• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
@lauritka @leeena_4 @annavi jééj, kočky, držím vám palce na zajtrajšie tetovanie :dizzy_face:

ja síce klesám, ale akosi mrcha nikde :angry: ešte aj mrchovské bolesti, ktoré som mala včera a predvčerom prestali :angry: Tak nech už mrcha dorazí alebo nech teplota zajtra stúpne a neštve ma :grinning:
14. lis 2011 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej žádost o hlasování do jiných témat".
14. lis 2011 v 18:52 • monny89
co vy na to? ja myslim,ze uz je konecne pozitivny :slight_smile:
14. lis 2011 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
ja som uz z tych grafov zmätená :( kedy bola ovulka?

http://www.fertilityfriend.com/home/3609dd
14. lis 2011 ve 21:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pempusik ja myslím, že je....a blahoželám :slight_smile:
14. lis 2011 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suncana nebola.

@pempusik vyzera pozitiv, ked vyschne je to aspon rovnake ?? zajtra bude mozno este silnejsi.
14. lis 2011 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ano, je to rovnake. Skusim este zajtra, nech vidim, ako to vyzera :slight_smile:
14. lis 2011 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka @govinda čaute kočky....tak testííík očúraný...a nic z toho,....snehobiely...no krááása.... :grinning: testujem az na 13 DPO t.j. v piatok...ak bude teplotka hore....inac to nema zmysel...lauri ty ako moja??dufam ze maaas krasne dve //... :dizzy_face: :dizzy_face:
15. lis 2011 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@annavi ahoj, vy jste mě včera samozřejmě tak zblbly, že jsem testofala taky :grinning: a 12DPO je tam taky jen jedna i když teplotka je krásná, tak z toho bude zase prd, neva, držím pěsti Lauri :wink: Tady ještě ten hezký grafík: http://www.fertilityfriend.com/home/325d11
15. lis 2011 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: @leeena_4 mooojaaa... :grinning: :grinning: :grinning: to sme teeeda dopadli ze??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: duram ze lauritka bude mat krasne dve //... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a verim ze sa aj my dockáme.... :wink: bolo mio trosku smutno rano..ale mam super manzela ktory ma krasne uchlácholil... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile: ešte ze ho máám... :wink:
15. lis 2011 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@annavi no to jsme teda dopadli, kdyby ten můj graf aspoň neprovokoval :grinning: :grinning: koukala jsi na něj? :grinning:. To je dobře, že jsi chmury zahnala. Mě taky bylo na chviličku smutno, ale já už jsem si tenhle měsíc štěstí vybrala ovulkou, tak snad dojde nějak normálně mrcha a příští měsíc zase bude ovulka a věřím, že se brzo zadaří :wink:
15. lis 2011 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeena_4 kokso ale fakt je pekny
15. lis 2011 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 :grinning: anic z toho :grinning:
15. lis 2011 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeena_4 ale este moze byt stale ak pojdes hore tak sanca tam je, ak dole tak ee
15. lis 2011 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, ja dnes 7 dpo, na testovanie este priskoro, uz len trpezlivo vydzat aspon do piatku :grinning:
http://www.fertilityfriend.com/home/2440f8

@leeena_4 @annavi nabuduce sa to isto podari, tfuj tfuj :wink:
15. lis 2011 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pempusik krááásne pozitívny :wink: blahoželáááááááááááám
15. lis 2011 v 07:37  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
krásne ránko.....tak ja dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/37eef5
žeby pomaly prichádzala mrcha ???
15. lis 2011 v 07:39  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pempusik taky myslím, že už je :wink:
15. lis 2011 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabinka41 ovulku si mala? :confused:
15. lis 2011 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,
@annavi krasne dve na 9dpo asi nebudu // , :grinning: mam len ducha a ledva ho vidno, cize to moze byt este pregnyl. tak zasa zajtra, :sweat_smile: ,

@leeena_4 ani po dnesom vystupe si neveris?? mne vomejou :sweat_smile:

pridavam foto ducha,
15. lis 2011 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (11)
@gabinka41 no mne to pripada ako anovulak u teba, namrsku by si asi este viac klesla. :fearful:
15. lis 2011 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ale minule si o tomto case ducha nemala :wink: :sweat_smile: :grinning:
15. lis 2011 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lindanae mala som raz na da 9dpo dusika, po prvom IUI. potom aj tak prd. minule nie. ale tak treba pockat na viac viditelu ciarku. :wink:
15. lis 2011 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
caute kocky
@lauritka silno drziiiiim palce :dizzy_face:

co si myslite o mojom grafe? tie biele teploty su merane o hodinu skor :confounded: za normalnych okolnosti by som mrchu dostala uz vcera,ale zatial nic ani brucho neboli,len kozy :unamused:
http://www.fertilityfriend.com/home/2c22af
15. lis 2011 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka mojaaaaa....ale tak moznoze ti zajtra zosilniee..ty aspon ducha..ja čisto biely testík.. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: som kukala z kazdej strany...hmm..a to uz som dnes 10 DPO... http://www.fertilityfriend.com/home/35dcec som dnes aj trosku klesla..co uz,,,ideme dalej..ozaj moja nevies preco mam taky kremovy hlien??a je ho vela..este som toto nemala... :confused: :confused:
15. lis 2011 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka tak dufam ze to bude ten pravy duch a nie ten pregnylovy ale vidiiiiiiim ho
15. lis 2011 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeena_4 jeeeej mojaaa. krasny grafik maas... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ved uvidis ako teplotka... :dizzy_face: :dizzy_face: juuuj... :dizzy_face: ja som trosku klesla dnes...hmmm..presne ako vravis..aj ja som rada ze ovulka bola...snazili sme sa ..no co uz....nevyslo...drahy pojde na bud. mesiac na SPG.. :wink: uz sme sa dohodli.... :wink: len ja mam ten hlien taky kremový...juuuj...a je ho vela... :confused: :confused: ale som si vsimla ze ho mam vzdy ked trosku klesnem...hmm...
15. lis 2011 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 moja to je dobre...budete 7. meho uz vediet co a ako..a verim ze coskoro sa vam zadari..nas to IUI zrejme neminie... :unamused: ako aj laparka..ach jo.. :unamused: :unamused:
15. lis 2011 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka aj ja si myslím,že anovulák..... :frowning2: už zrejme budem len klesať.....Lauri, pri anovuláku by mala mrcha prísť skôr alebo neskôr ako v očakávanom termíne? Lebo som čítala,že ženy,ktoré majú anovulačné cykly,tak nemávajú pravidelnú ms. Ja som cca dva mesiace dozadu dostala ms o týždeň skôr a doki mi povedala,že vtedy ovulácia nebola.....tak teraz neviem....Lebo ja s ms vôôôbec problém nemám. Mávam 28 dňový cyklus presný ako hodinky :grinning:
15. lis 2011 v 08:19  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@annavi a laparka preco??
15. lis 2011 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek