• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
Katka nedivím se že tě to zlákalo protože graf máš ukázkový
8. zář 2009 v 08:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauritka ja som merala v normalnom case len mi tam to sleep deprived nejde dat prec to tam nema byt
8. zář 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute...dlho som tu nebola....ale ked pride mrcha, zacinam zase poctivo merat a snazit....akurat neviem, kedy ta mrcha dojde...na 25 DC mi robili laparku, po ktorej som prvy den hodne krvacala a potom uz len slabucko....neviem, ci mam cakat mrchu alebo sa mrcha zviezla v tom polaparkovom krvacani :sweat_smile:
http://www.fertilityfriend.com/home/226b42
katka však si bola bojovník proti skorému testovaniu pokiaľ si pamätám :slight_smile: ale nie... chápem ťa... ja som testovala včera :grinning: a prd z toho... a dnes ešte k tomu všetkému teplota 36,8... mohla som vydržať do dnešného rána a tým pádom ušetriť test, lebo na základe dnešnej teploty by som určite netestovala... čo už....
ak bola opozdena tak to sme sa snazili den pred ovu co sme pokladali za neplodny den :grinning:
8. zář 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
sofi tak vidis, mozno prave toto skonci pluskom :wink:
8. zář 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale ja som uz 12ty den..to uz nie je az tak skoro (teda mne sa zda skoro pred 12) ... a to hlavne koli tej joge som kupila test a dnes koli teplote ho aj pouzila... ak by bol tienik-tak by som na nu dnes nesla... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. zář 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka :slight_smile:

myslíte, že je u mňa tento mesiac ešte nádej aj s dnešnými 36,8? :angry: :grinning:
8. zář 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
a neznasam rapicler :angry: :grinning:
8. zář 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
flamenga proč by ne jsi teprve 10DPO
8. zář 2009 v 09:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte... :wink:
flam - moje kredo znie - dokial nie je mrcha, vzdy je nadej :wink: :sunglasses:
8. zář 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no zda sa, ze sa moja dilema prave vyriesila....spustila s ami mrcha :slight_smile: (sice zda sa, ze si pisem sama so sebou :sweat_smile: ale sak mozno si to aspon niekto precita) :grinning:
8. zář 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
hiva a laparo výsledky?
8. zář 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
hiva, ja zatial s laparkou nemam skusenosti--takze netusim....ale vidis-sa to vyriesilo samo :slight_smile:
8. zář 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
neli...vajcovody oba priechodne, maternica v poriadku, spraveny drilling a orezane cysticky na mojich PCO vajecnikoch :grinning: ...a este odstraneny jeden maly nepodstatny zrast medzi crevom a svalom drziacim maternicu :sweat_smile: ....takze paradicka, hor sa do snazenia....hadam este stihnem aby bola 13-tka stastna aj pre mne :sweat_smile:
8. zář 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
hiva no super! takže môžte skúšať :slight_smile: v 13-tke to asi stihnú všetky :grinning:
8. zář 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
uf, kym mi doslo, ze v 13. casti a nie v 13 rokoch :grinning:
8. zář 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tusim tym tehulam to nejak pomalsie pali....vsak shaarka? :wink: :grinning: :grinning: :grinning: ...ty si tiez stastna 13-tkova :wink:
8. zář 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
shaar kde mas vitazny graf?

inak tak premyslam-ze ked sa mi uhniezdovalo podla toho spinenia-tak uz to na rapicleare malo byt vidiet...aspon duch...
8. zář 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
sharka mam uz asi 3 dni plodny hlien a na fotke na tom teste je to slabsie vidiet, nevedela som to lepsie odfotit ale suktocnost bola krajsia,uvidime co bude dneska na teste :wink: no sice som prekvapena ale vyzera to ze coskoro bude ovulka aj podla pobolievania vajecnikov :stuck_out_tongue_closed_eyes: a BT
http://www.fertilityfriend.com/home/22e8ed
8. zář 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi za deň ti pekne zosilnela, dnes bude určite silnejšia :wink:
8. zář 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
nela viem ze je to este negatvine tak uvidime aka bude dneska, mas pravdu za jeden den dost zosilnela :slight_smile:
8. zář 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi tak uz len sa poriadne posnazit :dizzy_face: :dizzy_face: Drzim palec.....
8. zář 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
vavenka nechcem nic silit .jasne ze sa milujeme ale nie koli tomu ze musime lebo mam plodne dni ale ze chceme :slight_smile: :slight_smile: a konecne mame pohodu,ziaden stres okolo chalupy , tak uvidime co s toho bude a ked sa nezadari tak si vybavim tu lapakr a budem mat aspon vo vsetkom jasno a kludnu hlavu :wink: :wink:
8. zář 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
vavi akurat kukam tvoje ovulacne testy a ty si nemala tu kontolnu silnejsiu ci rovnaku ako tu druhu a a j tak to bolo pozitivne :slight_smile: :slight_smile: super a to boli testy teraz ked si ostala tehu?? :zipper_mouth: :dizzy_face: :dizzy_face:
inak uz davno nikto neposlal virusiky nezabudajte na nas :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: praje vela zdrtavicka vsetkym tehulkam
8. zář 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evina no ja som to silila :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Ked kuknes moj graf tak tam vidno jeden jediny zamer :slight_smile:
Hej nemala som ho uplne pozitivny - ale ten v dalsi den uz bol iba tienik - ono sa moze stat ze ten pik maximalnej koncentracie jednoducho nevystihnes - presvihnes - u niektorych zien je takato vysoka hladina kratko a potom hladina lh prudku klesne.... Ano, to su testy z tohoto cyklu.....
8. zář 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
prrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrssssssssssssssssssskkkkkkkkkkkkk

:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. zář 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka, chytame...
baby, da sa zistit priechodnost vajecnikov aj inac ako laparkou?
8. zář 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka, vavenka, shaarka, co ste tehotne. ako sa mate? uzivate si tehotenstvo? a mate aj priznaky? ako vam zavidim, ale v dobrom. musi to byt krasny pocit.
8. zář 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
sarai nie musia ti pocas lapaky vpustit akusi kontrasnu latku a tym to zistia.aspon tak to mne bolo pre laparkou vysvetlene.snad som cosi zadrela.ja som mala priechodne a myslim ze sa tomu vravi priechodnost vajcovodov vajecniky skor kukaju ci su OK :wink:
katka nabrala som si :grinning: :grinning:
vavenka to aj mna napadlo tak uvidim co bude na teste vecer.ale na 99% som si ista ovulkou lebo krcok je mäkky a otvoreny uz druhy den sem tam zaboli vajecnik a bradavky ma na dotyk strasne boliaaaa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. zář 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek