• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
wunsch nefunguje od včera....
6. zář 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všem mám dotaz... může se stát že na grafu klesne teplota krátce po ms a pak jde nahoru. A i přes to ještě jednou klesne? mě už klesla a tak nevím jestli může klesnout ještě jednou...

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/userid=70784/nummer=6
6. zář 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
alzbet a tebe akože ide wunsch, keď dávaš graf? Lebo mne nejde od včera, takže sa nedá na tvoj graf ani pozrieť :sweat_smile:
6. zář 2009 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha... mě nešel v pátek. Dost mě to štvalo, protože si to hned zaznamenám. A už se mi to stalo podruhé že to nejde. Jsem ráda že nejsem sama. Mám to tedy nějak blíže popsat?
6. zář 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no skús :slight_smile:
6. zář 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
je neviem ani otvorit ten odkaz co si dala alezbet :confused:
6. zář 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri nejde to... včera na chvíľku wunsch fungoval ale dnes mi nechce otvoriť stránku od rána....
6. zář 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
zakupanda clenstvo ti nezrusia, oni musia mat niekde chybu.
6. zář 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nevím dnes jsem nic nezadávala třeba taky nejde

no tak asi takhle...2x36,7
36,3
36,5
36,1
36,4
36,5
no a tak teda nevím zda se v tom někdo vyzná... jestli ne nevadí
6. zář 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
alzbeta mas normalne predovulacne teploty, predpokladam, ze tych 36,7 bolo po mrche, este trochu zostatok progesteronu, ale teraz to mas v pohode. ovulacia zrejme u teba je od 36,7 a vyssie.
6. zář 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
alzbeta - to su teploty od zaciatku MS? lebo ak hej-nevidim v tom nic zle :slight_smile:
6. zář 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
alzbeta tak tak... baby majú pravdu :slight_smile: si pred ovu
6. zář 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo první teplota byla v den kdy se ukázala ms... no a pak hned odešla.
moc se v tom nevyznám... myslela jsem že ovu je v den nejnižší teploty... takže se máme pilně snažit... :grinning:
6. zář 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak máte pravdu opravdu ten program nejde... já ho mám stále otevřený takže když nezadávám data tak se můžu juknout... ale pracovat s ním nemůžu
6. zář 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
alzbeta to by bolo prilis jednoduche- ovu ked je najnizsia teplota

pravidlo je ze by malo byt pat po sebe iducich nizsich teplot a potom aspon o dve desatiny vyssia-ktora sa udrzi tri dni,
v tych piatich po sebe iducich moze byt aj vynimka..teplota vyssia ako ostatne... ide o to aby bol viac menej graf dvojfazovy...cize pred ovu nizsie teploty ako po ovu... na pohlad... cize az ti prestane tak skakat ako teraz (coje ale po ms normalne) a bude viac dni po sebe teplota nizsia..a prida sa aj spravny hlien-vtedy sa snazte az kym teplota nestupne.
6. zář 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
alzbetka proste ten graf by mal vyzerať takto nejako: http://www.fertilityfriend.com/home/21e692 :grinning: :grinning: po ovu vyššie teploty ako pred ovu.... a ten konkrétny deň ovulácie je vždy diskutabilný :slight_smile: najdôveryhodnejšie ho pozná len tvoje vlastné telo... a je už len na ňom a na vyššej moci :grinning: či sa vajko s plavčíkom stretnú :grinning:
6. zář 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ted mi holky řekněte proč s clostilem mám nádherné poovu i před ovu teploty a bez něj takové divné.. :pensive:
http://www.fertilityfriend.com/home/kkamca
6. zář 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
kkamca prečo divné? :fearful:
6. zář 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdá se mi že bez clostilu mám všecko nízké..a nevýrazné.s clostilem sem byla až na 37.1 a bez sotva 36.8 :confused:
6. zář 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
kkamca ale hlavné je, že k ovu dochádza :slight_smile:
6. zář 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
flamenga:no kdo ví jestli..já vtom pořád tápu.Ovu test taky nebyl 100%--
Jinak je normal že mě pobolívá podbřišek?a záda pobolívají.Že by mrcha se blížila :pensive:
6. zář 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
kkamca bolesti ako pred mrchou môžu byť predzvesťou jej príchodu... no keďže si ešte len šiesty deň po ovu, je to skoro :wink: takéto bolesti totiž opisujú aj baby, ktoré sú tehotné.... keď sa rozširuje maternica bolí to tak isto ako pred krámamy.... :slight_smile: ja mám od včera tak isto tieto bolesti... cítim podbruško a kríže :slight_smile: a už sa začínajú hlásiť aj prsia....
6. zář 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
krámami :slight_smile:
6. zář 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
a mna bolia vajecniky...nie podbrusko..ale skor oba boky... nie stred... a najviac ma tlacilo ten tyzden po ovu..ale to este nema co tlacit-kedze sa uhniezduje 7-10 DPO... ci ? sa mylim? ale ja dnu nevidim..bohvie co sa tam deje.... ale prsia ma nebolia -- ani trosku...
6. zář 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
To sem teda zvědavá,ale bolo by to krasne..hej.. :dizzy_face: :dizzy_face:
Akorát,že já už nějak přestala věřit
6. zář 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka vajko sa uhniezďuje 5-10 deň po ovu :slight_smile:

mňa teste po ovu pobolieval raz pravý, raz ľavý bok.... ale včera (7dpo) začalo také jemné pichanie dole akokeby v mechúre, to prešlo, ale už večer sa mi ťažko zaspávalo, tak ma bolelo echt podbruško, ako deň pred krámami.... a dnes sa k tomu pridali kríže a začínajú ma popichovať prsia....
6. zář 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
a mám strašný výtok :rolling_eyes: taký pravý ovulačný.... žeby ten včerajší pokles bola druhá ovu? :grinning:
6. zář 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja nemam ani vytok..nie to vajkovy... ale vcera ma pichalo straaasne v bruchu aj rano - teda nadranom... a dnes pobolieva..ale sak vieme-ze mrcha aj to druhe sa prejavuje vlastne rovnako...cize sa toneda odhalit...

mna by ale zaujimalo-preco mna jeden mesiac bolia pred kramami prsia,druhy nie..potom zas hej,potom nie... fakt sa mi to strieda a to mi je divne... zeby som mala niecoho malo? alebo vela??? a kazdy druhy mesiac?
6. zář 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka, teraz si trafila klinec po hlavičke, ja presne tak ako ty. Minulý mesiac som mala ovu na 100% a prsia ma boleli cca od 15.DC. Tento cyklus ovulka ešte určite nebola, som už 19.DC a dnes ovu test zase nagatívny.Prsia mám stále mäkké a nebolestivé, môžem aj skákať a necítim.
6. zář 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka, prosím ťa poraď, vidíš môj graf tak, že by ešte ovula mohla prísť?

http://www.fertilityfriend.com/home/28e157

mám tam už 2. deň stále 36.4
6. zář 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek