• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

19. října 2016 
@alt este som kukla grafik, mas ukazkovy vyskok. takze mrska urcite nedojde :dizzy_face:
9. lis 2011 v 07:13  • Odpověz  • To se mi líbí
krásne ránko....tak moja teplotka dnes 36,8.... http://www.womenzone.cz/uzivatelka/gabinka41/grafy.aspx?c=5246238722427387904 večer ma čaká návšteva doktorky, tak uvidíme,či sa vajko ,,objavilo" :slight_smile: ......trošku ma už pichá pri pravom vaječníku....tak uvidíme
9. lis 2011 v 07:23  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Dnes rano namiesto spinenia, svetlocervena krv. Rozbieha sa to :unamused: Nevadii, tak bude augustove :sunglasses:
9. lis 2011 v 07:29  • Odpověz  • To se mi líbí
9. lis 2011 v 07:57  • Odpověz  • To se mi líbí
lauritka na fertilityfriend
9. lis 2011 v 07:59  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky babule.. tak ja dnes tak ako vcera... http://www.fertilityfriend.com/home/35dcec
@govinda jej moja pekne sa drkžas...len nech ej teplotka krasne hore...kedy testujes? :dizzy_face: :dizzy_face: inac mna prsia vzdy boleli pri ovulke..ale teraz pred a po hlavne...to bude asi tym clostilom a pregnylom...dokonca sa mi aj hlien tento cykluls "objavil" co mi zmizol ked som brala zle nasadený dufík.

@st2 mojaaaaaa.-....jaaaaaj....svinucha mrchataaa :pensive: :pensive:

@lauritka čauko mojaaa. ako?? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@alt jeej krasny grafikk...a aj dušík...potichúčky gratulkujem a drzkam palceky...
9. lis 2011 v 08:02  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@annavi ja v pohode. :slight_smile:
9. lis 2011 v 08:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka taky tak... :slight_smile: zatial .
9. lis 2011 v 08:04  • Odpověz  • To se mi líbí
uz nejak teplotka nerastie..http://www.fertilityfriend.com/home/3886e2
9. lis 2011 v 08:07  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@delideli jeeeej..ale to vyzera super.-. :dizzy_face: :dizzy_face: preco netestnes???
9. lis 2011 v 08:46  • Odpověz  • To se mi líbí
ranecko :slight_smile:
tak dnes konecne normalna teplotka http://www.fertilityfriend.com/home/350891
9. lis 2011 v 08:47  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte :slight_smile: tak ja dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/357d17 , po dvoch mesiacoch opat meriam BT, tych teplot tam zatial vela nie je :sweat_smile: ale zajtra-pozajtra cakam ovulku, tak hadam by to uz aj mohlo vyjst :rolling_eyes:

@lauritka drzim ti velmi palce :slight_smile:
Vlastne vsetkym vam drzim palce :slight_smile: :wink:
9. lis 2011 v 08:54  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
ahoj holky, můžu se zeptat, neb jsem v tom nováček, kdy asi tak přichází pokles BT, kolik DPO?Abych věděla co a kdy čekat, měřím první měsíc a jsem dva měsíce po vyszaení HA.
Můj graf:www.fertilityfriend.com/home/385e67

Díky!!!
9. lis 2011 v 08:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucille85 no zatial to vyzera pekne.. :wink: zvycajne sa hore drzi teplotka 12 dni..teda kazda sme ina ..LF je 12-16 dni...dovtedy teplotka klesne a pride mrcha ..ak je to tehu tak sak teplotka drzi hore... :wink:
9. lis 2011 v 09:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@annavi : a nie je este skoro?mne to tam doporucilo testovat az 18DPO tusim..(meriam BT prvy mesiac, tak neviem..)
9. lis 2011 v 09:01  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@annavi dík moc, no uvidíme, mám teda ještě moře času :slight_smile:
9. lis 2011 v 09:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@delideli no na 10DPO by uz mal byť aspon duch... :wink: :wink: ja by som nevydrzala do 18 DPO.. :grinning: :grinning: :grinning:

@lucille85 ano..este ano... :wink: :wink: ale to utečie a ani sa nenazdas a budes ocikavat testík... :grinning: :dizzy_face:
9. lis 2011 v 09:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@pempusik dakujem, asi aj ja skusim ortutovy, s tym mam najlepsie skusenosti :slight_smile:
9. lis 2011 v 09:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@alt krásná čárečka :wink: přeju ať sílí :slight_smile:
9. lis 2011 v 10:01  • Odpověz  • To se mi líbí
9. lis 2011 v 10:04  • Odpověz  • To se mi líbí (4)
@leeena_4 Leni, náhodou mě se to líbí :wink:
9. lis 2011 v 10:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@alt juj ako sa dobre na to pozera :dizzy_face:
9. lis 2011 v 10:32  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte holky, hlásim 1 DC - dnes sa mrchaňa rozbehla aj s bolesťami. Takže sa mi luteálna fáza predĺžila z 12DPO na 13 DPO len to krvácanie v 10DPO a následne špinenie pred mrchou sa mi nepáči, niečo asi u mňa nebude v poriadku :unamused:
9. lis 2011 v 10:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@leeena_4 super, držím palčeky, nech len ešte vylezie hore a potom sa tam drží
9. lis 2011 v 10:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@alt ako super sa na to pozerá, držím palčeky
9. lis 2011 v 10:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka ahoj moja,ja zas potrebujem poradit,nechapem tomu ,je pravda,ze dva dni som teraz merala raz tusim o hodku neskor a dnes normalne,ale bola som okolo pol 4 hore a merala som o pol 7 ako zvyknem a teplota bola taka ista ako vcera a vyznacilo mi to prerusovanou ciarou ovu,nemohol sa seknut FF ? http://www.fertilityfriend.com/home/37cda2
9. lis 2011 v 10:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@zlatat děkuju :slight_smile:. Je to první cyklus po potratu a moje první ovulka bez hormonů, takže pro mě už je to teď úspěch, ale samozřejmě, že takový scénář bych brala :slight_smile: to špinění by mohlo být nížší hladinou progesteronu :wink:
9. lis 2011 v 10:57  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@leeena_4 úžasné, ja som dnes začala 6.cyklus po 2.potrate - po prvom potraet som otehotnela v 5.cykle a teraz ani zasvet - tiež som tipovala, že mám asi nižšiu hladinu progesterónu a ešte k tomu to nevysvetliteľné krvácanie na 10 DPO.
Mám doma Duphaston ale bojím sa sama si ho nasadiť :unamused:
9. lis 2011 v 11:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@esmemia ja si myslím, že ti tú čiarku FF ešte posunie, opraví, keď zajtra pridáš ďalšiu teplotu, preto je prerušovanou čiarou
9. lis 2011 v 11:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@zlatat neboj, určitě se to povede zase :wink:. A co gyndoš na tohle špinění? 10DPO to může být uhnízďování, nebo pokus o něj. Já bych zkusila nejdřív toho doktora a když to nebude chtít řešit on, klíďo bych ten dupík po ovulce na 10 dní nasadila :wink:
9. lis 2011 v 11:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek