• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
inak krasny vikendik vsetkym a dobre ranko
moj grafik dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/st2
5. lis 2011 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahojte, kedy by ste si robili TT??? Robili by ste vobec?
http://www.fertilityfriend.com/home/3713b9
5. lis 2011 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@st2 este nie som , dnes som 6dpo :wink: , nebudem panikarit .... nemam preco
5. lis 2011 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.fertilityfriend.com/home/1c0a60 ahojte myslite bola ta ovulka?Ovulacne testy sa mi ukazali pozitivne vcera a den predtym boli rovnako pozitivne tak neviem.
@saskab mozes skusit uz sa moze nieco ukazat niektorym babam ukazal testik druhu/ aj na 10 den
5. lis 2011 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som mala presne na 6DPO krce v bruchu ako pri mrche,na druhy den uz nic a na 11DPO uz boli // :wink:
5. lis 2011 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky chci se zeptat jak ste si při měření poradili se změnou času? Mě podle grafu vyšla ovulka na 9DC ale to se mi zdá fakt brzo, i když cykly mám 26 dní, většinou byla až 11-15DC, ale problém by to být neměl ne?
No ale přesně v den ovulky podle grafu se změnil čas takže všechny teploty by pak byly o 0,1 níž skošela sem to ve fertility přehodit a ovulka zustala na 9DC.. ALe teploty se mi pořád zdají dost nízké? Nemuže to být anovulák? Na těhu je to asi nízké co? Díky moc za rady!! http://www.fertilityfriend.com/home/3839fe/
5. lis 2011 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saskab no uz by som na tvojom mieste veru robila :wink:
5. lis 2011 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ariadna a ktore dni si mala tie testiky pozitivne, skus to zaznacit do grafu
5. lis 2011 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 podla mna vyzera grafik klasikcy ovulkovsky, a ja som na zmenu casu sa uplne vykaslala, po starom aj po novom case meriam v tu istu hodinu
5. lis 2011 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petruci6 ja viem , ze to tak byva , ale nechavam tomu volny priebeh :slight_smile:
5. lis 2011 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 a myslíš že je možný mít ovu tak brzy? Já dělala i ovu testy ale tento měsíc divné.. Nečekala sem ovu tak brzo tak sem dělala první test 9 (dle návodu bych měla až 11) no a byla silná ta čárka ale ne tak jak kontrolní, ale pro jistototu sme sexikovali, druhý den teplota šla nahoru a na ovu testu už jen duch tak to by vypadalo že mezitím to šlo dolu a ovu byla 9 ale 11 a 12DC zase čárka na ovu testu silnější ale pořád ne tak silná aby byla silnější než kontrolní no a 13 už zase slabá a včera skoro žádná takže někdy mezitím to proběhlo snad i podle ovu tetsů. Sexikovali sme pak poctivě ale až od večera 9DC tak jestli byla ovu 9DC ráno tak to je stejně málo..
A myslíš že i takhle nízké teploty mohou být ovu?
5. lis 2011 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 podla mna moze, ja som tiez tento cyklus mala na 10dc, a tie teploty vyzera tiez dobre
5. lis 2011 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 jeeej, este si stale netestla. toto ako nie je trojfazovy graf,, tak potom neviem.... :slight_smile:
5. lis 2011 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 moja krasny grafik mas..testniiii :grinning: :grinning:
5. lis 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 vyzera moc dobre.. pfuj pfuj pfuj zajtra mozes testovat neskutocne drzim palce
5. lis 2011 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka
@nelynka babyyyyyyyy este je skoro :grinning: , ved som len 9dpo, podla mna len 8dpo lebo pocitovo bola ovu o den neskor ako ju grafik vyznacil, takze este pockam, zajtra meranie vynechavam ideme k nasim tak tam nebudem stresovat s teplomerom, v pondelok rano sa podla teploty rozhodnme jasnacka
netestujem lebo sa bojiiiiiiiiiiiiiiiim :grinning:
5. lis 2011 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
a vydrzim aj keby co bolo :grinning:
5. lis 2011 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saskab ahoj,mě TT vyšel už na 11DPO :slight_smile:)
5. lis 2011 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 ja vydrzim tiez :grinning: :grinning: :grinning: , ja som povedala , ze testy uz ani nechcem vidiet :wink: :wink: , ktorekolvek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. lis 2011 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 ak mas doma test tak sa nedaj prosit..prosim teeeestuuuj sak potom chod kde chces ale my chceme teeest
5. lis 2011 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nativanativa inak ake nutkanie som teraz mala, skladala som pradlo a v jednom suflicku mam aj testiky a padlo mi tam oko tak som to ryyyyychlo zavriet musela :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. lis 2011 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@vejinka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a nic tam nebude a ja pojdem smutna prec :stuck_out_tongue_closed_eyes: az v pondelok najskor
5. lis 2011 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 si taka ako ja, mne tiez tak padlo oko a urobila som ho, ale to este ani zahniezdene nebolo..ale som bola kludnejsia lebo uz ziadne som doma potom nemala :grinning:
5. lis 2011 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelynka tak ja si radsej tentokrat pockam mozno sa este len vrrrrta tam dole
5. lis 2011 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@st2 neboj ked tam nic nebude aspom budes pokojna takto budes napata ako guma v trenkach. Sup sup sprav testik hod ho sem my kukneme a budes vediet na com si a kludne sprav aj v pondelok. Za to nic nedas ja sama by som nevydrzala do pondelka. Urob nam radost
5. lis 2011 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vejinka ja som tak ovyplyvnitelny clovek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: lezi ocikany na stole :D
5. lis 2011 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@st2 dobre dievca :dizzy_face: super mam z teba radost
5. lis 2011 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
cakame kolko to? 5 minut? Ja som uz aj zabudla
5. lis 2011 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 juchuuuuuuuuu
@st2 no dufam,ze potvrdis teoriu trojfazoveho tehotenskeho grafu, lebo to je fakt ukazkove, ako si stupla :slight_smile:
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek