• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
@miriamm11 ahaaaaaaaaaaaaa , no vidis , to mi nenapadlo , moze byt , pocuj aj ty mas nafuknute podbrusko ??
9. pro 2011 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nativanativa ano mam nafuknute, citim sem tam aj take sklbanie ale necitim tie bolesti pred MS, aspon zatial.... ale mam ho nafuknute , ty mas tiez?
9. pro 2011 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miriamm11 no dnes citim , jak balon , asi idu jahody uz :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. pro 2011 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte baby prepačte ze vám sem skáčem ale tie štvorčeky v grafe by mali znamenať že v ten den mas nejaku poznámku vloženu. nativanativa držím palce :D pekny grafík. maťa
9. pro 2011 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nativanativa ja som tiez nafucana ako pred :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... to by si uz dostala, ja som na sebe vzdy citila 5 dni dopredu ze dostanem, vzdy ma pobolievalo podbrusko, teraz nic. Do kedy ides cakat?
9. pro 2011 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miriamm11 micka moja , do nedele , mam uz aj test kupeny , mamatest , dokonca vcera mi starky povedal aby som si urobila , ale ja som nechcela
ozik a tvoj starusik uz vie ?? :dizzy_face: :dizzy_face: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. pro 2011 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matamm ahaaa, no moze byt , dakujem za info :slight_smile:
9. pro 2011 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nativanativa nevieeee :slight_smile: chcem vydrzat do vianoc, ale je to tazke :wink:
9. pro 2011 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nativanativa ked uz mas test, tak nevydrzis do nedele, podla mna si ho spravis zajtra :stuck_out_tongue_closed_eyes: aj tak ta obdivujem, ty mas riadne pevnu volu :slight_smile: vsak to je len dobreeeee :slight_smile:
9. pro 2011 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miriamm11 ale vydrziiiime , vydrziiime :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. pro 2011 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nativanativa ja z teba vazne zomrem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mojaaaaaaaaa toto uz neklesne uz nie je naco cakat, meska ti to vyse tyzdna :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. pro 2011 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 mysliiis ??? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. pro 2011 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nativanativa ja to viem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak ho ocikaj aspon zajtra rano,m usetri nas z toho cakania :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. pro 2011 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 no a budem plackaat , je tam bude iba jedna lajna :cry: :cry: :grinning: :grinning: :grinning:
9. pro 2011 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nativanativa tak si poplaceme spolu :D ale az o niekolko rokov v tvojom pripade, ked sa budete chystat na druhe :wink:
9. pro 2011 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka
@st2 ahojte dievčatá, ja len podam info, ako som dnes dopadla :sweat_smile: Takže ovu testy mi ukazali blbosť :sweat_smile: Takže asi ešte z minuleho mesiaca musím mať v tele pregnyl :confused: :confused: Lebo prvy ovu pozitívny som mala v stredu a ovula bude až niekedy v utorok :confused: Takže až za 6 dní od pozitívneho ovu test :rolling_eyes: Dnes ma môj folik len 14 mm, takže lekar mi povedal, že ovu test mi ukazal nesprávne :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže s ovu testami si dam asi pauzu :grinning: Ale v pondelok idem zasa na folikulometriu, ako to vyzera :grinning: Pekný dník prajem všetkým :wink:
9. pro 2011 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maminka142 a pozitivny bol ale uplne pozitivny ??? to znamena druha ciarka bola silnejsia ako kontrolna ??
pregnyl by sa tak dlhi nemal drzat. :fearful:
9. pro 2011 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nativanativa este furt netestnes, mna z teba picne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. pro 2011 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka Ved praveže som aj ja z toho uplne mimo, pretože to musí byť asi len pregnylom :confused: :confused: :confused: Ano bol uplne silno pozitívny, čiarka bola silnejšia, ako kontrolna :confused: :confused: :confused: Dokonca aj včera tak isto :confused: :confused: No nechápem :confused:
9. pro 2011 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
:confused: merias teplotu ?? tiez sa mi to zda este skoro, led bol folik 14mm.
9. pro 2011 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nativanativa ale ja to uz nemozem vydrzat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mne je jasne ze ty vydrzis , ty vydrzis aj do noveho roka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. pro 2011 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nativanativa hallo ja az teraz.
Prosim Ta a ty na co cakas!!!!! Bleskem do auta a curaj!!!!! :angry:
9. pro 2011 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
www.fertilityfriend.com/home/2b6d70
haluze cez kramose 37.13 a zdrava som ako buk...
9. pro 2011 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
a som zabudla k tym teplotam ak si pisala ze ty mas najnizsie z nas,, ty aj dost skoro meras... ja mam informacie ze kazda hodina od 5 je + 1stupen do 10.00 hod , takze ked skoro meras tak mas aj o to nizsiu teplotu oproti tym co meraju napr. o 7.30 ako napriklad ja :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ked som si raz premerala o 6.00 tak som mala taku nizku teplotu ako nikdy,,,kazda sme ina to vieme,,,ale len tak medzi recou aby som nezabudla poznamku k tym teplotam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@nativanativa
9. pro 2011 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tesoro
@miriamm11
@lauritka
@st2 bábiky ešte ma čakajú 2 kritické dni,potom sa budem rehotať
9. pro 2011 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktore nezbývá než držet pěstičky. :wink:
@lindana aha, to je divné, mít duchy jen tak, ne?
9. pro 2011 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, kto by chcel ovu testiky, piste IP, kym su :grinning:
9. pro 2011 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miriamm11 presne tak, ako píšeš. ja si tiež meriam 7.30 stále, aj cez víkend :slight_smile: minule som sa zobudila 5.00 na to, že mi treba cikať, tak som pre istotu zmerala BT a bola 36,29 - o dve a pol hodiny som zmerala znovu, klasicky 7.30, a bola 36,68 (zapísala som tú, aj keď by sa mala merať BT minimálne po troch hodinách súvislého spánku). robí mi to v grafe asi šarapatu :angry: zrejme som mala zapísať tú prvú nameranú o 5.00 a pridať k tomu + 0,1 + 0,1 + 0,05 °C (akože za ďalšie 2,5 h spánku :grinning: ) - neviem.
@lauritka prosím, neporadíš? :frowning2:
9. pro 2011 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka zapisuj ten cas , co merias radsej. ked zmerias skor, radsej potom nezapisuj. to je zovseobcnene, ze 0,1 sa = 1 hodina. nie stale totak vychadza. uz to mam odsledovane. :slight_smile:
9. pro 2011 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak baby ja meriam o 6.10 kazde rano vcera 37.13 a dnes 36.85 ja nevim co je so mnou a to som 7DC a este spinim....
9. pro 2011 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek