• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
@lauritka no aspon ze mas zasoby, lebo len tak zohnat duphik sa mi zatial nepodarilo, mne ho teraz predpisala na tri mesiace, a budes ho brat 10 dni alebo uvidis potom co a ako, lebo zase podla mna dlhsie ho brat nie je dobre ak sa dole nic nedeje, tak pride apson mrcha ale ak sa deje a bude diat nasadit znova nie
12. říj 2011 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strihalka uz to vidim, a ja by som verila asi tej po cize kluk :wink: a brusko uz rastie??
a predtym ako mas prve plus s krvou si netestovala :confused:
12. říj 2011 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 testovala ale to byli ty prvni duchove, ty uz mam taky zaznacit jako pozitivni?
12. říj 2011 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strihalka podla mna ano, ved to uz bola ciarka aj ked este len slabulinka
12. říj 2011 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 ano jasne, staci.
12. říj 2011 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 ok, tak ja to dopisuji
a myslis ze teda az ten posledni sexik...hmmm, to je mimo plan :grinning: :grinning: :grinning: , m chcem babu :grinning:
12. říj 2011 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, tak na kontrole sa ukázalo,že cysta sa už vstrebáva :slight_smile: aj vaječník mám menší ..jupíííí. Ale......povedala mi,že ovulácia u mňa nebola,kedže som MS dostala o týždeň skôr....len teraz neviem,čit o myslela minulý mesiac alebo tento......Baby, rozumiete tomu? Lebo ja už ničomu nerozumiem :frowning2: :frowning2: :frowning2:
12. říj 2011 v 11:03  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 je to opravene doposeldniho testu :grinning: jinak brsiko se kulati, uz to neutajim, jen t pohledy ci jsem obtloustla zizala nebo tehotna:Dzakaznicky jen, jeeee my sjem tusili:slight_smile:
a tohle je moje brisko:slight_smile:
12. říj 2011 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (10)
@strihalka jeeeee, no teda ale podla bruska tipujem babu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. říj 2011 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@st2 to uz je lepsi odpoved :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
nevidela jsem u tebe zadne svatebni aln´bum, dy dodas fotecky, hm?
12. říj 2011 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kočky,prosím pozriete sa mi na graf? Dnes som už 14 DC. Robila som si od 12 DC ovulačné testy a zatiaľ sú snehobiele. Myslíte si, že bude ovulka? :unamused:
http://www.fertilityfriend.com/home/37d78c
12. říj 2011 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deyana gratulujem k ciarke, prajem silnenie :slight_smile:
12. říj 2011 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojte..už som tu dlho nebola..pri malej nestíham a čítam, že sa tu osadenstvo zmenilo..len Lauritka zostala..ktorej samozrejme držím palčeky..
..chcela som sa spýtať..je možné otehotnieť aj pri užívaní ATB ?...dík
12. říj 2011 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strihalka este ich nemame, ale snad uz buduci tyzden budu, sa chystame k nasim tak si to pojdeme vyzdvihnut
12. říj 2011 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tlucka este stale moze byt, niektore kocky mavaju ovu aj ovela neskor, len pekne meraj a testuj a uvidis ona sa dostavi, zatial s grafu sa to vycitat neda
12. říj 2011 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tlucka muze byt ja mela ovu vzdy az okolo 23DC:slight_smile:a vse vyslo:slight_smile:
12. říj 2011 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bonsai já myslím že jo, záleží asi co máš a na co.. :wink:
12. říj 2011 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mám zápal priedušiek..a dnes mi lekár predpísal 2 ATB..síce len 3-dňové..ale predsa..a to sa snažíme už 3 mesiac..a predtým bol október úspešný..tak som doň vkladala nádej..
12. říj 2011 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabinka41 jej, super, ze uz cysta nie je :wink: ovulka mohla byt, aj ked MS prisla o tyzden skor... nie je nic neobvykle, aj ked je to skor zriedkave, ze ovu je aj tesne po skonceni MS alebo v skorsi termin, na aky si zvyknuta...
12. říj 2011 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabinka41 pre predstavu ti dam moje grafy, bezna dlzka a cyklus, kde prisla MS skor...
http://www.fertilityfriend.com/home/2004ff/?i=3949600&
http://www.fertilityfriend.com/home/2004ff/?i=3986036&
http://www.fertilityfriend.com/home/2004ff/?i=4147507&
http://www.fertilityfriend.com/home/2004ff/?i=4379707&
http://www.fertilityfriend.com/home/2004ff/?i=4182423& skora MS - ovu na 6DC

tebe sa kludne mohla teda prihodit aj skorsia ovu, takze by som hned neplasila, ze je nieco zle... dalsia vec, u kazdej zeny je zhruba 1 anovulacny cyklus rocne normalny... takze aj keby mala doki pravdu, myslim, ze este na velky stres nie je priestor, vytrvaj v merani a uvidis, ako krasne po case zistis, ako tvoje telo funguje :wink:
12. říj 2011 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 cysta tam ešte je,ale už sa vstrebáva...a tým pádom aj vaječník sa zmenšuje....aspoň že tak, inak by ma čakala laparka,čo by som nerada.
Ja som len nepochopila,že KEDY nedošlo k ovulke...minulý cyklus alebo teraz - keďže ja mávam zhruba ovulku 12 deň cyklu......-a to je dnes. BT síce ukazuje,že ovulka mohla byť 10.10.......No proste moje telo si so mnou robí čo chceeeee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. říj 2011 ve 13:12  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabinka41 aha, prepac, zle som precitala... kazdopadne je to dobra sprava :wink:
ak ti prisla skor MS, doktorkine slova sa iste tykali minuleho cyklu... nepoznam zenu, ktora by mala pravidelne na chlp presne ovulku kazdy mesiac v rovnaky den... takze nedrz sa striktne ovulky na 12DC :wink:
12. říj 2011 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 v pohode :wink: Ja to beriem s rezervou a nespolieham sa na ten jeden deň...len približne ten 12 deň mi vychádza a aj ovu testíky mi tak ukázali....ale už si ich nerobím. BT si ešte merať budem,ale pomaly sa asi prestanem sledovať......mám pocit,ako keby ma to ešte viac ubíjalo a deptalo. A to je na figu :frowning2:
12. říj 2011 ve 13:20  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabinka41 skus este dva-tri cykly pomerat, aby si si tu ovulku vysledovala este lepsie a potom sa nic nestane, ked uz merat nebudes chciet :wink: alebo tu niektore babulky maju fintu, ze meraju len do casu, kedy im BT potvrdi ovu a potom az do MS nemeraju... nelezie to tolko do hlavy, su menej nervizne... mozes to aj takto vyskusat :wink:
12. říj 2011 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 a ako budem vedieť,že ovu nastala podla BT? Teplota je vtedy nižšia? Totižto toto je prvý cyklus,ktorý si meriam BT.A ešte sa v tom veľmi nevyznám :sweat_smile:
12. říj 2011 ve 14:02  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strihalka tak tie dievcenske a chlapcenske, to je tazko povedat. clovek nevidi dovnutre, ktore boly rychlejsia..
hovori sa vselico.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. říj 2011 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dievcence, vyzera to, ze ovu sa blizi, ale moj drahy je chory (ma prechladenu polku hlavy). Z liekov berie len paralen a obcas ibalgin. Mysite, ze ma zmysel sa snazilkovat?
@strihalka pekne brusko :slight_smile:. to ja pri mojej postave urcite budem vyzerat ako spuchnuta zizala :grinning:
12. říj 2011 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabinka41 ovu byva poledny den nizkych teplot, poo ovu teploty vyraznejsie stupnu...
12. říj 2011 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
cauky tak ktora ma co nove? :wink: ja snes 8DPO a od vcera ma neskutocne bolesti na lavom vajecniku ale len tak cca 1hod za den a potom to prejde neviete co to moze byt?mam dojem akoby sa mi tam nieco chcelo vryr do toho vajecnika alebo zeby to bola horna cast maternice na lavo pri vajecniku :confused: :confused:
12. říj 2011 v 15:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 jake mas tepltoy?
12. říj 2011 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek