dni uvidime...
http://www.fertilityfriend.com/home/35e429
23. zář 2011 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sweetlemon ale grafik vyzera stale dobre, drzim palce :slight_smile:
23. zář 2011 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mochenkaa
@riana12
@lauritka
@pempusik dobre ranko dievcata... tak ja konecne stupam ...:slight_smile: len co vcera znamenala taka neznestielna tupa bolest v podbrusku, taky neskutocny tlak ze som az plakala z toho :( na ovu to bola trosku sila a trva to uz dlhsie lebo aj dnes ma to boli ale tu bolest prehlusuje seknutie v chrbtici... neviem ale od pondelka zvracanie a neuveritelna bolest hlavy, a teraz toto uz mam dost :/// ale snad to nie je nic vazne lebo zacinammat strach :(
a co vy ako pokracujete?
prajem vam krasny dnik a len a len vysoke teplotky ...
23. zář 2011 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. zář 2011 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka
@strihalka
@pempusik
@sweetlemon dobre ranko dievčata :wink: Tak ja dnes vyrazny pokles :angry: Čakala som pokles najskôr až tak v nedelu, lebo so soboty večera mam ešte duphaston :confused: Myslíte si, že môžem dosať mrchu, aj popri užívaní duphastonu? Takže ja dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/3722f4 :rolling_eyes:
23. zář 2011 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maminka142 no, sme na tom rovnako :/
23. zář 2011 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maminka142 no je mi luto, mrcha dorazi, dufik uz zajtra nemusis brat, ak budes zase dola.. ona dorazi asi cez vikend.. no u mna tiez :unamused: :frowning2: :frowning2:
23. zář 2011 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kočky, prosím vás ako sa presne volá tá soja? Mne raz v lekárni núkala na výber menzis a menopauza či ako to bolo. ďakujem
23. zář 2011 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka
@pempusik :cry: vyzeralo to tak nedejne :frowning2: :frowning2:
23. zář 2011 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. zář 2011 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ty beries tu soju? Ja som ju skusila tento cyklus, ale mam pocit,ze je akosi cely rozhadzany a teraz neviem, ci je to nahodou alebo kvoli soji. Brala som ju az 5-9DC. Tak teraz vaham, ci ju mam skusit znova, ale uz 3-7DC.
23. zář 2011 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
brala som, ale so mmnou to nerobilo nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. zář 2011 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maminka142 aj ja jsem jeden cyklus dostala mrchu i pres to ze jsem uzivala duphastona anic prijemeneho...bylo to na dovolene...jsem si myslela ze pres dufik nedorazi a a dorazla mrcha, zkazila mi dovolenou dvojnasobne:-/
23. zář 2011 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strihalka ja som si myslela, že dufík je ako HAK, že mrchu dostaneš, až po uplnom doužívaní a nie počas užívania :unamused:
23. zář 2011 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte prosim vas ako sa zaregistrujem na stranku merania BT...??? a vsetko k tomu..?? Dakujem
23. zář 2011 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maminka142 no i ja jsem sit omyslela ja jsem ho nasadila vzdy po ovu a v dobe dovolene jsem doufala ze mrca neprijde....brala jsem ho asi tyden a mecha stejne dorazila:-/tak jsem ho vysadila
23. zář 2011 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strihalka ach ved aj ja som s toho sklamana :unamused: Ja beriem dufík už druhy mesiac a ktomu aj clostil :rolling_eyes: Ale žiadna odozva sa nedeje, stale len sklamanie :confounded: Od buduceho mesiaca sa skusim s doktorom dohodnuť, aby mi na miesto tach troch veci (pregnyl, clostil, duphaston) radšej predpísal, len niečo na prírodnej baze, ako je sarapis soja napríklad :sweat_smile: Lebo sa stale len dopujem liekmi a aj tak nič s toho :cry:
23. zář 2011 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@momamo a na aku stranku chceš ísť? fertilityfriend.com alebo na womenzone?
23. zář 2011 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maminka142 clostik by si stejne nemela brta dele nez tri mesice, bo se z nej potom tvori cysty :-/, stejne tak z priordnich, pokus j´k tomu mas vlohy, tak to tyto leky aj prirodni jen urychli:frowning2:takze ti doktor podle me jeste mesic da clostil a pak ti nasadi dupfik jako ATP, aby se ti cyklus spravil a pak znova po pul roce clostil a duphik.....no adoufam, ze se pristi mesic podari, tento to uz vypada na velky pokles bohuzel pred mrchou
23. zář 2011 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maminka142 fuha, to je velky prepad, naozaj to vyzera na mrchu uz... ale budem drzat palceky, aby to zajtra vyskocilo spat :slight_smile: len neviem, ci ma teplota vypocuje :slight_smile:
ja som teraz brala 2 mesiace fytosoju, ale teda vobec mi to hlienik neupravilo, dokonca mam pocit, ze som ho mala este horsi ako predtym :grinning: tak neviem, ci mam s nou pokracovat. este skusim grepovy dzusik na dalsie kolo :slight_smile: teda dufam, ze dalsie kolo nebude, ale vidim to biedne :slight_smile:
23. zář 2011 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strihalka no ja som už zmierena, že teraz mrcha príde :angry: Ale nech už len príde, čo najskôr, až mam dalšiu ovulku, čo najbližšie :wink: No ved uvidím, čo mi doktor povie :unamused: Ale pregnyl, no neviem :confounded: Predminuly mesiac som ani nevedela, kedy mi ju pichli a minuly mesiac mi ju pichali na tri krat a dva krat som pri tom omdlela :unamused: Tato sestrička to nevedela pichnuť a to aj dopadlo :angry: Tak na buduci mesiac to chcem aspoň bez pregnylu... Myslíš, že ked to bude bez pregnylu, bude to nejaky extra velky rozdiel?
23. zář 2011 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sweetlemon ja už som s mrchou zmierena :wink: A ten gepovy džusik je fajn :wink:
23. zář 2011 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maminka142 bohuzel pregynl nepozna, to je n prasknuti vajicka?
Pokud ano , nechala bych si ho pichnout, jiank ti vajko samo od sebe nemsui prasknout a ovu nemusi nastat
23. zář 2011 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strihalka ano vraj je to na prasknutie vajíčka :slight_smile: Myslíš, že by to bez toho nešlo? :frowning2:
23. zář 2011 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maminka142 ja by jsem to asi neriskovala, bo ci jsem to dobre pochopila, jak tu nekdo psal, tak vajicko ti nemusi prasknout a muze se z enho cysta vytvorit take:frowning2:
23. zář 2011 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maminka142 no ved aj ja som zmierena, ako kazdy mesiac :slight_smile: ale aj tak je vo mne stale kusok nadeje, tak snad raz ta nadej pomoze :slight_smile:
okej, skusim ho, ved nim nemozem nic pokazit, najma ked mi chuti :slight_smile:
23. zář 2011 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata moje...jdu vás pozdravit..sem tam nakukuju,ale je tu už spousta nových tváří :slight_smile: jinak máme za sebou NT screening který vyšel negativní a už jsem ve druhém trimestru a ve 4.měsíci..začlo to nějak utíkat :sweat_smile: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. zář 2011 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strihalka ach ked si predstavim, že by som to mala zasa prežívať ako minuly mesiac :frowning2: Skoro mi ho ani nedopichli cely :unamused:
23. zář 2011 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sweetlemon no to je jasne, vždy je nadej pokial ms nepríde, ty čakaš ms kedy?
23. zář 2011 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek