• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
zakup teoreticky mohla byt vcera ovulacia, ale treba pockat na dalsie teploty. :wink:
7. zář 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
evina momentalne neberiem nic, len klasiku KL a vitamin B6 a anopyrin. tak ti drzim palce nech dorazi ovu, to by bolo super.
7. zář 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
zakup vcera mohla byt..uvidis podla dalsich teplot..ja by som povedala ze mohla byt aj dnes mozno rano..alebo tak... ak zajtra este stupne...
7. zář 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri ja uz ani neviem v kutiku duse tomu verim ale naozaj len v kutiku nechcem si uz robit iluzie.sak vies co vsetko u mna bolo a je preto sa nejdem radovat dopredu .prvy krok by bola ta ovulacia ale ktovie cy by nasledoval dajsi pozitivny krok neham sa prekvapit a myslim len pozitivne a uvidime za nejaky cas :wink:
7. zář 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak evina, dobra nalada nas nesmie opustat, ako sa vravi, mimino pride len do veseleho bruska :wink:
7. zář 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inak ja som poctivo brala posledne 2 mesiace kvapky Mastodynon.... Neviem ci pomohli alebo len zhoda nahod...
7. zář 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauritka mas pravdu mna neopusta :slight_smile: :slight_smile: skor sa snazim krotit, neriesit to aby ked sa nezadari nebola som s toho zase taka smutna ako v minulosti a ked sa zadari ( co si neviem akosi ani predstavit po tom vsetkom) budem neskutocne stastnaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ako vravi shaarka aj motyka raz vystreli :grinning: :grinning:
7. zář 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.fertilityfriend.com/home/296b4f

ahojte kocky. co si myslite o mojom grafe? :confused:
7. zář 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
krisch nemohla byt ovulka vcera alebo dnes ? :slight_smile: uvidis dalsie teploty...
7. zář 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
krish hlien nepozoruješ? čo bolesti?
7. zář 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
praveze hlien tento mesiac skoro ziadny co som kedysi mala az zaspinene nohavicky teraz nic. a bolesti tiez nic. pri ovulke ma picha v podbrusku alebo ako to nazvat a teraz mi to tiez nejako chybalo. tento mesiac som nejaka divnaaa :grinning:
7. zář 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsem byla dneska u doktora a lepší by bylo kdybych tam ani nechodila, bral mi krev a manželovi sperma, v anglicku, mu řekli, že je to všechno v pořádku a tady na sk mi doktor řekl, že má nyrfologni a nebo něco podobného, že rychle umírají a že se mu dělá málo, tak nám napsal profertil a manžel byl z toho úplně zoufalí a pak svokra to nemohla přenést přes srdce až jsem se s ní pohádala, že jestli musím jenom já být na vinně, juj takže den blbec.Ptala jsem se na ten prolaktin, takže údajně jsem bez ovulace a přitom na ff mi jí to vždy vyznačí tak jsem se ho na to ptala proč to tak tedy je a on, že neproběhne až tak jak by měla a vajíčko nepraskne, ale nevysvětlil proč tedy se zvýší ta teplota a progesteron je vysoký, takže jsem ze všeho jako debil.
7. zář 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
benji a máte přesné výsledky? ono promin ale docela by to vysvětlovalo to že se nedaří u teba se hormony srovnají to se neboj ... chce jen léky
7. zář 2009 ve 13:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak já budu mít tu první fázi výsledky až za týden a manželovi to kontroloval gynekolog a ten řekl, že pokud se to nezlepší tak přirozeně to s jeho spermiema nepůjde, tak se mi chtělo brečet.No mě zjistil ve druhé fázi zvýšený prolaktin, to vím, že není problém, ale problém bude ty spermie dát do kupy, ale v anglicku říkali,že je to v pořádku tak opravdu nevím kde je chyba, jestli ho nemám poslat ještě k urologovi. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
7. zář 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
benji ... my máme taky špatný spermiogram a jde o to jak špatný ho máte vy třeba takový problém není .... bez hodnot je to dost široký pojem ....
7. zář 2009 ve 13:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to já vím, ale to dělal ten gynekolog a říkal, že by mu ty prášky měli zabrat, že měl už jednoho s takovým problém a po třech měsících vypisoval těhotenskou knížku, tak opravdu nevím, ale jsem z toho neštastná a už ani nemám sílu se snažit dál :frowning2: :frowning2:
7. zář 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no benji .... je tu téma profertil .... a ne že by to extra pomáhalo..... ale pochopitelně jde o to co kdo má za problém....
7. zář 2009 ve 13:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ty by jsi si hlavně měla zjistit ty hodnoty spermiogramu at víš a čem se bavíš ....
7. zář 2009 ve 13:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobacek: no právě já to vím, že to není až takový zázrak a to mě strašně moc mrzí, stojí to spoustu peněz a je to třeba i k ho---u.Psala jsem i Lauritce o těch práškach na cvičení co mají dobrý efekt na spermie i Shaarka to tu spomínala.Raději si tu tému Profertil nejdu ani číst. :frowning2:
7. zář 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele mému urolog řekl to stejné ale my jsme začali užívat jiné věci
7. zář 2009 ve 13:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
pokud nejste na nule tak existují další varianty ... takže hlavu vzhůru !!!!
7. zář 2009 ve 13:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobácek a co užíváte?
7. zář 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
počkej já ale neříkám, že nám to pomohlo, ale cvičil mojžíšovou, jedli mutli macu, a další .....
7. zář 2009 ve 13:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobacek: no tak to já vím, já jsem ho chtela podporit a moje tchýne hned, že tomu doktorovi zavolá, že jak je možné, že nebyl u toho vyšetření asi si myslela, že lžu, že i její synek může mít nějaký problém. :frowning2:
7. zář 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Benji ten moj drahy bral profertil teraz 2 mesiace - odporucam objednat cen internet trojmesacne balenie - maju tam celkom ok cenu. Tiez mal nic moc spg......
http://www.docsimon.sk/tovar/profertil-cps-180
7. zář 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuji vavenka koukala jsem se na to, že bych to přes toho doctora simona obědnala byl tam opravdu nejlevnější
7. zář 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
vavenka to je fakt dobrá cena :slight_smile:
7. zář 2009 ve 14:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a normalne to stoji kolko ??? beru sa dva denne ???
7. zář 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
dva za den tj.180 an 3 měsíce
7. zář 2009 ve 14:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek