• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
chrobacek - hm, aj napriek tomu, ze stracas nadej, ja dufam, ze sa tam tie // objavia!!! :wink:

nela - tak tvoj grafik je fakt pekny :slight_smile:

verim, ze aj tento mesiac bude taky plodny ako predchadzajuci a pribudne este viac babuliek s // :dizzy_face:

ohladom HAK - ja som po vysadeni - po nejakych 8-9 rokoch vlastne kramy ani nemala! Vzdy mi doki dal len duphaston - pretoze on z 2 utz. za pol roka "zistil", ze ovulku mam :angry: este ze som ho vymenila za ineho!!!
9. zář 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte :grinning:
Chrobacek, drzim palckey, bojujte :wink:
9. zář 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobi, tak nech ti urobia pri laparke rovno aj driling vajecnikov, mal by sa ti ten jeden potom spamatat :sweat_smile:

katka no ako chces :slight_smile: ked vydrzis do piatku, ale s tymi priznakmi mas pravdu, ja som mala to iste este pred testovanim hmmm :unamused: a ked mi nic nie je, tak to tehu nie je. hoci vela babn tvrdilo, ze priznaky nemali ziadne a zacali az okolo 6tt.
9. zář 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ta moja kamoska co ma malo progesteronu je tiez pol roka po vysadeni HaK a ani jeden cyklus co meria nebol pekny graf...tak teraz isla doktorke... lebo uz dva mesiace ani poriadne nemala mrchu

lauri a ten anopyrin sa da volne kupit,ci je na predpis?
9. zář 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko - pozeram ze je tu par nadejnych grafov, tak drzim palce :slight_smile:
Chrobi :pensive: - ale ako pisala Lauri - nadej umiera posledna..... Drzim palce....
Inak dievcata od utorka trochu spinim - ani si neviete predstavit ake scenare sa odohravaju v mojej hlave...
K doktorke idem az v piatok (je mimo cely tyzden) - tak drzte palec....
http://www.fertilityfriend.com/home/vavenka
9. zář 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojki bodik, pahu co nove ? :wink:

katka ano, ale tie male tabletky , pytaj anopyrin 100mlg. lebo je aj jeden na bolenie hlavy a horuckovite stavy, treba ten druhy, pouziva sa aj na riedenie krvi pri tombofilnych stavoch.
9. zář 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja viem.. ja len ze aj ta teplota mi je vlastne na nic-kedze mi klesa az v den mrchy..a den pred klesne na 36,8 a potom 36,6 a pride mrchana... cize este je skoro aj z teploty pre mna nieco zistovat :pensive: a fakt ziadne priznaky...tentokrat... vcera som testila len koli tej joge... take vnutorne obavy-aby som si pre istotu neublizila...

ale vecer som bola najedovana a tak som si dala vinko... strik...deci mineralky,deci vinka... reku ze kaslem na to uz... co ma byt bude ... a dnes som v pohodicke..vcera ako som rano testovala a bol biely tak som mala cely den taky... nic ma nebavilo.. smutna som bola.. nevedela som sa sustredit ani na pracu..stale som premyslala ze ci uz mohlo byt hcg v moci alebo nie... tak naco uz... uvidim ci vydrzim do piatku..ale zatial v tom nevidim problem... :sweat_smile:

minule som mala prvy tienik az 15ty den cyklu...
9. zář 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
vavi, pokial len spinis podla mna to nebude nic zle, bveries aspon duphaston ??? verla zine spini na zaciatku tehu.
9. zář 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
dik lauri-tak si ho asi kupim...lebo aj minule bol problem az po uhniezdovani...teraz som spinila ze to vyzeralo tiez na uhniezdovanie ale priznaky nedosli...tak si ho kupim a nabuduce skusim davat...

vavi a je to tmave spinenie?
9. zář 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lauri hej beriem, 3x denne.... Uz nech je piatok :angry:
9. zář 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kati no kedy ako - vacsinou je to taky vytok - ako kava s mliekom - taky creamy zafarbeny do hneda (prepacte mi moj detailny popis :sweat_smile: )
9. zář 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte.... :wink:

flam, kati - drzim palce.. krasne grafy :wink: :slight_smile: :slight_smile:

vavi, neboj to spinenie urcite nebude nic vazne :wink: to sa len babo riadne zavrtava este a upratuje si to tam, nech ma cistučko... :wink: :dizzy_face:
9. zář 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka kuk sem http://family.cz/scripts/journal/article.ASP?id=95087&from_fid=7089&from_kid=0 :slight_smile:
pisala to jedna kocka z konika, ktora mala tiez jeden missed, uz ma dietatko po dalsom IVF. anopyrin brala az do 12tt.
9. zář 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laurit jojo to si právě říkám, že by mi mohli pomoct zprovoznit ten levej :wink:

Pahu, Bodík, Vav.... děkujííí :slight_smile:)

vavenka co k tomu přidat ascorutin?
9. zář 2009 v 09:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobi no u mna by to dost kontrovalo injekciam, ktore si picham na riedenie krvi :unamused: , kedze mne sa zraza az prilis :sweat_smile:
9. zář 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
to chilli mam doma aj ja v tabletkach.. poslala mi ho jedna super babenka odtialto z konika :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ale zatial som nezacala brat :sweat_smile: nevedela som ze kedy :grinning: :grinning: :grinning:
mozno teraz skusim, co to urobi... :sunglasses:

Lauri a anopyrin je iba na predpis??? to by som mozno preventivne tiez skusila.. inak mne sa strasne robia modriny troska viac pritlacim a mam modrinu :sweat_smile: mozno by mi to aj na to pomohlo ked to riedi krv..
9. zář 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
nellie ja som brala to chilly pred KET :wink: nie, anopyrin kupis bezne v lekarni. ale su dva druhy, takze treba pytat ten na riedenie krvi. 100mlg. mne to radil uyivat moj gynekolog ako prevencia na pripadne protilaky na partnerove spermie.
9. zář 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
vavi ja myslim ze "kava s mliekom " nie je nic zle... zly je jasny cerveny :wink: :slight_smile:

lauri a neublizi ten anopyrin pri zrazanlivosti - ked sa nahodou rozkrvacas?
9. zář 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo Lauritko víš co mě ještě napadlo já beru Prednison a to je na tu imunitu ... dávají to každému kdo nemá to imuno vyšetření asi právě kvůli tomu aby se to embryjko přijalo i když by byly nějaké ty protilátky nebo co......

vavenka tak to nech jak to je ... a vydrž !!! jak tam není krev nic se neděje špiní se často ....
9. zář 2009 v 09:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka ak budes tehu, samozrejme dalsie uzivanie treba prekonzultovat s lekarom. ak je zla zrazanlivost, tak treba na to dat pozor. tam je to aj napisane. napriklad moja mamka to berie tiez, a ked bola trhat zub, tak jej zubarka povedala, ze anopyrin ma vysadit, aby vela nekrvacala.
9. zář 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobi aha ? tak to je fajn... ale u nas ten prednison bezne nikomu nedavaju :unamused: len potom ak sa naozaj zistia nejake protilakty... takze v podstate ty to mas uz podchytene... tak uz len skusit tu laparku.. aj ked na imuno preventivne skocit mozes pre pokoj duse:slight_smile:
9. zář 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to mi docvaklo až ted jak tu píšete o tech lécích .... u nás v centru práve to dávají od začátku stimulky do cca 12tt.....no jo .... tak ještě rozchodit vaječník a zlepšit spermie a můžeme si udělat mimi sami :slight_smile:))))
9. zář 2009 v 09:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby, tak ako sa dnes mate? dufam, ze tento mesiac pribudne vela tehuliek. uz konci leto a to bolo plodne, tak hadam bude este pokracovat.
9. zář 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Babule a mam otazocku

kamaratke vcera povedala gynda ze ma endometriozu v skorom stadiu a cystu a ze sa maju snazit cim skor ak chcu deti... ona tam isla s tym-ze posledna mrcha bola veelmi bolestiva a chcela preventivku skor, doktorka povedala,ze jej ju neurobi-ze nemoze skorej ako v termine..tak kamoska-ze si to zaplati..aj si to zaplatila,doktorka jej zobrala krv,urobila sono a tak- a na tu endometriozu prisla z tej krvi-vraj mala zvysene nejake markery... to sa takto zistuje endometrioza?????? mne to pride cele divne...

(my mame rovnaku gyndosku a ona je taka flegmatickejsia)
9. zář 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
vavi - na spinenie ti odporucam vytlacit si 3x denne citron - to je jedno, ci do vody, alebo caju a vypit!!! Kamoska je doma a aby nemusela do nemocky, tak jej toto poradil doki - o prve babo prisla v tom 8-9tt :frowning2: tak sa setri!! nic netreba podcenovat!!!

lauritka a ty ako? idem kuk grafik
9. zář 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, úplně náhodou jsem vs zahlídla... bodiku, gratuluji! A ať vše zdárně vyjde! :dizzy_face:
9. zář 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
endometrie se zjistí laparoskopií
9. zář 2009 v 09:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lauri diky za odpoved :wink: dnes si ten anopyrin behnem kupit.. takze 100-vku... :wink: ved za to nic nedam a ak by to mohlo pomôct proti tym mojim modrinam bola by som rada... a ked to pôsobi aj na tie pripadne protilatky proti spermosom no este lepsie... :wink: :wink:
lauri a ako ho beries?? 1 tbl denne? a to sa ma uzivat stale? bez prestavky?? :sweat_smile:
9. zář 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
katwind - dakujem... pomaly sa zacinam bat porodu :angry: som bola na predporodnej priprave a tam ma to chytilo este viac a to vraj nam ma pomoct sa toho strachu zbavit :grinning:
9. zář 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
anopyrin nasadil doki aj mne, ale mne sa tych liekov uz zdalo tak vela, tak som ho nakoniec ani nebrala
9. zář 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek