• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
lauri... to vis ze zkusime.... v rijnu budeme mit asi prvni konzultaci a uvidime...mel by nam eventuelne dat i rozpis vseho co bychom podstupovali.... ale jestli rekne IVF, tak do toho nejdu:frowning2:
6. zář 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
teraz som z toho magor titi, lebo hcg v tele ti v podstate malo blokovat dalsiu ovulaciu, ako je to mozne, ze ti zacali dorastat folikuly.. :confused: takze vlastne mas spontanny ranny potrat nie? tak ako mala flamenca-
6. zář 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri...ja mela skoro tisic jednotek a doktor to vlastne taky presel jako bez tehu :confused: pry se to asi nestihlo ani uchytit.... s tisicem jednotek??nechapu :pensive:
6. zář 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri aj ja si myslim ze spontanny potrat a to hcg a dorastanie folikulov???asi bolo naozaj priliz nizke hcg ako dr povedala tak asi preto...zacnem merat potom sa uvidi :angry:
6. zář 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale tak mi nehovorte sakra, ja som bola po KET v centre a tehu beru uz od 30 jednotiek. ja som mala 14 dni po KET / 17 DPO / 360 hcg. a bola som pasovana za tehulku :confused:
6. zář 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri- je ok-ak spinim trochu aj dnes? zase som nasla maly hnedy fliacik... :fearful:
6. zář 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne sa tiez nechce verit - tie stovky az tisic a ze to nie je tehu??? :confused:
tittika, mozno folikuly velke su, ale ani jeden nepraskne teraz, pocas MS, ale mozno neskor... ved merias bazalku, presvedcis sa :pensive: ale je to des, mne sa vidi, ze ti lekari to beru nejako zlahka :angry:
6. zář 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri mne to príde tiež divné, že 1000 jednotiek a nepovažoval to za tehu... ja som mala prvý odber hcg 30 a doktorka mi povedala, že o dva dni na odber, či stúpa.... :confused: Niektorí doktori sú fakt divní.... :rolling_eyes:
6. zář 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne naposledy povedali-v nemocnici na pohotovosti-ze tehu pocitaju od 100 jednotiek HCG
6. zář 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som si volala o výsledky do laboratória a tam mi povedali, že od 0 do 10 je netehu.... a na moju otázku, či tých 30 je Ok povedala, že to je tak štvrtý týždeň....
6. zář 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
a žena, ktorej pomaly stúpa hcg a pri prvom odbere má napr. 90 ešte nie je tehu, až o cca dva dni? :grinning:
6. zář 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri vsak jsem ti psala predtim...930jednotek a doktor to presel jako ze nic moc...pry to je hranice mezi "necim" a "nicim" :rolling_eyes:
6. zář 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
viem, že od 1000 jednotiek hcg je vidieť plod na ultrazvuku... ale aby skonštatoval, že 930 je nič.... :rolling_eyes:
6. zář 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka maly si robi miesto :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja by som sa napriklad velmi vytesovala, keby ze som nasla par kvapiek okolo 9 DPO, lebo ja spinit nezvyknem.

nechapem lekarku titika... ja mam osobne radsej gynekologov, cest vynimkam.
:confounded:
6. zář 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
evik, a neslo o nedorozumenie??? desatinnu ciarku? ine jednotky?
6. zář 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
flam-na to mi povedal-ze do sto je to len "biochemicke tehu" a to nie je ozajtsne - a to oni nepocitaju...

no mas pravdu-spominam si ze uz moja gyndoska povedala--to iste co tebe v laborke-ze netehu je len do 10 hcg...

lauri-ale dva dni..? no sak nech si robi miesto..snad to bude lepsie nez naposledy... :slight_smile:
6. zář 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
eviku pre neho je asi tehu az ked bije srdiecko :rolling_eyes: no zvlastni su fakt niektori lekari... :angry:
6. zář 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri...muj drahy mi rika,abych zmenila doktora,ze tento je cim dal vic na prd... asi ma pravdu :-/
6. zář 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
evikmi to vysetrenie v Prahe na tie protilatky ste mali vysetrene? mne to este neda pokoj...ale pre nas by bolo jednoduchsie riesenie najst napr v budapesti neaku kliniku kde to robia tiez...budem po tom patrat
6. zář 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka tak potom som ani ja ešte nebola naozaj tehotná :confused: :slight_smile:
6. zář 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
titi.. my v praze nebyli..jsme z moravy,takze pro nas spis brno... a delali nam asi veskera potrebna vysetreni... ja jsem ani kolikrat nechtela vedet na co to je...hlavne ze vsechno bylo aspon relativne OK.... u me je problem nejspis hlavne ve srazlivosti :frowning2:
6. zář 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
:angry: prečo nemám v grafe červený krížik? :angry: :sweat_smile:
6. zář 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
eviku aj ja si myslim po tych jeho vyjadreniach a rieseniach...

flami co ? :confused:
6. zář 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri :grinning: sa mi zdá že ten FF je nejaký náročný, keď mi ešte stále dáva ovu modrým krížikom :grinning: čo viac by ešte chcel na červený? :grinning:
6. zář 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aký je rozdiel medzi červeným a modrým krížikom? :confused:
6. zář 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
flami ty zase tehu ? :confused: :grinning: sa neondi
6. zář 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
na 8dpo mas pozitivny, no davaj do albumu :sweat_smile:
6. zář 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
:confused: :confused: ne čo si :grinning:
6. zář 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
:sweat_smile: :sweat_smile: ja som len skúšala ako by sa to pekne ozelenelo a zabudla som to zmazať :sweat_smile: :sweat_smile:

ale dnes som už asi 5-krát povedala manželovi, že idem očúrať test... ale zatiaľ ma vždy úspešne stopol :rolling_eyes: :grinning:
6. zář 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
si zase bola netrpezliva co ? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. zář 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek