• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
dakujem vsetkym :wink:
5. zář 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadenka nemusis zadat hodinu, lebo korigujes teplotu.

tunisk aa ty kde padas...? no je to pravdepodobne, tak o cca den dva ?

:stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. zář 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauritka..netuším...dúfam, že tam dole má ešte FF rezervu a neprepadnem sa na podlahu::slight_smile:) :grinning:
5. zář 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadenka-prave som to chcela napisat-ze ja by som dala 36,85 :grinning: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ako kompromis...

tunis vyzera ze pride o par dni...zajtra..pozajtra...
5. zář 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tun nie ze zachvilu zamrznes:slight_smile: ale taketo poklesy byvaju hlavne pred ovu, tak by som sa preventivne na to pripravila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. zář 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaaaj to ranne vstavanie ma nieco do seba - pozehlila som 3 tyzdnovu kopu :grinning:
Inak ja si pamatam - ked som bola tehula 2 roky doazdu - vtedy som este netusila ze existuju metody sledovania ovulacie - meranie BT a tak - takze som nevedela kolko "DPO" mozem byt - ale na zvracanie ma napinalo uz tyzden pred ocakavanou MS - hlavne ked som bola hladna - ked som sla z roboty - si pamatam zivo - normalne som parkrat musela odstavit auto a predychat to, ked som sla domov hladna....
Takze flami - mozne je vsetko :wink:
5. zář 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauritka..veď ja som pripravená stále...:slight_smile: :grinning: No 1/2-ka prichádza domov len na weekend, tak sa musím aj predzásobiť::slight_smile:) :dizzy_face:
5. zář 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte... :wink:
ja este nemeriam, lebo domrchovavam idem pozret co mate nove :wink:
5. zář 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
flami tak do tretice vsetko dobre ? :grinning: predpokladam, ze o tri dni testujes ?

tuni, ze 1/2-ka :grinning: to je nadherne pomenovanie pre manzela hihihih-
5. zář 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj mne sa ratalo do 1/2 :grinning: :grinning: :grinning: super pomenovanie :grinning:
to vcera tu jedna babenka super nazvala mrchu - ze "maliari v pivnici" ja som sa v robote na tom nedokazala prestat smiat.. genialne pomenovanie :grinning: :grinning: :grinning:
5. zář 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka..no jo, nejaka nestihacka je posledne dva cykly :grinning: :grinning: :grinning: co narobime a potom sa cudujem, ze nemozem otehu, ze??? :grinning: :grinning: :grinning: ..srandicky srandicky...
5. zář 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
kukulik je to hold take nefer, ze nie sme samooplodnitelne, ze??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
to by bolo super, keby sme boli :grinning: :grinning:
teda aspon v mojom pripade, kedze neustale nahaname ovu :grinning: :grinning:
5. zář 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
nellie :grinning: ..joj, len ci by to bolo take prijemne to samooplodnovanie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
5. zář 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuku tam by neslo o to ci to je prijemne, iba o vysledny efekt - babo v brusku :grinning: :grinning: :grinning:
5. zář 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha a sem tam by sme vyuzili nasich manzelov :grinning:
5. zář 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ste videli ten polsky film "sexmisia" ?? :grinning: oplodnovali sa sami. heh.

maliari v pivnici ??? to je bomba, takze uz mas vymalovane nellie ? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. zář 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
hej lauri, videla :grinning: :grinning: :grinning:
5. zář 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute baby :slight_smile: alebo teda z ameriky :grinning: alebo red army :grinning:
a sexmisiu poznam, bol to asi prvy film so sexualnym podtonom, ktory som kedy videla. ako male dieta. davali na silvestra. a dlhy cas som si myslela, ze to je nechutne, neslusne, len pre dospelych. az kym som nevyrastla a zbezne to nekukla a nechytila zachvat smiechu :grinning: :grinning: :grinning:
5. zář 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda = teta z ameriky
5. zář 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som to nevidela.. :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: a asi ani nechcem radsej :grinning: :grinning:

lauri este posledne domalovavačky su u mna :grinning: :grinning: dnes by to uz malo skoncit a bude domalováno :grinning: :grinning:
5. zář 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
nie sme doma, malujeme :grinning:
5. zář 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
shaari cauko, presne ako vravis, ked som bola mala, vnimala som to uplne inac.. teraz az clovek vidi, ako je to natocene :stuck_out_tongue_closed_eyes: viac filmov sa mi zdalo zaujimavejsich predtym ako teraz, asi je to fakt vekom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. zář 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. zář 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri ja by som testovala už aj dnes :grinning: ale taká bohatá nie som... a horko-ťažko sa mi podarilo zohnať mamatest, tak si ho musím šetriť :grinning:

testovanie bude podľa teploty :slight_smile: ak pôjde zajtra opäť hore, bude nádej :slight_smile: ale ak ostane na tých 36,7, čo sú u mňa bežné poovu teploty, ak nie som tehu :grinning: tak prd z toho a škoda testu.... :slight_smile:
5. zář 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. zář 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
nela pekny "anovulacny" graf :grinning:

flami aha, takze len pekne meraj ;) verim,ze si uz netrpezliva. :slight_smile:
5. zář 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: lauri, že? :grinning:
5. zář 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
vladka ty nezaznamenvas hlienik ???
5. zář 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
a pred par dnami isiel suboj titanov, tiez stary film. sme boli na tom s ockom v kine (a potom este na vinetua a to je vsetko :grinning: ) a bola som uchvatena. triky neboli trikmi, vsetko bolo uplne skutocne, krasne. a zas, ked som ten film videla s odstupom casu, nemohla som uverit, ake bolo vsetko ine a bola som sklamana :grinning: :grinning: :grinning:
nela, toho tvojho Dr by som asi prefackala, niekedy mam taku chut! :angry: :angry: :angry:
5. zář 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaaaaj... suboj titanov, moja stara srdcovka :dizzy_face:
5. zář 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek