• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

19. října 2016 
@jania023 no aj ja dnes planujem ist na sudove :wink: :wink: :wink:
30. zář 2011 v 11:14  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
holky a já včera byla na degustaci :sweat_smile:
30. zář 2011 v 11:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka , @tiburcia , tak si dám ešte jeden pokus v nedeľu... ak ma zajtra ráno nebudú svrbieť ruky :grinning: :grinning: :grinning:

ale cítim sa nejako divne, no bola som prechladená a ešte mám trochu hlieny, a v noci som mala nejaké žalúdočné problémy, takže si nejako ani nevšímam že ma dosť divne pobolieva podbruško, a pichajú vaječníky ... ale to som mala pred prvým tehu stále také poovulkovské pocity... Pevne verím, že sa telo dostáva do starých koľají.
A inač, v noci som sa ZOBUDILA na silnú bolesť v bruchu, ale fakt neviem či to bol žalúdok alebo maternička - len viem, že som sa na to zobudila.. a ja som jak sfetovaná, keď nie som plne zobudená, takže tomu nepripisujem veľké nádeje.. (skôr to bol žalúdok, lebo som pažravá)
30. zář 2011 v 11:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka sa nezdas :grinning: no tak si daj na moju sliznicu a ja si prièpijem na tvoju :grinning: aspon sa nebudeme citit jak alkacky :wink:
30. zář 2011 v 11:52  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
30. zář 2011 ve 12:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Teda holky, musim rici, ze mi fakt chybi to kazdodenni mereni :slight_smile:vazne, si jen tak ze srandy zacnu merit ten 9-ti mesicni cyklus:D
no nebylo by to zajimave jako pokus :grinning:.....chybite mi a prejem moc bacilu na tehu .-)tfuj tfuj tfuj
30. zář 2011 ve 13:03  • Odpověz  • To se mi líbí (5)
@lauritka
@jania023 ak sa nenahnevate dnesny vecer sa k vam pripojim, takze nazdravie :wink:
30. zář 2011 ve 14:01  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@st2
@lauritka
@jania023 fasa ze muzete pit, super, ja si dam zase dzusik jablecny :grinning:
30. zář 2011 ve 14:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@st2 tak tak na slovenke zeny :grinning: :grinning: aspon mi nebude zle samej ked to prehnam s tym vinkom :grinning: tak nazdravicko :grinning:
30. zář 2011 ve 14:34  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@strihalka ale ja by som tiez radsej dzusik a menila z tebou ze 12tt..frajerka si uz :grinning: to normalne ze prvy trimester mas za sebou ci??ale cervene vinko je zdrave to by si mohla aj ty ale iba 1dc na krvinky :unamused: ze vyhovorka-na krvinky :grinning:
30. zář 2011 ve 14:35  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@jania023 ajjj, ja vim, obcas si deci dam, tak ejndoutydne , ale bilez cerveneho je mi zle:D
no snad je to frajersky jak rikas zamnou ale vic uvidime v stredu na poradne....jsem z tho radne mimo, nevim, co ma caka, mams rtach ze screeningu, ci stale bije srdicko,ci je maly bojovnik....
30. zář 2011 ve 14:37  • Odpověz  • To se mi líbí
na zdravie, uz aj idem zachvilkou nacapovat dobre cervene sudove... :wink:
30. zář 2011 v 15:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@strihalka to víš že je to bojovníček, ale teda strašně rychle to uteklo :slight_smile:
30. zář 2011 v 15:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@deyana verim mu ze je to beran jak ma byt :grinning:
30. zář 2011 v 15:40  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Dnes hlasim ukazkovy egg, konecne! Asi ten grep vazne pomaha :grinning:
Aj test uz vyzera lepsie, doobeda bol len duch, pred hodinkou uz pekna ciarka, ale este stale nie pozitiv, tak mozno zajtra. Inac tusim, ze mne ten hormon nejak rychlo stupne a potom klesne, neviem cim to je, ale aj minule som to tak mala, ze na obed skoro pozitiv a na druhy den uz skoro nic...
http://www.fertilityfriend.com/home/35b710
30. zář 2011 v 18:38  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@lindana super, tiez pijem grepik uz od zaciatku cyklu, tak dufam, ze tiez uvidim vysledky :slight_smile: ja mam tiez taky problem, ze jeden den skoro pozitivny testik a na dalsi len slaby duch. mozno je to ale aj testami, ja som mala rapiclear. tento mesiac skusim ine a aj ten grepik, tak dufam, ze si najdeme tucne ciary :slight_smile:
30. zář 2011 v 18:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@st2 booze a ja ze kde si sa stratila (bo ja furt chodim citat :wink: ) a to ty si kraasny den D mala,.,.taak blahozelam novomanzelom a majte spolu kraaasny a dlhyyy zivot plny laaasky,.,.,..cmuk mojaaa :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
1. říj 2011 v 10:10  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@marosusu dakujeeeeeeeeeeeem
a nestratila som sa som tu furt, len je pravda ze som si dala tyzden pauzu, bo ine veci boli dolezitejsie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. říj 2011 v 10:44  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@st2
@lauritka ahojky tak co ake bolo vinko?to moje nejake zvetrane uz mesiac nam stalo otvorene i ked bolo zastuplovane tak malo riedne grady,to muselo nejak zosilniet tym ze bolo otvorene :sweat_smile: a bolo hnusneeeee,ale aj tak som si dala na vase zdravie :grinning:
1. říj 2011 v 11:31  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
dobre ranko, ja som este stale v pyzamku, mam za sebou hroznu noc, hlava boli uz 4 den... :( pekny dnik vsetkym.
1. říj 2011 v 11:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@jania023 fuj, bolela ma hlava. :grinning: mala som si datmensie mnozstvo.haha.

@pempusik mne zaberaju dva paraleny naraz, mam odskusame. tiez mavam migreny viac dni :unamused:
1. říj 2011 v 11:43  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
Ahojte. Dlho predlho som sa neozvala- mam pracu cize moje dn isu vyplnene z prace a spat rano vstat a do prace :unamused: nevadi, peniazky treba:slight_smile: a inak sa mame vsetci traja celkom dobre az na male nevolnosti ale co uz, babetka krasne a to je teraz hlavne:slight_smile: uz nech je maj :wink:
aj tento vikend travime len so znamymi na chate preto som si naslacas prist aj sem nestiham nic :pensive:

a vy ako sa mate? nejake novinky?
1. říj 2011 ve 12:00  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@chanae hod nejaké foto maličkých,ked budeš mať,,,super že sa máte fajn,prečo si nešla na PN?
1. říj 2011 ve 12:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@poleva prihodim len nemam po ruke nic take cim by som to do do pocitaca dostala,.. a ja som bola nezamestnana- tesne pred zaciatkom tehu ma z prace vyhodili ale sef sa na do mnou "zlutoval" a vzal ma spat aspon na kratky cas- potrebujem smiesnych 40dni do materskej to snad nejak zvladnem..
1. říj 2011 ve 12:05  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lauritka ty sa ale nezdas :grinning: pozri moj grafik nejaky je divny dnes teplota sla hore ,mam starasne vela kremoveho-vodnateho vytoku tak neviem co to je :confounded: Ovu mat nemozem lebo som bola u utz vo stvrtok a folik mal 13mm tak este je skoro
http://www.fertilityfriend.com/home/34f8cf
1. říj 2011 ve 12:08  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@chanae tak to hej,šetri sa,i ja som sa šetrila...baby prečo ste si neplatili dobrovoľné poistné??? je to smiešna suma ale zato pekná materská
1. říj 2011 ve 12:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka na migrénu je dobrý quarelin
1. říj 2011 ve 12:23  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@poleva i tak v robote len sedim zavadziam sem tam kricim to iste by som robila aj doma.. aa dobrovolne poistne som si neplatila kedze nebolo z coho :unamused:
1. říj 2011 ve 12:29  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lauritka zatial sa zda, ze po kave je to trosku lepsie.. dnes rusim velke upratovanie, budeme len odpocivat :slight_smile:
1. říj 2011 ve 12:41  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@jania023 no ja som si veru dala cerveneho vinka pomerne asi aj dost, ale z navstevy sme sli potom domov pesky tak rano sa vstavalo uplne v pohodke
1. říj 2011 ve 12:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek