• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
ben ja som dosla do lekarne a tiez mi ho objednala a na druhy den som ich mala doma bez cakania na balik a postovneho a stali 121 eur len treba najst ochotnu predavacku a lekaren.lauri mm berie 2tab. rano spolu s E a C ale po vyse 2 mesiacoch mi oznamil ze uz sa mu hnusia a vsimla som si ze uz 3 dni nemal tak budem musiet trosku pohresit :grinning: :grinning:
7. zář 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
benji, tak to mi je fakt ľúto, neboj nič, mm sa dá do poriadku a tiež tebe dajú také lieky aby sa naštartovala ovulácia

baby, ten profertil je len na lekársky predpis?
7. zář 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. zář 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja zatial mojmu davam len tribulus terrestris, ale sa mi chvali, ze je od toho viac nadrzany :stuck_out_tongue_closed_eyes:
teraz mu ani nehovorim, kedy ma plodne, aby sa zbytocne nestresoval, lebo uz bola pomaly tendencia, ze prave vtedy ako naschval nechcel :rolling_eyes:
7. zář 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lauri ano 2 tabl. denne sa beru - moj bral obe rano.....
7. zář 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
vavi, aj tvoj mm mal zlý SPG?
7. zář 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
benji, to sa spravi. podla mna sa vam to da do poriadku a budete zachvilku obidvaja ok. spermiogram moze vyjst niekedy zly a na druhykrat zas dobry. uz som to videla u viacerych tak.
ale ta ovulka ma prekvapila, ked si teplotu mala zvysenu.
ja som bola teraz tiez u svojho doktora a povedal mi, ze ovulku mam. kukol sa aj na grafy a potom pozrel folikul. ale idem este na HP a dalsie veci. to sa este dozviem.
7. zář 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andzi ano mali sme ho zhorseny - pomale spermose a len 20% morfologicky normalnych.....
7. zář 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
azdi nie nie je na lekarsky predspis a co sa tyka spg tak by sa mali robit 3 x ta sebou po mesiaci a az vtedy je vysledok spravny moj bol 2 x a vysledok ten oisty tak dostal profetil a teraz pojde po 3 mesacnej kure zase tak uvidime :wink:
7. zář 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. zář 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
andzi aj ja som nad tým premýšlala, ale to ti nedá či sú ok, morfológiu, možno či je ok množstvo.
7. zář 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je vlastne zbytočné, morfológiu vie predpokladám zistiť len lekár
7. zář 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
sarai: no tak to překvapil i mě protože mi vychází ovulační testy pozitivně, tak opravdu nevím kde je pes zakopaný.No jednou byl dobrý a pak byl zlý tak fakt nevím, tak uvidíme v pondělí jdu na měření foliků a hned když budou výsledky tak dostanu tu léčbu tak uvidíme jak to všechno dopadne.
7. zář 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ako moze vyjst ovu test pozitivny - sucasne potvrdene bazalkou a aj tak ovulacia neprebehne? tomu nerozumiem.. :fearful:
7. zář 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
benji, dosť si ma vystrašila s tým doktorom, lebo ja k nemu idem v stredu, už som objednaná na 100%. Ty si mala úplne ideálne krásne grafy s + OPK testom a tvarom krivky. Nechápem. Keď som pozerala na anymedii aké všelijaké grafy sa skončili tehotenstvom tak nechápem. Podľa mňa ty budeš v úplnom poriadku a problémom bude len tvoj mm, ale to sa spraví, neboj.

Povedal ti lekár aj o nejakej inej možnosti, že čo keby náhodou sa nepodarilo otehotnieť, čo ďalej plánuje s tebou robiť?
7. zář 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
katkaajurko: no tak to nechápu ani já a ještě k tomu mám ovu hlen, tak opravdu nevím nevím, ale říkal, že mi nepraskne folik, v tom případě by se mi nezvedla teplota ne, no asi jsem zvláštní případ a kolikrát viděl folik 19mm a minule mi dal pregnyl na prasknutí foliku tak opravdu nevím.I pro mě je to zvláštní, ale když to doktro řekl. :grinning: :grinning:
7. zář 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
katkaajurko - jj, pozri sa, veď benjina mala krásne grafy, s vajcovým hlienom a poz. testami...neverím, že by tam ovula nebola!!!!
7. zář 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
benji: a aký bol? Milý alebo skôr ľahostajný?
7. zář 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslíš doktora, no tak ten mi řekl, že už tam měl i horší a že s takovým spermio přišel i jeden mládenec před 3 měsíci a po dobrání toho profertilu odešla jeho přítelkyně s těhotenskou knížkou.
7. zář 2009 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale ja som čítala, že ten profertil nepomáha, sú to len vitamíny, uškodiť podľa mňa nemôže, rozmýšľam, či to nie je len reklama a gyndoš má z preskripcie krásne prachy ako keď predpisuje HAK
7. zář 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte.... benji, joj to ma mrzi.... ale mam pocit, ze sme na tom rovnako.... ja mam podla teploty tiez ovulacne grafy... no a na folikulometrii mi vravel, ze mi nedozrievaju jajka... ze aj ked to praskne, nic z toho... tak neviem.. a tot moj graf http://www.fertilityfriend.com/home/dankakkk
7. zář 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
benji ukaz mi prosim grafik...ja tomu tvojmu doktorovi volako neverim... lebo z coho by stupla teplota ?
7. zář 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
veď keď folikul dozreje, ako to že nepraskne a neuvoľní vajko?
7. zář 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
...a zase sme pri "anovulacnych " grafoch s dvojfazovou krivkou, ze ??? :rolling_eyes: ach ti lekari.... nemam slov....

aj nela je vzorne "anovulacna" :grinning: asi by mali prepisat pravidla STM ti lekari, lebo vyvracaju fakty :angry:
7. zář 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja by som nikdy neverila len jednému lekárovi, určite by som išla na meranie folikov aj inému
7. zář 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ako to ze ked dozreju tak nic z toho... existuju vynimky v BT?
7. zář 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
nechápem to je skutočne neuveriteľné

Veď teplota stúpne preto, lebo stúpa hladina progesterónu a ak by folikul nepraskol tak čo s ním? Prečo tá teplota ide hore? Možno sa sproste pýtam, ale fakt nechápem.
7. zář 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
amdzi folikul prasknut nemusi, moze sa z neho vytvoril folikularna cysta, alebo sa jednoducho vstrebe. ale ptom sa logicky ani teplota nezvysi, lebo mozog tym padom nedostane pokyn od zlteho telieska aby sa produkovalo vias progesteronu / co zvysuje teplotu/--- zlte teliesko vznika, len ked folikul praskne. :rolling_eyes:
7. zář 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
cize, rak ked ta ovulacia nie je, tak nema co zvysit teplotu, pokial zena nie je chora, alebo nedoda telu umely progesteron :pensive:
7. zář 2009 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
cize doktor sa myli... a ovula byt musela...
7. zář 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek