• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
@ema263 no uvidis, ci klesnes :slight_smile:
28. zář 2011 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka uz som dala a ovu prec :slight_smile: ja mam az tak 24dc,preto je mi toto skoro
28. zář 2011 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petruci6 ;) myslela som si, uvidis ako dalej. :wink:
28. zář 2011 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
baby, no povedzte, pozitivnejsi ovu test uz asi ani nemoze byt :grinning:
kedze je teraz pozitivny, tak ovu prebehne kedy? o 48 hodin? dnes som 11DC
28. zář 2011 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@red_kika krásný test. Měla by být od teď do těch cca 48 hodin. Tak pěkně s manželem do postele :grinning: :wink:
28. zář 2011 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa no bude to zaujimave s mm, lebo chodi uplne hotovy z prace. a nebude to vadit 2 dni dopredu?
minuly mesiac sme tiez v 11DC a ovu som mala 13DC a nic nevyslo
28. zář 2011 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute kočky, já teda měření flákám, protože malá je nemocná a lítám kolem ní i v noci, tak jen tak orientačně.. pila jsem kontryhel po dobu co jsem měla MS, včera mě pobolívalo v podbřišku (na obou stranách) a dneska světe div se jsem konečně poznala co je egg :grinning: tak co byste radily, když ty teploty nic moc neřeknou? já myslela že ovu bude zase 18-19. DC a ono to možná vypadá, že už teď?

http://www.fertilityfriend.com/home/32e374
28. zář 2011 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojte, ja som začala s meraním nedávno, presnejšie pred 4 dňami :grinning: a už štyri dni mám teplotu v pošve 37,3 a 03.10.2011 by som mala dostať mrchu....ale našli mi niečo v kultiváciách, len neviem čo, doktorka mi nechce povedať do telefónu :angry: a začala som špiniť, pred dvoma dňami....mám sa tešiť, či radšej nie? :confounded: asi sa nebudem radšej :/
28. zář 2011 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkadovolenka spineni pet dni pred mrchou muz eznamenat uhnizdeni vajka tam kde ma byt pocas tehu...ale ohledne kultivacie nemam tucha.-(
28. zář 2011 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@red_kika ovu muze prijit dens zitra, nejpozdeji pozitri , do tri dnu kedykolvek dorazi:slight_smile:)krasny testik, aj ja jsem taketo mela pred modryma:slight_smile:drzim pestiky
28. zář 2011 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strihalka takze by bolo dobre ak by sa dnes a zajtra keksikovalo, co :unamused: ....... uvidime ci sa podari..ale vidim to biedne, kedze mm este stale nieje doma a asi nebude mat chut :frowning2:
28. zář 2011 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
urcite dnes a zkus pozitri:slight_smile:
memu se taky nic mc nechtelo,a le vedel ze je to dobry skutek a bude po zasluse odmenen deckym krikem:slight_smile:tak se snazil jak mohl. i kdyz tp nekdy uz pet dni za sebou fakt nezvladal :D
28. zář 2011 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@strihalka veď preto sa neteším moc - vlastne vôbec....nemám síce pravidelný cyklus, ale do toho 03.10.2011 to vychádza 28. dní.....uvidím neskôr, čvô sa mi to robí :angry: :astonished:
28. zář 2011 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkadovolenka a nechces zkusit testik?
28. zář 2011 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strihalka včera som skúšala jeden, ale omylom som ho ocikala do okienka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: stáva sa....tak už na to prdím a najbližšie až v utorok skúsim - ak vydržím :grinning: ale ja tým testom neverím!! mám potvrdené od viacerých ľudí, čo sa tomu rozumejú, že je to hovadina....no nwm....
28. zář 2011 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkadovolenka no by ma zajimalo z jakeho hledicska je to hovadina?
:slight_smile:
28. zář 2011 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strihalka aby sme sa rozumeli,myslela som robenie testu v začiatkoch tehotenstva....len málo žien má šancu, že sa im skoro ukáže výsledok, tie hodnoty sú totiž mizivé....a v moči ani nevravím, keďže sú po oplodnení mizivé pomaly aj v krvi....a to čo slubuju na krabickach - uf, že už 5-7 dní po oplodnení, tak na to má šťastie len 5% žien :slight_smile:
28. zář 2011 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@red_kika waaaaw, super testik!!!! tiez by som chcela taky :slight_smile: podla mna dnes a zajtra poistit este raz a bude to tutovka :slight_smile: tak o 2 tyzdne cakam na taky isty testik, ale s nazvom hcg :slight_smile:
28. zář 2011 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meatfly24 dakujem pekne, dufam, ze bude ciarka ako svet, potom hodit fotecku :slight_smile:
28. zář 2011 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
babenky, spg dopadol hrozostrasne, 99% patologia, zla motilita a dokonca aj nizsi pocet :(.
28. zář 2011 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pempusik to čo znamena? Čo je to spg? A tie ostatne veci? :confused:
28. zář 2011 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte tak uz som opat v meracom stereotype, dufam ze ovulka bude, tento mesiac davam aj duphik na to moje spinenie
http://www.fertilityfriend.com/home/st2

@pempusik fuuuuha, a co vam poradili dalej, my sme mali patologiu 75% ale tiez zla motilita a poce povedali ze na to mnozstvo co je tak je akurat tak neviem, bolo ich 5 tusim
29. zář 2011 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sweetlemon no zo vcerajsku nic nebolo... dufam ze dnes bude.. prinajlepsom zajtra rano :sunglasses:
29. zář 2011 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pempusik skusila by som nasadit vitaminovu kuru, ako som tu predtym pisala, spg sa moze menit z mesiaca na mesiac. Videla som tu aj "stratene pripady" , ktorym nedavali sancu na ine ako na umele oplodnenie.
Uz su maminy :wink:

kuk sem : http://www.fertility.sk/plodnost-a-zdravie/vitaminy-a-mineraly/vitaminy-na-zlepsenie-spermiogramu.html
29. zář 2011 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. zář 2011 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka citala som ze ta caku iui uz asi teraz v sobotu, silno budem drzat palceky nech to vyjde, a hlavne aby ovu spravne nacasovali tentokrat :wink:
29. zář 2011 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 ahoj, niee, az na dalsi tyzden. dnes som 4dc, pcham sa clostylom :slight_smile: :wink: vo stvrtok. 7.10 idem na kontrolu na 11 dC, takze ma aspon zavolal skor. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. zář 2011 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojte,tak ja teplota rovnaka ako vcera,tak mozno naozaj uz ovu prebehla,neviem :unamused:
@lauritka takze tento mesiac je vas?? :slight_smile: to by ste mali racika ako som ja,nasi ma splodili v okt
29. zář 2011 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka aha ja ze uz tento tyzden to je, tak neva tak aj o tyzden budem silno na teba mysliet :stuck_out_tongue_closed_eyes: , a clostik nech zaberie ako ma nech je vajko na stvrtok ready
29. zář 2011 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojte kočky.....tak ja dnes urobila test a snehobielo :frowning2: ach jaj :frowning2:
http://www.fertilityfriend.com/home/3552c8
29. zář 2011 v 08:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek