• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
@nativanativa no ja by som na tvojom mieste este vyckala tak dva dni, znova testla ci predsa len nic sa neobjavi, (i ked stale verim ze sa objavi) a az potom sla k dr. cize este sa nikam neobjednavaj ked neviem presne na com si, jeden test je nic, ten nic neznamena
11. pro 2011 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeena_4 no vyborne , takze otvaram flasu sampusu nie ??? fuuu, to mi odlahlo ale ... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
11. pro 2011 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 moja draha , keby si mi videla prsia ..... , uplne tvrde , bolave a obrovske :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
11. pro 2011 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nativanativa no, šampus bych taky neotevírala, zkrátka bych počkala ještě dva dni a zkusila další testík, nebo přijde ms :wink:
11. pro 2011 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nativanativa prsa jsou rozhodně dobré znamení. Na druhou stranu 16DPO by fakt měl být aspoň duch vidět, no jsi další záhada na tomto foru :grinning:
11. pro 2011 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeena_4 aspon sa vynimam od ostatnych zien tu :grinning: :grinning: :grinning:
k zaplakaniu veru :cry: :cry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. pro 2011 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nativanativa to je je len znamka tehu, lebo toto byva pred mrchou a ked ma prist mrcha tak to ustupi, ak je tehu pokracuje dalej, takze :wink:
11. pro 2011 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nativanativa tiez si myslim, ze mrska dojde sama, teoreticky moezes byt len 14 dpo
11. pro 2011 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nativanativa Taky si myslím, že můžeš být teprve 14 DPO, mrkni na můj graf, taky to vyznačilo ovulku až později, než při největším poklesu... :wink: http://www.fertilityfriend.com/home/36edd1
11. pro 2011 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka
@st2
@leeena_4 no aspon tu mate vzruso , neni to tu take fadne ... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. pro 2011 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ka_cenka87 hm , vsetko je mozne ... :unamused: :unamused:
11. pro 2011 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, mam otazku: v den ovulacie je ovulacny test pozitivny? alebo iba dva dni pred tym?
11. pro 2011 ve 12:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suncana mal by byt 24 - 48 hodin pred pozitivny
11. pro 2011 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suncana ovulacia nastane DO 48 hodin, niekomu sa zvysi teplota uz na druhy den, niekomu neskor, zalezi, ako je dozrety folik a kedy praskne, uplne presne sa to urcite neda. stale je tam rezerva 1-2 dni.
11. pro 2011 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ide o to ze ked si v grafe naznacim pozitivny OPK na 14. tak mi FF posunie krivku na tento den, robila som si test aj 15. a ten sa mi zdal silnejsi. snazili sme sa az v piatok...tak teraz neviem ci sme utafili vobec :(
moj graf http://www.fertilityfriend.com/home/3609dd
11. pro 2011 ve 12:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suncana takze si mala pozit test 14 a 15 dc ci som to zle pochopila?
11. pro 2011 ve 12:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 ano oba dni som mala pozitivny, 15. sa mi zdal trosku silnejsi
11. pro 2011 ve 12:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suncana tak si zaznac aj na 14dc test lebo mas iba na 15dc
11. pro 2011 ve 13:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. pro 2011 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ariadna :unamused: tak ta dostihla.
11. pro 2011 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ariadna Sme na tom rovnako http://www.fertilityfriend.com/home/35b710
Mne mrcha zacala v strasnej intenzite, od rana lezim v posteli ako ma vsetko boli. Bezne mavam pomalsi nabeh..Zacinam si mysliet, ze sa aj nieco dialo, ale neudrzalo sa, preto ti duchovia.. :pensive: ALE, neoplati sa plakat nad rozliatym mliekom, zejo, takze zajtra idem nakupit alchemilku, matersku kasicku este mam (inac asi vdaka nej som mala dlhsiu LT) a nejake kvapky snad tiez zozeniem (femigard alebo gynex) a po vianociach na skocime plnou parou vpred :grinning:
11. pro 2011 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lauritka dostihla dnes uz bol na teste len taky naznak ked to porovnam s tym vcerajsim ale uz som pohode asi behnem na gyndu nech mi porobi vysetrenia aj ms sa mi skratila z 28 na 24dni ci to nerobi daku sarapatu.
11. pro 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ariadna jj moze byt. nech ti este urobia hormonylna profil
11. pro 2011 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lindana no pekne ale co uz ak sa to nemalo udrzat tak radsej takto zavcasu ako neskor to by bolo ovela horsie :wink: asi skusim tu matersku kasicku potrebujem asi tiez predlzit tu lutealku a kupim to normalne v lekarni?alchemilku sa uz bojim aj pit skracuje mi cyklus.mne to zacalo vcera pomaly ako spinenie co som nikdy nemala a do rana sa to rozjelo.ale nevadi su aj horsie na tom.
11. pro 2011 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ariadna Kupis ju v lekarni bezne, bud ako sarapis, ale aj v inej forme. Ked som kupovala ja, tak sarapis nemali, tak som kupila inu znacku. Jasne, aj ja to tak beriem, priroda sa postara a ak to nemalo byt ok, tak je to proste lepsie, podari sa neskor, ved raz to musi vyjst :wink:
11. pro 2011 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lindana jasne ze sa podari :grinning: ale prosim boze nenechaj nas dho cakat :grinning:
11. pro 2011 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Moze byt ovu 9den cyklu?????? Ovu test nemam iba mikroskop....
11. pro 2011 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nativanativa do prdele!!!!!!!!!!!!!!!!! Pome pome ideme na dalsie kolo. Ja som druhy den po mrche ze 9DC a vcera aj dnes total veeeela bielkoveho hlienu zeby ovu???!!! :confused:
11. pro 2011 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka Dakujem za piatkovu odpoved na otazku vysokej teploty pocas mrchy.... Uz je dole , ale potom asi nemozem ju zaznacovat lebo mi posuva coverline ci?
11. pro 2011 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tesoro no staci az po mrche. no hej coverline potom automaticky vyhodnouje vyssie.
11. pro 2011 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek