• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
@riana12 no hej ale uz davno take boli a vtedy som clostik brala, ale teraz nemam ziadne priznaky, teda mam jeden novy a to ze som ako balonik nafuknuta uz treti den
12. říj 2011 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12
myslíš?já nevím no, pro mě dělat test znamená naději, a když bude bílo, tak já to dneska i obulím :sweat_smile: já mám hroznej strach.. ted teda fakt jo :frowning2: pokud to totiž teď nevyjde, tak už jsme se domluvili s manželem, že půjdeme k Dr. pátrat po příčinách a já se toho děsně bojím, jsem taková citlivka, hlavně vím, že je problém u mě, když jsem teď 2x po sobě potratila, ach jo, když vidím, jak tady holky bojujou, pořád lítaj pro nějaký prášky, a po doktorech, nevím, jestli to zvládnu, nevím, jestli na to mám vůbec sílu..
12. říj 2011 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 myslim, ze clostil na to vplyv nema, ved ten je kvoli podpore rastu folikov a isto sa nedrzi v tele tak dlho, aby mal vplyv na teploty v LF... :confused:
12. říj 2011 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deyana no ja by som sa uz len kvoli zistovaniu priciny do samotneho testovania hned pustila, apson to skor obulis, ako sama vravis a budes mat skor klud... o to skor sa pustite do hladania problemu... a aj ked si 2x prekonala potrat, len pekne posli muzika na SPG, nie vzdy je to totiz len problem na strane zeny...
12. říj 2011 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 tak ok.. já jdu na to, asi máš pravdu.. já myslím, že dneska už by to muselo být vidět, tak at se to rozsekne..
12. říj 2011 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky.. jsou tam // ! já jsem úplně totálně v šoku - foto ztmavená, ale jen tak, abych z toho dostala podobu toho, jak to vypadá ve skutečnosti, duch, ale celkem dobrej.. snad se udrží
12. říj 2011 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (11)
@deyana srdecne blahozelam :slight_smile: urcite to vsetko dobre dopadne, mozem sa spytat, ktore dni ste snazilkovali?
12. říj 2011 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvia371 děkuju.. snažilkovali ve čtvrtek a tuším i ve středu, a pak až v neděli takže opravdu nevím jestli ovu byla ve čtvrtek, nebo v sobotu
12. říj 2011 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deyana no super, len nech tmavne...:slight_smile:
12. říj 2011 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@deyana gratulujem :dizzy_face: , podla intenzity by som povedala, ze ovu bola neskor, a dnes si 11 dpo. cize ovu v sobotu a vajko si pockalo na spermijky v nedelu, sexik bol rano ?? v den vystupu teploty.
12. říj 2011 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. říj 2011 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka Lauri, děkuju, přeju Ti, aby jsi se taky brzičko dočkala..
Podle čárky jsem si taky říkala že to asi byla ta sobota, asi si přeznačím grafík. Sexík byl v neděli večer, takže si myslím, že to vše zajistil ten čtvrtek a nějakou náhodou to prostě vyšlo, ani jsem nedoufala..
v pondělí jsem neměla ani ducha.. a kdybych byla 11 DPO tak by tam byl..
12. říj 2011 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@deyana jeje, krasny testik :grinning:
12. říj 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@deyana tak potom si pockali spermie na vajko :wink:
Xi xi, tak jsem tu holky:slight_smile:prvni den mereni a jeste jeden den a druhy trimestr, dnes na zkousku a zitra na ostro zaciname s merenim, aspon ten druhy zkusim odmerat cely :slight_smile:
http://www.fertilityfriend.com/home/353109
@deyana velika gratulace:slight_smile:
12. říj 2011 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@strihalka pořád se drží nahoře, no bude to zajímavé to sledovat :slight_smile:

děkuji, snad MS nepřijde, budeme jen doufat
12. říj 2011 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strihalka no nemyslim, ze sa tam budu teploty menit, pri tehotenstve je produkovany progesteron a ten ti bude drzat teplotky stale hore podla mna. :slight_smile:
12. říj 2011 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka sak ja to jen tak zkousim.)
chybi mi mereni:slight_smile:
12. říj 2011 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strihalka pekné, aka čiarka ... ako podľa pravítka :D
12. říj 2011 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hankamamka no trochu jsem cekala, ze s etepltoa bude tvarit jinak, ale hazim vams e na te care bacily:slight_smile:tak snad se ostatni grafy nakazi.)
12. říj 2011 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@riana12 no tak to mas pravdu, ved hovorim uvidime po duphiku co sa stane, inak graf mi vyznacil ovu o den skor, ale ja som si to prepisala, tak sa radsej drzim svojich udajov

@deyana jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, to je super super super, drzim palceky nech to silnie teda
12. říj 2011 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka a chtela jsems e te zeptat, kde nastavim,a by ste videli vse?bo vidim, ze vidite jen pulku grafu, nemuzu to tam nikde anjit:frowning2:
12. říj 2011 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strihalka ale on je vidiet cely len sa dole musis posuvat stou listou lebo je mooooc dlhy
12. říj 2011 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 hej hej to vim :grinning: :grinning: , ale myslela jse ze preco nevidite testovani dy probehlo atd, ze nemate caru zelenou tak jako ja....aj sexikvoni je utajene vse
12. říj 2011 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strihalka musis to zafajknut v home page set up :slight_smile: co chces aby sa ti zobrazovalo verejne.
12. říj 2011 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 kolko tabletiek beries dufik ??
12. říj 2011 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka 10 dni, cize zajtra mam poslednu davku a beriem dve denne rano a vecer
12. říj 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 aha, no aj ja dve denne. :slight_smile: nasadzovala som si ho sama, samozrejme u nas po IUI nic nedavaju. :angry:
12. říj 2011 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka dakujem uz to mam......protoze me by zajimalo, kdyz to ted vidite:slight_smile:
rika se ze starsi spermie holka, nova spermie kluk...ktera se mohla uchytit?ta pred ovu, nebo ta p ovu :grinning: :grinning:
12. říj 2011 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek