• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
@lauritka jáááj, tak to mi nenapadlo...som síce 8DC.... ale teraz mám trošku rozhádzané cykly - neviem,kedy ovu je a či je......Budem zajtra volať doki na folikulometriu, aby sme vedeli a budem merať....ďakujem za radu,Lauri :wink:
27. lis 2011 ve 12:57  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jania023 a je to drahe? A kolko treba mať sexualnu zdržanlivosť, pred vyskušaním testu? :confused:
27. lis 2011 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maminka142 netusim kolko stpji asi okolo 16eur?treba mat pred tym asi 5dni pauzu ale nie viac ako 7
27. lis 2011 ve 13:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tesoro tak ja som nakoniec testla vcera a uplne snehobielo. Dnes ma tiez tak trosicku pobolieva hlava, ale to bude od chrbtice, predpokladam :/
http://www.fertilityfriend.com/home/350891
27. lis 2011 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka na co beries ten acc long?
27. lis 2011 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pempusik acc long je vseobecne znamy na redeni hlenu:slight_smile: a to na kazdy hlen, me tedy rozhodne pomohl:slight_smile: a vrele tu jen doporucuji:slight_smile:, tak v den nejvetsiho ovu hlenu, 4hodky pred sexikem:slight_smile:, pokud si dobre pamatuji:slight_smile:
27. lis 2011 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strihalka no tusila som, ze to bude nieco s tym chlienom :slight_smile: Dakujem za vysvetlenie :slight_smile:
27. lis 2011 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pempusik ahoj, opat mas krasny graf, to nie je mozne, ocakavas mrchu, minulu sme mali rovnako, pamatas?mozno nepride.... :wink:
27. lis 2011 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@timmka ja myslim, ze pride... uz mam take tlaky v brusku a zmeny nalady. A pri tak hroznom spg tomu ani nedavam vela nadeje :/
Zato sa tesim s tebou a drzim palce, nech carecka silneje :slight_smile:
Kedy ides na krv?
27. lis 2011 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pempusik zajtra, strasne sa bojim, dufam ze bude pozitivna, no uvidis, ale necakaj a chod do car, nenechaj sa dalej trapit, je to hnusny pocit, kazdy mesiac cakat ci to vyjde
27. lis 2011 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, před několika dny jsem vám sem psala a ptala se na můj graf.... a pak jsem slíbila, že dám vědět, jak to tedy dopadlo. Ten pokles byl opravdu implantační a 11 DPO jsem objevila //. :slight_smile:
tak hodně zdaru vám všem tady a děkuji za povzbuzení, které jste mi daly. :slight_smile:
27. lis 2011 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (9)
@pempusik na hlienik. :wink:
27. lis 2011 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pajinka85 gratulujeeem.
27. lis 2011 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@timmka budem drzat palce, potom daj vediet ako si dopadla. Ale verim,ze si tehu :slight_smile:
My teraz budeme mat chvilu pauzu, mm nasadil na mesiac atb, tak to bude chvilu trvat, kym sa "chlapci" spamataju :slight_smile:. Zatial si pobeham nejake vysetrenia. Chcem si byt ista, ze ziadna ina moznost ako ivf nie je. A tiez sa na to musim psychicky pripravit.
27. lis 2011 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka no presne ten som hladala v lekarnach a nic.. kuknem este zajtra a ak nie, tak si objednam :slight_smile:
27. lis 2011 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg no v lekarni to nemaju, ani nevedia objednat, tiez som sa pytala. :slight_smile:
ale ved ked objednas, podla mna za par dni dojde.
27. lis 2011 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka aha... no vsak nic, skusim este zdravotnicke a teda zajtra objednam
27. lis 2011 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte babky, ako sa mate? Ja stale nic, ms sa neracilo prist, dnes je to 38DC. Uz nech je utorok;o(
27. lis 2011 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.fertilityfriend.com/home/38ac96

Ahoj holky:slight_smile:
Chtěla bych se jen zeptat, jestli by tu nebyl někdo hodný, kdo by se podíval na můj graf a řekl mi, jak to zatím se mnou vypadá?? :dizzy_face:
Vím, že 4DPO toho moc nevyčtete, ale asi čekám nějakou naději, že to vypadá dobře .. :dizzy_face:
Děkuji moc..
27. lis 2011 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte. Hlásim 1DC http://www.fertilityfriend.com/home/35c92b. Tak hor sa do nového cyklu :wink:
27. lis 2011 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 tak dneska teprve na ovu testu nepatrná čárka tak bych se nedivila kdyby byla až ve středu..
27. lis 2011 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajiskazemlyna to anm toho opravdu moc nerekne,ale dulezite je ze si hore:slight_smile:jeste vydrz aspon tri dny
27. lis 2011 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strihalka Vím, vím, moc děkuji .. Budu se snažit udržet a pak třeba testnout.. Vidím to tak na neděli, to by už mohlo být něco vidět teoreticky ?11 DPO .. :astonished:
27. lis 2011 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajiskazemlyna ano to uz ano, me se ukazal duch na 10DPO, a to jsem mela velmi slabe hcg o 4dni jen 42, talze si ymslim, ze normalnimu clovicku t stoupa rychleji a je videt aj vice aj na 11DPO
27. lis 2011 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, vracim se sem po delsi dobe. http://www.womenzone.cz/app/calendar/calendar.aspx . Tady je muj graf. Poteste me a reknete, ze vypada nadejne. Snazime se uz 13 mesic a trosku mi dochazi humor.
27. lis 2011 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sakrys, nefunguje odkaz, asi neco delam spatne.
27. lis 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jenda82 dole pod grafem je sdilet graf zkopiruj url grafu a hod sem:slight_smile:
27. lis 2011 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka85 tak toto je ukazkovy graf s poklesem:slight_smile:gratulace
27. lis 2011 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
baby ako sa volala kočka čo čakala dvojičky??? neviem si spomenúť,pár týždnov dozadu
27. lis 2011 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek