• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
@zelovocka my jsme měli od včera do dneška vánoční večírek :wink:. Jojo, vyšlo to přesně, jak jsem potřebovala :wink:
22. pro 2011 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sandy3911 hmhm, čiže si približne 6DPO, a necítiš sa choro? všetko v poriadku, si úplne fit?
ja by som z toho taký rýchly stručný záver spravila, že na potvrdenie/vylúčenie tehu je ešte skoro. priemerné obdobie uhniezďovania vajka je od 7DPO po 10DPO, ale sú samozrejme aj odchýlky. musíš sa proste zmieriť s tým a počkať ešte. ale ja sa až tak nevyznám, možno iné holky ti budú vedieť poradiť lepšie :wink:
22. pro 2011 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zelovocka počkám do mrchy a testnem ak nepríde..mám dostať 31.12 :slight_smile: Ďakujem
22. pro 2011 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sandy3911 bohužel to nemusí znamenat vůbec nic :-/. Teplota může ze dne na den klesnout a můžeš dostat mrchu. To růžové špinění by ale mohlo znamenat uhnízďování miminka, nebo taky přicházející ms.. nebo špinění během cyklu.
22. pro 2011 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeena_4 Ďakujem ..uvidíme počkám do mrchy :slight_smile:
22. pro 2011 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nada.hope ahoj a k čomu sa teraz má nasadiť duphaston? zase mám skoro rovnakú teplotu :wink:
22. pro 2011 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carie32 no si vyssie, ale ja dufam, ze zajtra budem vyssie uz aj ja................duphaston mi nasadila na kratku LF, obycajne byva iba 8-9 dnova co je velmi malo:frowning2:
22. pro 2011 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeena_4 ahojko, vidím, že už sa pomaličky pripravuješ na IUI, super, juj ako ti závidím, samozrejme v dobrom :wink: Mňa ide poraziť, moja ms nie a nie doraziť, už som myslela, že včera (mala som chvilku špinenie na toaleťaku) a dnes nič, teplota klesla, ale pocitovo sa na ms vôbec necitím, zajtra to bude už 8 týždňov, na porazenie :angry: http://www.fertilityfriend.com/home/323948
22. pro 2011 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tinara23
@tinara23 ahojky, úplně ti rozumím :wink:. Taky jsem to tak cítila u holek, které už mohly po potratu jít do dalšího pokusu :wink:. A byla jsi u doktora? to špinění je dobré znamení :wink:. Já špinila 3, nebo 4 dny, než se ta první mrcha rozjela :wink:. Tak budu držet pěsti, ať ji dostaneš pod stromeček. A co pak? už víte kdy a jak to znova zkusíte?
22. pro 2011 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeena_4 no to dúfam, že dorazí :slight_smile: u doktora som nebola, chcela som počkať do 8 týždňa, musím ísť na konci mesiaca po prechodku k PN, tak pôjdem za ním. Mňa štve, že dnes nič žiadne špinenie, včera som sa vytešila, že konečne je to tu a bum. Dúfam, že to nebude nejaká cysta. Tak som zvedavá. Asi už skúsime po prvej ms, však si telo oddýchlo až až, dva mesiace mu museli stačiť :wink:
22. pro 2011 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@annavi Ahoj moja zase to nevyslo? :angry: :angry: Je mi to luto, sem tam sa kuknem ako sa Ti dari :slight_smile:
22. pro 2011 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka nezvyčajné pocity asi nemám, bolia ma viac prsia ako inokedy uz od 7 DPO. a inak tiez sa uz zacinam citit mrchovsky. takze zajtrajsok bude rozhodujuci
22. pro 2011 ve 21:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj babenky, nakoľko nestíham vám sem písať, iba si vás po nociach čitam. Prikladám môj grafík, ktorý je môj druhý a víťazný: http://www.fertilityfriend.com/home/38681c
Všetkým držím palce sa vám čo najskôr podarí tehu. Baby už 4 dni dusím v sebe sladké tajomstvo o //, snad to vydržím až do Vianočného večera, chcem dať mužíkovi pod stromček testík. Som natešená jak blcha. :grinning: :grinning:
22. pro 2011 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (8)
no tak moj grafik je dnes http://www.fertilityfriend.com/home/399c5f ale nejako citim bolest ako pred mrchou :frowning2:
23. pro 2011 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čemu mám věřit? Dnes měření BT o 15 min dříve a to bylo 36,6° a v přesný čas což je po 15 min bylo 36,7°
23. pro 2011 v 08:14  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,tak moj dnesny grafik http://www.fertilityfriend.com/home/37cda2
23. pro 2011 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maturantka
@esmemia Božeb babule vy máte také krasne a mozem povedat tehulkovske grafy, ja som dnes na tom takto
http://www.fertilityfriend.com/home/2133c2
23. pro 2011 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
www.fertilityfriend.com/home/2b6d70
Dobre ranko!!! Tak ako vidim, tak minimalne tu bude jedno tajomstvo na Vianoce :sunglasses:
URCITE VYDRZ!!!!!!! Uz len nejakych 30 hodin :wink:
23. pro 2011 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nada.hope no paráda ovulka proběhla a ted už se to bude držet v rovince :slight_smile: držím palečky :slight_smile:
23. pro 2011 v 08:58  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nada.hope No moja neviem ci tehulkovsky je aj ten moj,ale potesila by som sa :D
23. pro 2011 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. pro 2011 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
no a to čo kde mi to padá http://www.fertilityfriend.com/home/2acfd8 :grinning: , jaj ja to tento mesiac neberiem ani tak moc vážne, hlavne že pichnutý pregnyl 12 DC a doky hovoril, že styk prvé dva dni a potom každý druhý den a podarili sa nám tie prvé dva a potom akosi nevydalo.... :grinning:
23. pro 2011 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, 11DPO, cítim sa troška na mrchu, ale graf si zo mňa robí srandu:
http://www.fertilityfriend.com/home/383f6d - keby sme viac snažilkovali, tak si zajtra robím test :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@nevergona zatiaľ si ešte úúúplne v pohode, možno to pôjde zajtra zase hore :wink:
@esmemia krááásny grafík, ako sa cítiš? :wink:
@monikapt držíš sa krásne :slight_smile:
@jarkova gratulujeeem, nádhera :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. pro 2011 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka no ved som zvedavá, len dúfať, ale by som odpadla, keby sa to podarilo teraz ked sme sa ani moc nesnažili, no ved uvidíme :wink: možno bude prekvapko
23. pro 2011 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak testiky dnes chvalabohu dorazili :slight_smile: jasne, ze som neodolala a hned testla,ale teda asi som to nemala robit,lebo druha ciarka nikde,je to sice 25tka test ale ani duch,vobec nic :cry: :cry: :cry: a tak som dufala,ked teplota stupa,,nevadi,nabuduce :frowning2:
23. pro 2011 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka presne som na tom ako ty..graf si zo mna robi srandu,teplota hore a ja sa citim na mrchu :frowning2: a test negativny,skoda :frowning2:
23. pro 2011 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikapt nesmúť mojkaaa, v budúcom roku to vyjde :wink: hlavne že máš zásobu testíkov :slight_smile:
23. pro 2011 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nevergona a kedy máš ne/dostať MS? :wink: že či bude ešte testík predvianočný :slight_smile:
23. pro 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka tak zasobu mam to teda hej,este ostalo 24 cize mozem testovat do bezvedomia :grinning: :grinning: :grinning:
23. pro 2011 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka asi nebude, lebo mám dostať až 28 na meniny a ešte máme aj firemný večierok, tak neviem, ale sa zasa budem báť testovať, že tam nebude tá druhá čiarka, ak samozrejme nedostanem skôr, lebo u mna celkom normálne, síce posledné dva mesiace som mala pravidelnú ms tak uvidíme :slight_smile:
23. pro 2011 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek