• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
@katy2 no veď sa snažíme :grinning: A ďakujem :wink:
7. lis 2011 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@govinda SUper graf, nechystat sa testovat? Nech mam partacku na ranne ocikavanie :grinning:
7. lis 2011 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lindana jeeeeeemine az teraz som nasla tvoj testik, aj ja ho tam vidim uz sa tesim na zajtrajsie foto, gratulkujeeeeeeem
7. lis 2011 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lindana ahoj nechcem ti brat iluzie ale ja ma casto take testiky ako ty a nikdy z toho nic nieje ale prajem aby ti to silnelo co je u mna u teba byt nemusi,ktory dc si?
7. lis 2011 ve 22:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 Viem, som si toho vedoma, ze to nic nieje, ved za posledne tyzdne tu bolo niekolko planych polachov. Ale chapes, prvy duch, no tazko odolat :stuck_out_tongue_closed_eyes: 7 DPO podla grafu, pocitovo skor 8 DPO.
@st2 hehehehe, no ale gratulacky na neskor, ked budu dialnice. Snad budu :pensive:
7. lis 2011 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko, u mňa je situácia nezmenená ... podľa mojej doterajšej LF by som dnes mala dostať MS, namiesto toho sa teplota pekne drží v línii - neviem, či si zo mňa moje telo robí srandu, alebo čo má toto znamenať :unamused:
http://www.fertilityfriend.com/home/343c7e

Dnes v noci som bola asi 4x na WC :-/ a sa mi vidí, že prsia mám o čosi väčšie, ináč nič
8. lis 2011 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatat no graf sa tvari uplne tehotensky :confused: .. a dnes si este neskusila testik ??
8. lis 2011 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@govinda vitaj spat v grafoch, tu je vacsi zivot ako na emimine, kedze tam vsetky uz su tehulky alebo maminy. a maju ine starosti :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
tu sa mozme vytesovat z grafov a snazilkovania :sweat_smile:
8. lis 2011 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka nie, radšej ešte počkám ( včera bol totál snehobiely ) - mám doma len 20-tkové a potom digitálny Clearblue, ale objednala som si Mamatest, tak niekedy zajtra by mi mali prísť ( nikde v mojom okolí ho neviem zohnať )
8. lis 2011 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatat no zajtra by uz malo byt jasno, ci klesnes alebo nie.
8. lis 2011 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. lis 2011 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, dusik ako vcera, ale teplota dole a spinenie :frowning2: Mozno sa aj zahryzol, preto ti duchovia a odisiel...
http://www.fertilityfriend.com/home/35b710
8. lis 2011 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojte babenky, Tak ja som 13 DC a včera som bola u doktorky.....tá tam nič nevidela, žiadne vajíčko......vyzerá to na anovulák :frowning2: idem ešte zajtra,či sa náhodou nejaké vajíčko neobjaví........ale aj ja si myslím,že je to anovulák, lebo ma ani pri vaječníkoch nepobolieva, nepichá....proste nič. :cry: :cry: :cry:
8. lis 2011 v 07:25  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte pomaly zacinam dalsi cyklus a rozhodla som sa ze si zacnem merat BT...Aleee... potrebovala by som od vas sikuliek trocha pomoc v znaceni si to v tych grafoch a momentalne vsetko okolo toho je pre mna jedna velka spanielska dedina:grinning:DDD Tak nejaka ochotna zienka a podrobne vysvetlenie a strpenie pre mna?? :slight_smile:
8. lis 2011 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nativanativa ej ha, to by som povedala ze uz premalovane :angry:
@lindana :confounded: este uvidis, mozno sa zahryzol tak preto spinenie, i ked u mna byva vzdy opak aj ked sa daky ten dusik objavi a objavi sa aj spinenie konci to tou zlou stranou, ale u teba nech to radsej skonci dobre

@gabinka41 a teplotku nemerias tento mesiac
8. lis 2011 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nativanativa co ked je to IP ??? :confused:

@lindana este by som nezufala, uvidis zajtra, ci stupnes.
8. lis 2011 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabinka41 ovulka sa moze oneskorit a dojst neskor.. nikdy nevies , ci sa cyklus nespamata :wink: :slight_smile:
8. lis 2011 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2
@lauritka uz dosli jahodniky :grinning: prave teraz
8. lis 2011 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby chcem sa spýtať či môže prisť k ovulácii aj bez dozretia vajíčka alebo sa zvýši teplota aj bez ovulácie? dakujem mata
8. lis 2011 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ešte ma napadlo, že sa mi možno LF predĺžila, lebo predchádzajúci cyklus som zrazu mala 14 dní ( ale to som brala Dufíka )
8. lis 2011 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nativanativa no ty sa mas, a ja furt cakam :angry:
8. lis 2011 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nativanativa :confused: to mas ale potom nejaku velmi kratku LF. treba to riesit.
8. lis 2011 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatat podla testov ale ovu mohla byt aj o den neskor, az potom sa ti zvysilo o 0,20 stupna. ten prvy vyskok este nemusel byt poovulacny.
8. lis 2011 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka aj na som myslela a zrejme aj doktorka, kedže mám prísť ešte zajtra, t.j. na 14 DC.....BT som už asi 4 dni nemerala, lebo podmienky boli dosť zmenené -boli sme na svadbe, trošku sa popilo a tak....tak by to bolo asi skreslené....takže ani neviem určiť podľa bazalky....Uvidíme zajtra.........
Lauri, čo môže ovplyvniť príchod ovulky?
8. lis 2011 v 07:48  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabinka41 no ve vraj choroba, stress, hormonalny vykyv. kuk do albumu. mam tam clanok o variantach cyklu.
je tam popisany aj dlhy ovulacny cyklus. vlastne pricina je, ze FSH ktory sposobuje rast folikov je pod prahovou hodnotou. cize folikul nezcane rast.
8. lis 2011 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka vidíš, to ma nenapadlo
8. lis 2011 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@govinda jeeej.ano ano...aj ty patríš do "klubu čakateliek" vitaj... :grinning: :grinning: :grinning: moja a preco neskusis testnut..??ved uz si kolky DPO???
8. lis 2011 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2
@lauritka no to bych aj ja rada vedela preco taka kratka ... no nevdai uvidime aky dlhy bude dalsi cyklus a potom poriesime
8. lis 2011 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nativanativa a co ta caka dalsi cyklus, zase clotik
8. lis 2011 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@momamo ahoj a v com by si potrebovala pomoct? :slight_smile:
8. lis 2011 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek