• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
počkaj ked budeš mať bábo aj ty budeš :dizzy_face:
ja dnes TAKTO http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nummer=1/userid=69455 HMMMMMMMMM?
26. kvě 2009 v 06:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja som si i myslela, ze za tym bude drobcek, ale clovek nikdy nevie. A uz ti prespinka celu noc? Inak z tvojho grafiku som magor...ale asi este nebola ovu, ci???
26. kvě 2009 v 06:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO PODľA MNA TIEž NIE , preto chcem aby mi poradili baby z tadeto skusenejšie ako ja :grinning:
A či presinká to jekedy ako aspoň raz je hore vždy,a le niekedy aj 5 x :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. kvě 2009 v 06:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bo u teba mi pride do uvahy jediny mozny den ovu a to 12 DC co sa mi nejako skoro, inak potom klesne a nasledne stupne,ale nikdy nie 3 dni. Ja som na tom akosi podobne tento mesiac.
26. kvě 2009 v 07:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
vieš ,ale ja aj kojím možno je to aj týk a každopádne som od pôrodu mala len 3 mrchy všetky nad 45 dní :stuck_out_tongue_closed_eyes:
len teraz somo d tej poslednej už 3 k špinila čo mi je divné vždy len trošku ,ale predsa a už 4 dni mi je hrozne zle od žaludka.
26. kvě 2009 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to mi je luto, ze ti je zle...snad coskoro prestane...abo skus behnut k dr.
26. kvě 2009 v 07:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja to zvládnem
26. kvě 2009 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte... :slight_smile:

kpn - teplota jednoznacne stupa ked behas... :wink:
26. kvě 2009 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
v noci myslim.. :grinning: :grinning: ale ved chapes.. :grinning: :grinning:
ja to mam overene, ked omeram a potom idem cikat a potom znova omeram je aj o 0,2 vyssia...
26. kvě 2009 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. kvě 2009 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeej dakujem nellie...ono to je celkom logicke, ale chcela som si byt istejsia.
26. kvě 2009 v 07:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
riamim ahojky.... :sunglasses:
cakas na ovu?? tak sme dve :grinning: :grinning: :grinning:
aj ked ja ozaj meram len aby som si ju potvrdila a potom kaslem na to - to uz si cca vyratam kedy dojde MS....lebo tento mesiac nesnazilkujeme....(drahy odisiel vcera do Portugalska.... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: )
26. kvě 2009 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čakám. Minulý mesiac som sa nedočkala, tak uvidím.
Drahý ti takto furt behá hore-dole? Ale možno ti ovu na neho počká, tak ako minule. :wink:
26. kvě 2009 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
A čo simyslíte vy o tom mojom grafe?
26. kvě 2009 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucinka, zvykneš mávať také nízke poovulačné teploty? A akú dlhú mávaš luteálnu fázu?
Ale vyzerá to celkom nádejne...
26. kvě 2009 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
NOrmálne 13 dní a mavam trochu vyžšie ,ale po pôrode je to stále okolo 36,7 až 36,9 tak teraz neviem
26. kvě 2009 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucinka tvoj grafik vypada dobreeee :wink: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: to uz by si zajtra aj testik mohla skusit :wink:

riamim no toto asi nepocka uz ako minule...odisiel len vcera a pride az v nedelu a to ovu ja uz za dverami pocujem ako klope :grinning: :grinning: :grinning:
my sa uz doma smejeme ze jeho sefka asi ma moj menstruacny kalendarik, lebo vzdy ako na jed ide akurat cez "plodny tyzden" do portugalska a potom cely mesiac chodi len na 2-3 dni do Nemecka...to je fakt ako na jed...ale asi to tak ma byt.. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: takze snazilkovska pauza teraz :sunglasses:
26. kvě 2009 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
A testovala si už?
26. kvě 2009 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Skusila včera a je tam niečo čo by som nenazvla druhou čiarkou,ale skôr " miestom " kde ma byť robila som baby test
26. kvě 2009 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak skús zajtra ráno mamatest, ten sa zdá byť najspoľahlivejší. Držím palce!
Nellie, to nevadí, aspoň nebudeš musieť kupovať fusak, budeš mať jarné bábo! :slight_smile:
26. kvě 2009 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nellie no sefka je asi nejaka certica...ked to dokaze takto "genialne" naplanovat. Treba jej doniest aktualny kalendar, nech neblbne :slight_smile:
26. kvě 2009 v 07:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko...moj dnesny grafik...

http://www.fertilityfriend.com/home/241f0c
26. kvě 2009 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte...dnes som mala dostat mrchu...tak som rano testla a vysledok je v albume :slight_smile:
26. kvě 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

Cukru, tak ta druhá už je pěkná!!! Tak teď opravdu gratuluji a hlavně držím palečky, ať jde vše tak, jak má. :slight_smile:
26. kvě 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, - ma na BT vplyv aj to-ak som vecer okolo deviatej vypila pohar vina (ani nie plny-ale ja neznesiem vela :slight_smile:) ) a rano meriam o siestej BT?

a kedy po ovulke sa vam osvedcilo ze sa oplati testovat najskor?
26. kvě 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
cukrušik... naaaaaaaaaadherne // :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. kvě 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru nádherné veľmi sa všetky tešíme s tebou
26. kvě 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. kvě 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
elvira aj tebe gratulujeeem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ako dlho ste sa snazili?? :wink:
26. kvě 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek