• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
@deyana no ja by som šla na krv zajtra a prípadne pozajtra alebo až v stredu, aby si videla, ako a či rastie HCG :wink: . Nečakaj s tým až do piatku, výsledky z krvi sú presnejšie, ako sledovať, či test tmavne :wink:
@annavi moja, pekne sa držíš :dizzy_face: A cítiš nejaké bolesti v podburšku? Teplota nevyzerá byť mrchovská :wink:
20. lis 2011 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deyana ale máš nejaké diagnozy?? daj sa komplet vyšetriť
20. lis 2011 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 moja mas peknu teplotku ak by do zajtra neprisla mrska,ja by som asi rano testla :wink:
20. lis 2011 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@esmemia ja som testla na 12 dpo a nic,myslim ze by to uz ukazalo z 10kovim testikom...ale co uz,brucho pobolieva ale mozno to je len psychyka :unamused: Akurat som si uvedomila ze nepoznam pravopis uz tak dlho nezijem na SR ze uz aj pisat spisovne som zabudla :frowning2:
20. lis 2011 v 10:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 koukám, hezký grafík, minule jsi tedy taky dva dny před mrchou stoupla, a LF máš 17 dní, že? Tak držím pěstí, ať zítra ani pozítří nespadne a držíš se nahoře :wink:
20. lis 2011 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@annavi kočko teď bych zkusila testík :wink: a určitě ti poví víc, než ten 10DPO :wink: :grinning:
20. lis 2011 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@govinda no drzim sa drzim..ale tak mne zo dna na den klesne teplotka....uvidime..no brusko ma trolinku poobolieva ako na mrchu...taky pocit mam ze ide...uvidime zajtra...
@leeena_4 ahojky moja..este netestím..pockam este zo dva dni...ale neviem..necitim sa na tehu.... :rolling_eyes: :rolling_eyes:
20. lis 2011 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@annavi to je vtipný :grinning: 10 DPO testíš a teď čekáš? pročpak? :wink:. Hele pocity na mrchu nejsou vůbec rozhodující, ty já měla i jako těhotná :wink: :grinning: Držím pěsti, ať neklesne :wink:.
20. lis 2011 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeena_4 ahojky neviem aku mam LF pretoze casto som sa napchavala utrosom normalne mam najviac 15-16dni dlhu a 30dc takze dnes by som mala dostat,bruho boli ako na ms ale iba slabo a chvilkami asi len psichyka ked viem ze mam dostat ms...ale urcite dostanem lebo uz sa nato aj tak nejak citim :wink:
20. lis 2011 v 10:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 ahá, já koukala na tvoje grafíky a tam to bylo nejčastěji 17dní, ale léků jsem si nevšimla :wink:. Jak jsem psala, já než jsem si udělal svůj první // test, tak jsem byla přesvědčená, že to dostanu. Musíme vydržet, bez testíku nebo mrchy se nic nedozvíme. Je blbý, že byl 12DPO negativní testík, to bývá většinou vymalováno i když člověk samozřejmě doufá.
20. lis 2011 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeena_4 no ved aj ja si myslim ze na 12 dpo uz ukaze pekne aspn naznak ciarky ale tej normalnej nie ducha,ja mam pred ms take cremovo-vodnate vytoky tak podla toho viem ze ms pride..ved ona si mam najde..ale aj tak idem do caru takze je to v pohode...moja ms je aj tak inteligentna lebo leby prisla dnes a do caru idem 5.12 tak to uz bude 15dc a mozno aj po ovu tak pekne si caka aby dosal zajtra pozajtra atak stihnem aj car :grinning:
20. lis 2011 v 10:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 je to fakt mrcha inteligentní, ale oni jí v CARu zarazí tipec :grinning: :wink:. V pondělí taky budu volat do CARu své paní doktorce, jak to s námi vidí a kdy nás chce vidět. Do konce roku už se nám tam nechce, tak až v roce 2012. A jelikož jsem teď měla ovulku, tak tuším, že nás bude chítt vidět až za dýl. Ale vedle CARu jsem ještě ukecala doktora, že po téhle ms přijdu a uvidíme, jak nám bude moct pomoci. Sice bych se ted na to už nejraději vyprdla do nového roku, ale už jsem si to u něho vydupala, tak je mi blbý tam nejít :grinning:. Předpokládám, že mi dá clostil
20. lis 2011 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@leeena_4 no ved práve..na 10DPO bol negatívny tak som uz rezignovala...uvidim ako teplotka a testnem ..ak... :wink: a to sa cudujem aka som kludna a ako ma netahá testit.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. lis 2011 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@annavi já vím, já mám na tohle jiný názor :wink:. 10 DPO je podle mě min. 80% testů negativních i když je žena těhotná :wink:. Ale je to jedno, každá to cítíme jinak, je dobře, že jsi klidná, to je to nejdůležitější :wink: :grinning:
20. lis 2011 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeena_4 annavi je v tom tvrdohlavá :grinning: Ja som ale tiež bola tvrdohlavá a chcela som testovať až podľa teploty.
@annavi ale myslím, že leeena má pravdu, na 10DPO je testovanie skoro, kopec báb, aj keď boli tehu, tak na 10DPO im ešte test neukázal nič :wink:
20. lis 2011 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@govinda @leeena_4 presne tak babulky...ja testnem az ked bude mrcha meskat...a tu nečakam zajtra..... :wink: ak bude teplotka pekne hore tak testnem na bud. tyzden... :wink: :wink: skor sa mi zda zbytocné testit..len ma to potom stresuje....počkáme počkáme...zatial som kludna, az podozrivo čo necháápem.... :grinning: :grinning: ..
20. lis 2011 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
návšteva uz odisla takze mame klud........ach jo..zajtra do prace... :unamused: :unamused: :unamused:
20. lis 2011 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@annavi ako to myslíš, budúci týždeň? :astonished: Myslím si, že zajtra by to bolo úplne v pohode :wink: . Teda v prípade teplotky na tejto úrovni :slight_smile:
20. lis 2011 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@annavi já to úplně chápu, já jsem taky chtěla testit až dýl, jen to testování 10DPO mi do té teorie nehraje :grinning: :grinning: :grinning:. Každopádně dělej, jak ty cítíš :wink:
20. lis 2011 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já měřila čtyři měsíce a poslední měsíc se to povedlo. Já měla ovulaci až 20 den, protože mám dlouhý cyklus 36 dní. Ten rozdíl v tom grafu je jasně vidět, měla jsem teploty 36,2 a pak najednou 37,1. Tak jsme se na to vrhli den předem a den po a ted čekáme miminko. Takže měření teploty doporučuji. Poslední měsíc kdy se to zadařilo jsem pila čaj z kontryhele, možná k tomu taky pomohl. Ted jen musím vydržet s překvapením do vánoc. :grinning:
20. lis 2011 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@poleva ahoj, nikdo mě nikam neposlal, prý je to normální a do 6.tt těhotenství není, takže tam jsem ani nedošla a těhotná podle Dr. nebyla. Vyřvala jsem si na poslední prohlídce aspoň štítku, tam ale jdu až v prosinci.. :confounded: Jinak prý nic, že je to prostě normální a stává se to často, jen o tom ženské neví, to bylo vše co mi bylo řečeno..
20. lis 2011 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deyana juj tak s tým nesúhlasím,,,my keby sme s manželom nepochodili všetko čo sa dalo,nemáme 2 deti,tomu ver
20. lis 2011 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deyana já bych si být tebou nechala udělat i imuno. Někteří doktoři jsou pěkní lemplové :angry:
20. lis 2011 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deyana moje, podivej se ke mne do albumu kdy zacali dalnice:slight_smile:, takyjsem z toho byla pekne vystresovana co ej vsetko ok a holky tu ti i potvrdi -:slight_smile:mylsim, ze ze mne byli uz na nervy jak jsme porad testovala:slight_smile:
20. lis 2011 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@leeena_4 kolko mesiacov sa vlastne moze brat ten clostil?niekto hovori ze max 6x ale co ja viem
20. lis 2011 ve 13:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 jojo, maximálně 6x. Já ho brala jen 3x
20. lis 2011 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.....tak mne dnes dorazila mrcha....4 dni skôr...aj som to očakávala. Ale teplota ráno bola opäť 36,8, neklesla ako po minulé cykly na 36,5........tak uvidíme,čo ukážu hormonálne testy a čo povie po ms doktorka..... :dizzy_face:
20. lis 2011 ve 13:27  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeena_4 ja som uz raz brala v january 3x a teraz zase dalsie kolo ked dojde mrcha tak to bude druhy cyklus takze este mam 2 x nadej :grinning:
20. lis 2011 ve 13:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 přesně tak. Ale clostíkem naděje nekončí :wink:
20. lis 2011 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek