• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

19. října 2016 
@jania023 tak co je s tebou dnes ? :slight_smile:
17. říj 2011 v 18:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@st2 nepreberaj som chcela povedat
17. říj 2011 v 18:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@red_kika no uvidime co vymyslim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@lauritka vidis ozik kde ju mame @jania023 kde siiiiiiiiiii aj s testiskom
17. říj 2011 v 19:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka
@st2 kukuk ved som pisala rano ze test len taky duch ale slabsi ako vcera takze nic...podla mna som mala len silky moc a ten test dost zozltol a mozno len opticky klam ta druha /..snazim najst nejake logicke vysvetlenie :sweat_smile: ale zatial nic dnes 13dpo tak tam by muselo byt riadne// :sweat_smile:
17. říj 2011 v 19:13  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@jarkova Myslím, že máme v tomto čekajícím období všechny hoodně podobné pocity. Já zase čekám ráno pokles BT jako minulý cyklus - den před MS klesla z 37 na 36,6 a bylo jasno :angry: . Začalo špinění, takže jsem dneska vlítla místo do lékárny (pro test ) do drogerie :unamused: ...
17. říj 2011 v 19:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@jania023 no ja si nemyslim ze to tam muselo byt silne, podla mna este stale moze zosilniet a ked tam je ciarka aj ked slaba tak bude silnut
17. říj 2011 v 19:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@st2 no ved uvidime ale uz nebudem testovat vad aj naco-za 2-3dni mam dostat ms..tak pockam
17. říj 2011 v 19:29  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@jania023 jj cakaj, ak tam ma byt bude a ak nie tak urcite sa daco dialo dole a deje, len tak by tam neboli ciarocky slabe
17. říj 2011 v 19:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@jania023 jeej, ja som si nevsimla rano, prepaaaas :confused:

ale hej, 13 dpo by uz ,alo byt nieco poriadne. :fearful: :unamused:
17. říj 2011 v 19:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka
@st2 tak tak kocky ja uz nad tym nepolemizujem ved co ma byt bude..teraz som tak zasobena liekmi ze ked nevijde teraz tak uz nikdy :grinning:
17. říj 2011 v 19:40  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
ahoj holky koukám že tu máte všechny bohaté zkušenosti s měřením, chtěla bychse zeptat na něco. Mám problémy s močákem a někdy musím vstát třeba o 2 hodiny dřív a jít na wc a nevím zda pak má to měření cenu? A nebo mám dělat nějakou korekturu? A další dotaz jdu zítra na vyšetření a musímn vstát o 1,5 hodiny dřív a ještě k tomu se 2 hodiny před vstáváním dojít vyčurat takže když budu měřit u toho čůrání budu 3,5 hod před normálím měřením tak to asi nemá cenu měřit a zase když budu měřit při vstávání (o hodku a půl dřív než obvykle) tak budu ležet teprv 2 hodky..Díky mco za radu
17. říj 2011 ve 21:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@malinka_02 ja som si to naprogramovala na 5.45 kazdy den a tiez mam problemy s moc,cestami :wink:
17. říj 2011 ve 21:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@nativanativa no já normálně vstávám v 8 toto je opravdu hodně mimořádná situace ..a normálěn čůrám tak ve 2 a pak dál spím a měřím ráno, ale dnes se mi nechtělo a pak mě manžel vzbudil při vstávání a já už to nevydžela.. A zítra vůbec nevím jak to korigovat..
17. říj 2011 ve 21:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@malinka_02 musis sa pokusit , ja som sa tiez musela premoct ... :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
ale stoji to za to
17. říj 2011 ve 21:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@nativanativa no tak to raději nebudu nci měřit :grinning: takže žádná korekce? Nemám to měření ani zapisovat? A nevíš jak se do grafu zapíše že tam byla nějaká změna? Například vstavání dřív?
17. říj 2011 ve 21:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@malinka_02 fuuu , tak to veru neveim .... :confounded: :confounded:
17. říj 2011 ve 21:56  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj @nativanativa, áno, ff mi ovulku vyznačuje sám :wink:
17. říj 2011 ve 22:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka ahoj, keď som si zaznačila ovu test do grafu, tak graf vyzerá takto
http://www.fertilityfriend.com/home/37d78c :unamused: :unamused:
17. říj 2011 ve 22:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@tlucka mne nie , mozno preto lebo som ju nemala ...
http://www.fertilityfriend.com/home/37feac
17. říj 2011 ve 22:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@malinka_02 vstávání dřív si nastavíš když zadáváš teplotu, objeví se v grafu puntík a tím je to celé zkreslené, doporučuji vysledovat, jak se během jedné hodiny teplota mění a to "paušalizovat" a použít vždy když se ti nepodaří měřit "včas"
17. říj 2011 ve 22:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@deyana no a co když vstanu o dvě hodiny dřív vyčůrám se a pak měřím ve standardním čase?
17. říj 2011 ve 22:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@malinka_02 měř vždy NEŽ vstaneš.. když se ti chce čůrat o 2h dřív, než vstaneš, tak změř.. a pak až budeš vstávat normálně, změř znovu, dopočítej si, jestli to sedí a máš jasno..

příklad - měřím v 6 ráno. Chce se mi na wc ve 4 ráno, takže měřím, přičtu v mém případě 0,2 st., pak vstávám nakonec v 7 ráno, odečítám tedy (do 6ráno) 0,1 st. a pokud to vyjde stejně, měřím a odečítám správně..
17. říj 2011 ve 22:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@deyana zkusím zítra, super díky :grinning: jdu spát ahoj zítra
17. říj 2011 ve 22:42  • Odpověz  • To se mi líbí
tak si ma nasla, snazila som sa ju nepustit ale ona to vyuzila a prisla ked som spala, a aja som sa uz len na silne bolesti zobudila, svina jedna cervena
18. říj 2011 v 06:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@tlucka ahooj, nevidim tam tam ten ovu test, presunul ovulku ??
18. říj 2011 v 06:54  • Odpověz  • To se mi líbí
18. říj 2011 v 06:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka uz som s tym ratala odkedy zacala teplotka klesat co uz, stvrtok idem k svojmu dr s vysledkami spg, ten mi povie ze jedine car, uz to vidim , a potom hura volam este v ten den, takyto moj plan
a ty to aspon zachran, v piatok chcem dve ciarky vidiet, ak samo neplenujes testit nejak skor
18. říj 2011 v 07:01  • Odpověz  • To se mi líbí
18. říj 2011 v 07:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@st2 To mi je ľúto.
:unamused:
A tak dobre, ak Ťa odporúči do caru.
Mne jedna gynekologička povedala, že netreba strácať čas s obyč. gynekológmi, ako je napr. ona, že ak sa dlhšie nedarí, obrátiť sa na car.
Držím palce.
18. říj 2011 v 07:19  • Odpověz  • To se mi líbí
dnes som testla aspon pregnyl, ale uplne bielo, ani duch. cize aspon je uz z tela von.. cize od zajtra mozem zacat, ci sa nieco objavi. :slight_smile:
18. říj 2011 v 07:23  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek