• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
@st2 , môže sa tam niečo diať, ale nemusia to byť hned rastúce foliky

Kočky, tak ja zatiaľ môžem Sarapis nazvať Zázrakom (klop-klop)
neverila som, že až tak mi pomôže.... :slight_smile:
http://www.fertilityfriend.com/home/25fb22

odporúčam, každému komu ovu chodí nepravidelne... prípadne aj keď máte veľmi dlhé a anovulačné cykly... :dizzy_face:
21. říj 2011 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Toť mô grafík k dnešnému dňu.....teplotka skacká 37 - 36,9- 37- 36,9......hmmmmmmmmmmmm
http://www.fertilityfriend.com/home/37eef5
21. říj 2011 v 07:17  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojte, tak tu je moj graf dnesny, teplota sa drzi nad, a do mrchy uz len par dni.. tak som zvedava co sa bude diat.
stale troska verim ze tam nieco moze byt,hoci sanca je malicka.

http://www.fertilityfriend.com/home/38444b
21. říj 2011 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gabinka41
@monika2712
kočky, tak sa v nedeľu otestujte... na jar sme tu mali obdobie "úspešných nedieľ" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: (netrvalo to dlho ale úspešnosť bola veľmi vysoká)
21. říj 2011 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
dobré ránko, tak môj graf dnes vyzerá takto http://www.fertilityfriend.com/home/37d78c
Stále nejako stúpam, tak sa obávam, či budem aj tak klesať... :unamused:
21. říj 2011 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@sarafortuna ja sa isto otestujem, už som si nakúpila aj mamatesty :wink: .......mylíš,že to vyzerá nádejne? Predsalen mám ešte 7 dní do ms a som 9DPO a 21DC......
ináč dnes nás čaká spg u dr.hrivňáka....tak držkajte palce, nech to dopadne aspoň trooooošku lepšie,ako v auguste... :wink:
21. říj 2011 v 07:42  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko no same pekne grafiky tu mame, kocky len tak dalej, citim opat v kostiach ze coskoro tu bude dalsi pozitivny testik :wink:
21. říj 2011 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna ja budem testovat asi az v pondelok utorok ak nedorazi, lebo vtedy ju zhruba ocakavam, a test mam doma len 25tku, takze ten by asi este nic nezachytil.
21. říj 2011 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte.

u mna nic kocky, uz klesam.. :confounded: v pondelok dorazi mrcha ako hodinky. :angry:
21. říj 2011 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka to snad nieeeeeeeeee,uz tam nevidis ziadnu nadej?
Dobre ranko,no ozaj su tu same krasne grafiky,to ten moj sa na tie vase nehrabe :D
http://www.fertilityfriend.com/home/37cda2
21. říj 2011 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka to mi je ľúto.....ale na testíku si mala dušíka....netestetovala si dnes? :frowning2:
21. říj 2011 v 08:14  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. říj 2011 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “vymazať na vlastnú žiadosť”
21. říj 2011 v 08:18 • sarafortuna
nie, netestujem, nemam testy momentalne a kupovat 2 za tri eura mi pripada zbytocne.. darmo. pocity neklamu. :wink:
@gabinka41 , gabi to včera nebol Laurin test... iba ho upravila pre inú kočku :frowning2:
@lauritka ahoj, ved tvoje tehulkovanie je tu najocakavanejsie :pensive:
21. říj 2011 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@sarafortuna super u teba zacali ovulkovske obdobia, paradicka :wink:
21. říj 2011 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka , chcelo by to viac estrogénov...
http://www.associatedcontent.com/article/550841/increase_estrogen_naturally_for_improved.html

viem, že si už skúšala všetko - ale možno by si na niečo reagovala inač ako pred rokom... pamätám, že aj Sarapis si mala...
ja musím poklopkať - trochu ľutujem, že som s ním tak dlho otáľala...
neskúšala si sa poradiť na elep.sk alebo na fertility.sk - proste riešiť len tú sliznicu?
21. říj 2011 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna no neviem ale co, musim viac chlastat kontryhel. som rada, ze ti sarapis zabera :wink:
21. říj 2011 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 , veľmi sa teším - už ma to začínalo psychicky ubíjať a ničiť ... tak to prišlo v pravý čas :wink: :wink: :wink:
uvažujem, že sa pôjdem dnes poistiť na DNP - hoci ešte nieje nič isté ale asi superhrubá mzda už neprejde... možno bábo čaká už len nato, aby mamka mala nejakú normálnu materskú...

o 2 týždne bude obdobie, kedy by naše dieťa malo 1 rok, tak ho prosím, nech mamke pomôže z nebíčka - nech k nám opäť môže prísť :wink: :wink: :wink: takže som v takej naivnej nálade... a krámy budú asi bolieť aj na duši :frowning2: :frowning2: :frowning2: - ale tento mesiac s nimi nerátam... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
21. říj 2011 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna no vidis a tento cyklus som brala estrogeny- divina a prd. :angry:
21. říj 2011 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka , mne veľmi pomohli na fertility.sk aj pani eva na elepe... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: oni vychádzajú nie z knižiek, ale zo skúseností, ktoré videli na iných ženách... Ja verím, že medicína sa v 30% informácií mýli - proste sú veci, ktoré sa nedajú škatuľkovať a mnohé info vychádzajú iba zo štatistík a dohadov... :confounded:
21. říj 2011 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna zaujimave, ze lekar to neriesi. :angry:
21. říj 2011 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna kasli na kramy a tes sa na babo, ja viem ze lahko sa to vravi ale ty to super zvladnes :wink:
21. říj 2011 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka , tak možno niečo prírodné, čo pôsobí "nepriamo" ale myslím, že si vravela že aj materskú kašičku či niečo také si skúšala.... hmmmmmmmm :confounded: :confounded: :confounded:
Potvora sliznica jedna... !

Ale zázraky sa dejú a musíme v nich veriť... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. říj 2011 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
najprirodnejsie mi pripada cervene vino :grinning:
ale skusim sa poctivo nalievat alchemylkou uz od mrchy, aspon liter denne. :angry:
21. říj 2011 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka , no len či po 10dnoch nebudeš vracať z tej alchemilky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Sarapis si brala ako dlho?
tam je aj dobrá kombinácia vitamínov a minerálov...
21. říj 2011 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka , červené víno a doraz nám budeš písať z Prednej HOry :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. říj 2011 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sarafortuna no u ineho nie, vies jak to je, oni sa tvaria ako keby si spochybnovala ich vedemosti, ked nieco poviem. :angry: ved studovali, co my uboziacky chceme z informacii z netu, je to smutne. :unamused: BT akoze malokto uznava, :angry:
21. říj 2011 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek