• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

19. října 2016 
@leeena_4 idem si urobiť dnes vďakyvzdanie :grinning: Ideme piecť morku :grinning:
13. lis 2011 v 09:01  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Dobre ranko, divcence. Dnes je nedela a vy uz tak skoro strasite :grinning:.
Dufam,ze dnes je naozaj dobry den na testovanie a ovu testik uz bude pozitivny. Uz mu nechyba vela :slight_smile:
Al grafik vyzera zatial cudne : http://www.fertilityfriend.com/home/350891
13. lis 2011 v 09:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@pempusik no vyzerá to tak, že by to už mohlo byť :grinning:
13. lis 2011 v 09:13  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@govinda my mame morku na Vianoce. mnam. ja ju milujem s cervenou kapustou a knedlikom. uz sa mi slinky zbiehaju :grinning:
13. lis 2011 v 09:15  • Odpověz  • To se mi líbí
my ju ideme robiť s gaštanovo-mandľovou plnkou obalenú v slanine :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tiež sa teším :grinning:
13. lis 2011 v 09:19  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lauritka @govinda já vůbec nevím, co to je :grinning: a kaštanovomandlová nápň se slaninou mi vůbec nenapověděla :grinning:
@pempusik mohla by bít ovulka, co hleník?
13. lis 2011 v 09:42  • Odpověz  • To se mi líbí
tiez som to este nepocula, ale znie to dobre :grinning:
13. lis 2011 v 10:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka nemám graf, ja som teplotu merala len posledné 3 dni zo zvedavosti :slight_smile:
13. lis 2011 v 10:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@mimka aha tak nevadi, hlavne, ze je testik pozitivny, mohla si sa pochvalit fotkou :wink:
13. lis 2011 v 10:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@leeena_4 @lauritka morka je naplnená plnkou z mandlí a gaštanového pyré a celá morka je pri pečení obalená v slaninke :grinning:
13. lis 2011 v 10:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@govinda když já nevím, co je to morka právě, tomu ostatnímu rozumím :grinning:. není to králík? :grinning: zní to lahodně, taky budu muset jít vařit
13. lis 2011 v 10:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@leeena_4 u vás je to zrejme kruta, resp. krocan
13. lis 2011 v 10:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@govinda hmmmmm, tak to bych si teda vážně dala, mńam,mňam
13. lis 2011 v 11:02  • Odpověz  • To se mi líbí
tolko slaniny ? :confused: :confused: :confused: :grinning:
13. lis 2011 v 11:04  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojka holky, tak já takto pokračuju : http://www.fertilityfriend.com/home/386937 tak jsem zvědavá jak to dopadně, ale břicho mě bolí už 3 dny na mrchu a v pátek ai trochu v sobotu hnědý hlen na toaletáku, tak jsem zvědavá :slight_smile:
13. lis 2011 v 11:07  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@barbulinka1 uz mozes testovat :wink:
13. lis 2011 v 11:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@leeena_4 hlenik nejaky je, len musim preskumat kvalitu :grinning:. A ovu sa len chysta, uz som ocurala testi, trosku skor, inak curam az poobede, tak som zvedava. Idem na neho mrknut :slight_smile:
13. lis 2011 ve 12:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@leeena_4 tak este je to slabe, mozno skusim vecer alebo az zajtra. :slight_smile:
13. lis 2011 ve 12:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@govinda ahoj,tak se to cely po...dned teplota 37,0 a zacala jsem krvacet.Asi dva mesice po vysazeni nemuzu chtit zazraky ale mit lutealni fazi sotva osm dni ach jo...co ty a test?
13. lis 2011 ve 12:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@leeena_4 asi ano vidiet to ked nieje pekny okruhly-asi ja neviem :unamused:
13. lis 2011 ve 12:12  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka myslíš ? :slight_smile: počkám do úterý, pokud mrška nedorazí, tak zkusím testovat :slight_smile: nic si radši nepřipouštím, nechci být pak moc zklamaná :(
13. lis 2011 ve 12:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Akurat som sa docitala ze mi zaplati poistovna 3 inseminacie tak nad tym uvazujem :wink:
13. lis 2011 ve 12:39  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@pempusik tak to se ještě fakt chystá :slight_smile:
13. lis 2011 ve 12:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@jania023 to je ale blbost, vždyť vajíčko je schované ve folikulu a má pár mm, to nemůže na utz vidět, že nemá správný tvar. Já bych mu nevěříla :grinning:. A určitě bych vyrazila někam do CARu :wink: tam budou chytřejší :wink: a ty IUI bych taky zkusila :wink:
13. lis 2011 ve 12:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@leeena_4 uvazujem ze zavolam v pondelok do jedneho len ci ma vez,mu kedze nechcem IVF ale skor nejaku liecbu lebo ked to slo z 1 pojde aj z 2 no nie?ale take inseminacie mi nevadia tam nieje ziaden zasah
13. lis 2011 ve 12:48  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@jania023 já si taky myslím, že když se povedlo jedno, musí i druhé. Proč nechceš na IVF? kvůli penízkům? Oni musí nejdřív zjistit, jestli je někde nějaký problém a pak ti poví, jestli IUI má smysl nebo spíš IVF:wink:. Kdyby měla ta vajíčka třeba odolnou slupku nebo tak něco, tak by bylo IVF rozhodně úspěšnější. Ale na tvém místě bych se fakt objednala a pak se rozhodla podle toho, co řeknou
13. lis 2011 ve 12:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucille85 hm, tak to ma mrzí. Ak máš takú krátku LF, treba ísť k lekárovi, nech nasadí duphaton, to by mohlo pomôcť.
Ja som netestovala, dnes som klesla, takže ma prešla chuť testovať, keď výsledok už viem dopredu :frowning2: . Na predošlej strane som hodila link na môj graf, tak môžeš mrknúť.

@leeena_4 @lauritka no nenormálne super to rozvoniava po celom byte, hladná som ako vlk :grinning:
13. lis 2011 ve 14:40  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@leeena_4 ja som uz bola aj na IUI j na 2X IVF a stale bez vysledku ..robili mi aj laparku pred asi 8rokmi a boli tam jemne vzrasty a tie odstranili
13. lis 2011 ve 14:51  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka oki mojaaa. tak od utorkaaaaaaaaa....platii.. :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. lis 2011 ve 14:54  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahojte, neviete mi poradiť, či má jablčný ocot vplyv na menzes? (myslím, či môže meškať) Ďakujem
13. lis 2011 ve 14:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek