• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
@nativanativa no ja cakam ako sme dopadli po IUI :slight_smile:
13. lis 2011 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka až teraz som sa dostala k netu :slight_smile: neviem to lepšie sfotiť, ale už sme ich stihli spraviť 3 a všetky s rovnakou intenzitou druhej čiarky....
13. lis 2011 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
ahoj holky jdu k vám zase pro radu..v pátek sem špinila a bolest jako na MS ale teprve 21DC, včera jen kapička a nic ale teplota šla dolu a dnes znovu klesla a to už pod čáru ale MS furt nic.. a to sem teprve 23DC.. co myslíte je to asi jasný co? http://www.fertilityfriend.com/home/3839fe/
13. lis 2011 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka no a kedy bude vyyysledok ?? :dizzy_face: :dizzy_face: ocakavam iba poztivne spravy micky
13. lis 2011 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 no musim ta sklamat , to iste ako ja ....minuly cyklus
http://www.fertilityfriend.com/home/37feac tiez som si myslela ze po clostile uz sa nam zadari ... a niiic :frowning2:
13. lis 2011 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nativanativa no ale pořád MS nikde..tak ať aspon příjde.. a ty si byla u ´gyndaře na HP a dal ti clostik? A jak dlouho se snažíte?
13. lis 2011 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ďakujem, s tou kratkou LF /mávam 9 dní/ som bez problémov otehotnela, tak hádam to pojde aj teraz prirodzene. S mm sme dohodnutí, že do konca roka nič neriešime, ked sa nezadarí, tak sa už pustíme do toho cez car
13. lis 2011 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 no síce si len 23DC, ale ovu si mala skoro, LF máš 14 dní, takže zrejme to nevyšlo tento cyklus. A presne ako hovoríš, keď to nevyšlo, nech mrcha príde čím skôr, aby sa mohlo začať čím skôr nanovo :wink:
@mimka krásna palička :wink:
13. lis 2011 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimka tak to je jasne ako facka. :dizzy_face:
@nativanativa no par dni hadam :grinning:
@martinaema no mozno sa ti stihlo uhniezidt skor ;) inac s tym zvykne byt problem.
13. lis 2011 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka nevieš, ako je to s pre-seedom? Má to nejaké výsledky? Totiž som o tom premýšľala na budúci cyklus, len či to nie je náhodou reklamný ťah :unamused: . Pomohlo to niekomu? Lebo ja egg nemám nejaký bohvieaký .... :unamused: Aj napriek tomu, že do seba lejem litre grepového džúsu pred a počas ovu ...
13. lis 2011 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nativanativa no ja sa cervenam uz, a tento mesiac kaslem na vsetko, ziadne teplotky, ziadne testy nic
13. lis 2011 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@govinda tak u mna vysledky nemalo. :unamused: :unamused: pouzili sme parkrat ale potom som sa na vyprdla.
13. lis 2011 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka no tak ja už potom neviem. A sú nejaké kočky, ktorým to pomohlo? Nemáš prehľad náhodou? Lebo nie je to najlacnejšie a vyhodiť prachy za totálnu blbosť sa mi nechce.
Inak, tebe Hredziho odporučil Matyi? Lebo po 3 mesačnej pauze s clostilom, keď potom naň opäť nabehnem, by som chcela vyskúšať IUI, ale neviem, či práve u Hredziho.
13. lis 2011 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 podle předchozích grafů bych řekla, že to zítra dostaneš :frowning2:
@govinda na hlen výborně pomáhá ACC long na kašel :wink:, zkrátka cokolliv na vykašlávání :wink: jinak preseed jestli někde pomáhá, tak tam, kde není vhodný hlen :wink:
13. lis 2011 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@govinda no zopar tusim otehotnelo, ale ci to nebol len psychologicky efekt... :fearful: tazko povedat, to je ako s tou prstikovou metodou " zaruceny sposob ako otehu" :slight_smile:

Ja som najprv bola u Hermanna a potom som isla k Hredzimu, odporucanie nepotrebujes vobec, vyberies si centrum a ides na konzultaciu.

Hermann robi po novom nejake vysetrenia na zaciatku, berie za to 50 eur a potom za IUI 100 eur.

Hredzi robi vstupne zadarmo, alenerobi imuno a vytery atd. len spg a odsleduje cyklus.

a u neho stoji IUI 50eur
13. lis 2011 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeena_4 acc long ?? ja som skusala len robitussin :grinning:
13. lis 2011 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeena_4 ACC long? To ani nepoznám :grinning: Ale vďaka za tip. A to sa berie kedy cca? Pár dní pred ovu? Ja má málo hlienu, niekedy ani nepozorujem eggáč, tak preto sa pýtam :unamused:
@lauritka a prečo si sa nakoniec rozhodla pre hredziho?
13. lis 2011 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka a robitussin zabral?
13. lis 2011 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka @leeena_4
@govinda a ostatné baby, len to sem neviem pridať, ďakujem krásne...
13. lis 2011 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@govinda nie, nezabralo nic.

no u Hredziho som mala aj kartu, a 100 eur je pre nas dost za IUI kazdy mesiac. :unamused:
13. lis 2011 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka takže kvôli prachom :unamused: A to poisťovňa nijako nehradí? :confused: Ja len triafam :grinning: . Aj pre mňa je 100 eur mesačne za IUI veľa :frowning2: U Hredziho mám kartu aj ja z roku 2007, keď som k nemu chodila vtedy. Len sa mi nepozdávali jeho postupy, nasadil Clostil, potom Choragon a Duphaston mi dať nechcel, tak neviem.
13. lis 2011 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@govinda
@leeena_4 díky holky a mám to řešit s gyndařem že mám cyklus takhle krátkej? Snažíme se už rok a nic tak tam chci už zajít..
13. lis 2011 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@govinda no mne tiez nedal, ziadny progesteron po IUI- ze vraj netreba. ja som si nasadila sama. :slight_smile:

u nas poistovna nehradi nic. cely zakrork si zaplatis.
13. lis 2011 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 no pozri, ak sa snažíte už rok a nedarí a máš stále také krátke cykly, tak choď aspoň na vyšetrenie a hormonálny profil. Stratiť nemáš čo :wink:
13. lis 2011 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka no to bolo len tak informatívne :slight_smile:
A prečo nedáva Duphik? Taký Matyi by ho najradšej dával už od 11DC :grinning: . Že proste Duphik musí byť. Ja som už z toho jeleň. No keď sa ani odborníci nedohodnú, tak potom už kto :angry:
13. lis 2011 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@govinda no sestricka tvrdila, ze netreba, ze to len v stimulovanom cykle IVF.. ze vtedy je tam odber vajok, velky napor na hormony atd.. co ja viem, tiez nechapem, inde to bezne davaju. :unamused:
13. lis 2011 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka a ty si si ho nasadila sama? :grinning: Hredzimu si to asi nespomínala, či? :grinning:
13. lis 2011 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeena_4
@lauritka ano acc long...:slight_smile:u me zabral:slight_smile:
jakmile jsem zjsitila hlen, tak jsem si jeden rozpustila a ten mesic se zadarilo.....
teta je zdr.setra a rikala, ze cokoliv je na odkaslavani a na redeni hlenu tak je to super an pomoc pro oplodneni.)
13. lis 2011 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@govinda a naco?? on je zhovorcivy jak moj koberec v obyvacke, ja s nim uz nic neriesim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. lis 2011 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strihalka jeeej?? ale to su tabletky ?? aci kvapky ?? dajte nejaky link :slight_smile:
13. lis 2011 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek