• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
@st2 Ahoj :slight_smile: ...v centre sa pytaju ake lieky beries...len im to oznam...a oni uz vedia, co a ako... :slight_smile:
31. říj 2011 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 ze necham si duphi do zasoby a oni nech so mnou robia to najlepsie ako vedia, i ked so mnou asi moc robit nemusia ako to tak vyzera

@sysinek cize aj keby mi brali krv s duphikom tak si to vedia upravit potom
31. říj 2011 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
www.fertilityfriend.com/home/2b6d70
Takze je to jasne....Dobre ranecko!!!
Ale nevadi lebo dnes o 14.09 ma mala 6 rokov JUPIIIIIIII a mame najprv detsku Halloween mega zurku a potom sups deti k babkam a dospelaci pokracuju.
Krasny den zelam vsetkym!!!!!
31. říj 2011 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tesoro pokial nie je cervena nic nie je jasne, a nenechaj si dnes pokazit tak skvely den :wink:
31. říj 2011 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@st2 test uz nemam a ani nemienim robit , len sakra tento mesiac by sa mi to fakt hodili :sunglasses: Chcem ist na matersku a tym ze to asi nevyslo tak idem v piatok na pohovor, lebo chcem menit robotu, lenze potom nehrozi tak skoro snazilkovanie UFF dilema. Ale verim ze vsetko ma svoj vyznam a je tak ako ma byt :sweat_smile:
31. říj 2011 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tesoro kasli na testovanie, chod na pohovor, pekne snazilkujte a uvidis, ten hore to uz zariadi :wink:
31. říj 2011 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
ahoj holky, končím s ovutestama. Chtěla jsem je po potratu zkusit, ale stále negativní a já bych pročůrala majlant, tak uvidíme, jestli ta moje ovule dorazí: http://www.fertilityfriend.com/home/325d11
31. říj 2011 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám otázočku.....BT má po ms stúpnuť? Mne stúpla dosť ....1 deň cyklu bola 36,5 a dnes 36,8........je to v norme? :unamused:
31. říj 2011 v 09:32  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabinka41 este sa mozu bit hormony... meraj dalej, uvidis, ako sa to vyvinie potom
31. říj 2011 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj děvčata, už mám týden zpoždění, a dnes na TT sněhobílo,nevím,kdy přesně byla ovu, myslela jsem že už nedorazí tak jsem moc neměřila, myslíte,že je ještě brzy na TT? http://www.fertilityfriend.com/home/377f67 děkuji za názory :slight_smile:
31. říj 2011 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 to neviem...ci to vedia upravit....skor si myslim, ze im to da viac zmyslu, ked im nebudu sediet vysledky...
31. říj 2011 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajav vyzera ze ovu bola u teba dost neskoro, a preto aj ten biely TT lebo na testik je este skoro, este vyckaj par dni a skus znovu :wink: mozes byt tak 9dpo

@sysinek tak aj tak stale uvazujem ci brat alebo nie
31. říj 2011 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute kočky...tak ako????ja dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/35dcec
som zvedava kedy dojde ovu.vcera test negatívny...pretoze ta druha ciarocka bola o cosi slabsia ako kontrolna...no uvidime dnes....ale uz citim vajko..na lavej straneee...
ahojte, nemáte niekto tú tabuľku, kde sú hodnoty od-do hcg na určitý dpo?
@st2 moja podla mna dupík zober...ak si po ovu...a v centre potom povedz ze ake lieky beries...aj tak zacnete od noveho cyklu..ved uviidiiis....hm??
31. říj 2011 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 děkuji za radu :wink: Mě už z toho čekání jednou trefí :slight_smile:))
31. říj 2011 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@annavi asi hej, budem brat a hotovo, ved pokazit tym nic nemozem iba pomoct
31. říj 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 presne tak moja...ved co ak sa zadarilo teraz.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: dnes tu v praci zdochol pes.. :grinning: :grinning: vsetci dovolenkuju...len ja tu "udržiavam mier" :grinning: :grinning: ale dnes koncime o pol jednej tak super...
31. říj 2011 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@annavi no pokial mas pod 37 tak je to stale nic. do 37 mas normalnu teplotu, plus minus..
31. říj 2011 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cmeliatko no ja viem..moja poovu teplota je od 36,6-36-7-...vtedy viem ze je po ovu a uz len šplhá na 37.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: a potom padne na 36,2 :unamused:
31. říj 2011 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 Ďakujééém :wink: ja som čakala,že to bude stúpať, ale skôr tak pozvoľna a nie taký skok....ale hádam bude ok :wink: Len som to porovnávala s minulým cyklom a tak ma to trošku zaskočilo :slight_smile:
31. říj 2011 v 10:23  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabinka41 kazdy cyklus moze byt iny... obcas to na de-dva takto skoci a potom sa to vrati do "normalnych" hodnot a vyskoci opat az po ovulke...
31. říj 2011 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 tak sa teším na ďalšie meranie..... :grinning: :grinning: :grinning:
31. říj 2011 v 11:00  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
31. říj 2011 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, pravidelne vas citavam a na zaklade vasej temy som zacala merat BT. Dnes som 7DPO, tuto je graf, http://www.fertilityfriend.com/home/37fbb3. A predstavte si, na teste mam duchaaaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning: . Takze po 15tich mesiacoch snazenia sa mozno podarilo. waaaaaaaaaaaaaw :grinning: Uplne sa cela klepem :grinning:
31. říj 2011 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@jana776 hod foto :slight_smile:

@petruci6 no niekedy je hlien najlepsi pred ovu, v den ovu uz sa kazi. :slight_smile:

@st2 na prvej konzultacke ti asi nevezmu krv, lekar si odlseduje tvoj cely cyklus, cize bude zacinat asi od 3 DC , usg a krv. :slight_smile:
31. říj 2011 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana776 gratulace:slight_smile:
31. říj 2011 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petruci6 zaujimave a tie homeopatika dostat v lekarni ?? presne ti e nazvy ?? a tie soli ?? tie cisla su co.
som z toho mimo :stuck_out_tongue_closed_eyes: mne by trebalo to vsetko na kvalitu spermii :slight_smile:
31. říj 2011 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka skusam fotit, ale je to asi este prilis slabe, na fotkach vobec nevidno ten druhy pruzok. Tak hadam o par dni bude aj na fotke.
31. říj 2011 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek