• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
ahojte babule prosim poradte spinenie uz mozem povazovat za 1DC alebo este nie ide mi hlavne o to aby som presne vedela kedze mam tento mesac clostyl. vdaka
9. lis 2011 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nada.hope Ahoj, za 1 DC sa povazuje az krvacanie, cize aj ked mas silny tmavonedy vytok, tak stale to nie je mrcha, az krv :wink:
9. lis 2011 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte. Tak ja som bola u doktorky.....je tam malý cystický folikul o veľkosti 10 mm.....bol aj v pondelok a zväčšil sa vraj...ale len málilinko......dnes som 14DC......čo to môže byť? Doktorka mi povedala,že možno ms dostanem skôr a že je zvedavá na to,kedy dostanem...Ja už neviem,čo si mám myslieť :frowning2: :frowning2: :frowning2:
9. lis 2011 ve 20:30  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
ešte ma poslala na endokrinologiu, na hlbkové hormonálne vyšetrenie kvôli anovulácii.....
9. lis 2011 ve 20:31  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabinka41 ja som mala na 18DC len 9mm... uvidis, ako dopadnu hormony a potom doky nieco urcite vymysli :slight_smile:
9. lis 2011 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pempusik som z toho dosť mimo,keďže som s ovulkou nikdy problém nemala.......odkedy mi sleduje ovulku, tak vždy sa mi vajko vytvorilo len na pravom vaječníku-čo som aj cítila :wink: ....a vždy len jedno, čo sa mi akosi nepáči...tak preto tá endokrinologia.Už som o tom vyšetrení dávnejšie rozmýšľala......
čo to vlatne znamená? Je to len oneskorená ovulácia alebo čo? :zipper_mouth:
9. lis 2011 ve 20:43  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka takze tu je ten test :slight_smile:
9. lis 2011 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@kikaneu áno, v lekárni by si ho mala kúpiť v pohode :wink:

@saskab gratulujem, pekne sa na to pozerá. Ja mám taký istý testík doma v šuflíku a čakám na príležitosť :grinning:
9. lis 2011 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@govinda tak zajtra nestíham, takže až v piatok sa dostanem do lekárne....takže skôr ako v sobotu sa test nekoná, ak sa teda nejaký bude konať
9. lis 2011 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snubenci08 wow. nadhera. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: grafik nerobis, ze ??? tak priniesli stastie... :wink:
@annavi mne niekedy takto býva ťažko zo samotných liekov - clostil, duphaston, to asi niekedy aj organizmus môže dať najavo, že má toho dosť :unamused:
@kikaneu tak držím palce, možno budeme testovať naraz :grinning:
9. lis 2011 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@govinda taketo pozitivne testiky predavam, vidisss ??? :grinning:
9. lis 2011 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@govinda aj ja tebe držím silno :slight_smile:
9. lis 2011 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka no veru ano...grafy nerobim, ked sa ti mam priznat tak sa mi nechce vsetky tie pravidla dodrziavat, zapisovat a kazde rano merat :slight_smile:
9. lis 2011 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snubenci08 no uz ani nemusis. super- :dizzy_face:
9. lis 2011 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. lis 2011 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka moja ako to,ze take pozitivne pekne testy predavas ????Aj ja chceeeeeeeeeeeem :wink: ,ale radsej by som ich videla u teba ,hmmm :wink: :dizzy_face:
9. lis 2011 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@esmemia no same tehulky, ktorym som poslala testy :stuck_out_tongue_closed_eyes: to je wondfo.

dakujem, si zlata :slight_smile: hadam sa raz aj ja dozijem. :sweat_smile:
9. lis 2011 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka :slight_smile: :slight_smile: aj aj mam od teba wondfo :grinning:
len uz nepredavaj tie tehu a nechaj si pre seba :slight_smile: :slight_smile:
9. lis 2011 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
maly by som uz aj ja od niekoho kupit aby som bola tehu. :wink:
9. lis 2011 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka poslem ti jeden??? :slight_smile: :slight_smile:
9. lis 2011 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cmelica :grinning: no ja som v minulosti sama kupovala od jednej kocky, zial ani to nepohlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. lis 2011 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
radsej idem spat :grinning: dobru noc.
9. lis 2011 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka skus este raz,mozno :slight_smile: dobru nocku :pensive:
9. lis 2011 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile: ja sa zatiaľ držím :slight_smile: http://www.fertilityfriend.com/home/1839d4

@lauritka žeby som šla k tebe na nákup testov? :grinning: Mne zatiaľ akosi nechcú predávať pozitívne testy :angry: :grinning:
10. lis 2011 v 05:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
ahojte kočky. Tak dnes opäť teplotka 36,8.....už tretí deň za sebou......
10. lis 2011 v 07:12  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky potřebovala bych poradit byla už ovulka?????pozitivní ovulační mi vyšel 14DC moc děkuju
10. lis 2011 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. lis 2011 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@govinda @lauritka ahojte kocky... tak ja dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/35dcec ... tie mrchovske bolesti uz nemam...vcera mi bolo vecer blbo ..ale potom to preslo..a dnes je to uz oka....trosku citim "spodok" :grinning: ale okaaa je to... @govinda jeej no krasne sa drzis..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: moja mas pravdu...tie lieky dokazu pekne "zamavat" s clovekom..... :unamused: ale tak co nespravíme pre bábenko... :wink: ja dnes sluzim 24ku takze aspon ze sa citim dobre... :wink:
10. lis 2011 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek