• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
no vyzera to pekne, a modru ciaru ti dal FF ???? ved to vznikne, len ked si ovu prepises sama nie ? :confused:
6. zář 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som v tomto vždy netrpezlivá :stuck_out_tongue_closed_eyes: žiaľ :frowning2:

ten mamatest doma v šuflíku ma zničí :grinning:
6. zář 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri no ved práve... dal mi ju FF sám a neviem ako ho presvedčiť na červenú :grinning:
6. zář 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
:rolling_eyes: keby ma aspoň tak brucho odvčera nebolelo... mám pocit, že mi vypadne vnútro :rolling_eyes:
6. zář 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
flami skus vydrzat aspon do 10 dpo, teraz by ti este nic neukazal. ako je to mozne, ze to dal sam?? neklikla si na nieco ? :confused: :fearful:
6. zář 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri neklikla... mám to nastavené tak ako stále... min. mesiac pekný červený krížk a teraz modrý :rolling_eyes: ale už sa mi to stalo viackrát, že mi FF dal modrý krížik
6. zář 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
nechapem, mne sa to nestalo nikdy, len vtedy ked som si to oznacila sama. uz si robi co chce ten program :sweat_smile:
6. zář 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi ma ff nemá rád :grinning: a ani wunsch, lebo mi zase od rána nefunguje :rolling_eyes: :grinning:
6. zář 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
wunsch sa nejak casto kazi. :slight_smile:
6. zář 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte....som tu dlhsie nebola...zo zaciatku cyklu nieje velmi,co ukazovat....ale tak graf uz cosi ukazuje,tak som prisla ukazat: http://www.fertilityfriend.com/home/kv3tka

inak flamenga....i mne ff minuly mesiac oznacil ovulku na modro....a neviem preco...teraz je to uz ok a nastavenia mam stale rovnake :confused: :grinning:
ani mne nejde nemčúr
ahoj nel... pod so mnou testovať :grinning:
6. zář 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
nelka...krasny ovulkovsky graf....ako vzdy!!! :wink:
kvetka pekný IP :wink:
flamenga no neviem tak skoro??? a pritom ja mám anovulačný tento mesiac! teda podľa doktora :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. zář 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
nel však ja viem... robím si srandu :grinning: asi musím ísť spať, aby som na to nemyslela... resp. možno ma "schladí" zajtrajšia teplota.... hej hej, čítala som, ako si tento mesiac nemala ovu :grinning:
6. zář 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
podla grafu velmi anovulacne nevyzera :grinning:
6. zář 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
kvetka beriem ho trochu s nadhľadom :grinning: a čo ty pozajtra skúsiš?
6. zář 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
nelka,myslis :confused: ?....ja som myslela,ze IP je az ked teplotka klesne pod tu cervenu liniu :frowning2:
6. zář 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
nela kiez by to skoncilo tehotenstvom, to by si doktorovi vytrela oci :dizzy_face:
6. zář 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
testovat?....veru nie....ja som proti takemu skoremu testovaniu..... :wink:
ak mrcha nedorazi testnem.....ale najskor az buducu nedelu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. zář 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
kveti IP nemusi byt pod liniu, to nie je pravidlo :slight_smile:
6. zář 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
a zase som o nieco mudrejsia......s tym IP :grinning:
6. zář 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
zajtra ti zas stúpne a bude to parádny IP :slight_smile: držím palce nech to tak je! :slight_smile: s tým testovaním máš pravdu, ale ja vačšinou nevydržím :zipper_mouth:
lauri to by bol góóóĺ!
6. zář 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
by som chcela viediet ako by sa zatvaril :rolling_eyes: :sweat_smile:
6. zář 2009 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
je pravda, že ked človek testuje skoro a je tam len "tienik" tak je to o nervy.... lenže ja som taká povaha, že som neskutočne zvedavá a netrpezlivá, takže ak by som mala čakať kým mi bude napr. menzes meškať cca deň, dva, tak dovtedy skolabujem tak či tak od nervov :grinning: takže všetko jedno... to isté s meraním.. .už som si toľkokrát povedala, že kašlem na to... lenže som zvedavá a potom som aj tak nervózna, že aká mohla byť :grinning: teplota.... :rolling_eyes:
6. zář 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi by ho to aj mrzelo, že ma tak schladil, ale bol by aj rád, že nám to už vyšlo :slight_smile:
6. zář 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. zář 2009 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky chci se zeptat kdo používáte jde vám některé wunsch graf mě už dva dny né a bojím se aby mě to nezrúšili nevíte někdo co s tím může být?asi mají poruchu.díky.
6. zář 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek