• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
@riana12 a co ked si vymazes hlien potom ti tiez neukaze ovu?
19. pro 2011 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupidu ano, je ich viac, hod si do googlu - gel na podporu pocatia a uvidis :wink:, aj ja zacinam uvazovat, ale pride mi to take bleee :grinning:
19. pro 2011 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
kočky, kto vie poradiť...
manžel bol u urológa aj s mojou lek. správou a vraj na "uterus v AVF" (poloha maternice) odporúča sex odzadu.
Lenže ja som zatiaľ vygooglila, že je to práve normálna poloha maternice smerom dopredu :unamused: :unamused: :unamused: , asi sa ujo doktor sekol nie? (alebo chcel manželovi dopriať... :grinning: )

vie niekto poradiť?
ja som našla že práve pri uterus v RVF je lepší sex odzadu.
19. pro 2011 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spalka , nie je to blééé ... ja som sa bála a aj hanbila mužovi povedať... a nakoniec si ho pochvaľuje :grinning: :grinning: :grinning:
19. pro 2011 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeena_4 no stále len čakať a ačakať musíme ... :grinning:
19. pro 2011 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupidu ano dam ti stranku kde sa da objednat.je trochu drahy ale ani ja nemam hlien tak to vyskusam.zachvilku sem hodim link
19. pro 2011 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to dobra stranka je tam vsetko pre zeny a pre muzov na ppotporu plodnosti
19. pro 2011 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna faaakt? :grinning: no asi si ma nakopla :wink:, mate preseed?
19. pro 2011 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mattuliatko30 a ako to riesis ked si dava pozor?poslem ti stranku kde si mozes stiahnut grafik.aj taky postaci aby si mohla sledovat teplotu
19. pro 2011 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 klikni sem pozri uplne poslednu stranku a dole na konci je graf na stiahnutie klikni na to a stiahne ti to.dalej uz neviem ako http://www.otehotnenie.sk/
19. pro 2011 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeena_4
@govinda troska som vas citala veru vyprdnite sa na krasne grafy ked nic s toho mam pocit ze ukaze skor nicomny graf tehu zakon schvalnosti :grinning: a mozno treba povedat na krasny graf moja zlata nist s toho nebude a just bude :grinning: ale uz trepem dobre idem pa :slight_smile:
19. pro 2011 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna myslim ze sex odzadu je vhodny aj pri beznom oplodnovani lebo vraj odzadu sa je hlbsie penis vnutri.hmmmmm?
19. pro 2011 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktore ako kedy, zalezi, ci je mu jasna ovulka iba podla teplot... mozno da prerusovanu... hm, program... :wink:
19. pro 2011 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@govinda hmm..no co narobíme..uvidime ako to dopadne..no na tehu sa necitím... :rolling_eyes: moja a ty šup šup testikovat.na co preboha cakas????hm????
19. pro 2011 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. pro 2011 v 19:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spalka , áno pre-seed, a niekedy fakt pomôže "ísť k veci" :wink: :wink: :wink: :wink: aj mne je to "pohodlnejšie" :wink: a sexík je príjemnejší. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
môj manžel sa pýtal, že prečo som ten gél nekúpila už skôr... :grinning:
19. pro 2011 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suncana
Ahojky, tvůj graf vypadá perfektně, pokles 7DPO by mohl být i implantační, držím palečky, pokud bys byla ráda za //! :dizzy_face: :dizzy_face:
19. pro 2011 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak kock dnes 12 DPO a test chvalabohu biely lebo som bola na rengen a rengenovali ma asi 10x :confused: Ale mi cipelo ze budem tehu a nebudu mi moct robit vysetrenia...od dnes az do vianoc som v nemocnici tak na porazenie :angry:
19. pro 2011 ve 20:04  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajiskazemlyna bola by som neskutočne rada, ale nechcem este testovat. uz tolkokrat som sa sklamala...radsej pockam, co bude robit teplota.
19. pro 2011 ve 20:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suncana
Ještě počkej, uvidíš, jestli dorazí ms nebo ne .. (snad už ne) .. :dizzy_face:
To zklamání je šílené, já vím, vydrž a uvidíš, moc moc držím palečky, ať to dobře dopadne a máš na testíku vytoužené // :dizzy_face:
19. pro 2011 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajiskazemlyna ďakujem si zlata :slight_smile: to iste prajem aj ja tebe a vlastne vsetkym co sme tu a tak velmi tuzime po babätku :slight_smile:
19. pro 2011 ve 20:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suncana Také moc děkuji, brzy se ozvi, ať vím, jak jsi dopadla a přeji hezké vánoční svátky (s tím nejkrásnějším dárečkem) !! :dizzy_face:
19. pro 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@riana12 jaj tak zato je prerusovany ciara lebo to neni iste?to som nevedela
19. pro 2011 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktore ano, ked si nie je isty, da prerusovanu
19. pro 2011 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@annavi takže dnes som klesla aj ja :unamused: , takže ani dnes som netestíkovala .Zajtra očakávam mrchu :angry:
http://www.fertilityfriend.com/home/1839d4
20. pro 2011 v 05:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@govinda ahoj moja..tak ja takto dnes.. http://www.fertilityfriend.com/home/35dcec
ale netestila som...citim sa ako na mrchu..hmm...neviem ...zrejme to nevyslo ani tentokrat...jaaaj...uviidime..ak tak nech mrcha uz dojde aj mne ...nech mozme do dalsieho kola....
20. pro 2011 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktore seš zlatá, moc děkuju....prostuduju to a asi objednám :slight_smile:
20. pro 2011 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko, myslite, ze z tohto by mohlo nieco byt?
http://www.fertilityfriend.com/home/337d66
20. pro 2011 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 jeminenky a co sa to stalo ze musis byt v nemocke
20. pro 2011 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek