• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
Píšu z práce :grinning:
Kuk do alba :dizzy_face:
10. zář 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemerala si?
10. zář 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neli, neměřila, ale já už mám ovulku za ty roky vypozorovanou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
10. zář 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no veru máte toho dosť za sebou :pensive: ale konečne sa vám to splnilo :dizzy_face: držím palce :wink:
10. zář 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
dievčatá chcem sa opýtať... zajtra idem k lekárke na vyšetrenia... budem deň pred očakávanou mrchou... ak by tam niečo bolo :slight_smile: je šanca, že už deň pred krámami niečo uvidí? Ja neviem.. zväčšenú maternicu, zväčšenú sliznicu... proste aspoň nejaký náznak, že sa v maternici "niečo deje"?
10. zář 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
flam myslím, že sliznica bude zväčšená :wink:
10. zář 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
halóóó nikto tu nie je? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. zář 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi len ja::slight_smile:) Všetky testujú... :slight_smile:
10. zář 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to som zvedavá :grinning:
10. zář 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
To bude plodný mesiac, už to cítim v kostiach..::slight_smile:)
10. zář 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte snažilky, povedzte mi rýchlo, čo je nové, lebo nestíham čítať :slight_smile:
10. zář 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeeeeeeeeeeeej luciiiiiiiiiik :dizzy_face: ty si moj priklad. tak vidis nasilu cez umele to neslo a teraz prirodzene :dizzy_face: myslela si na to??
snazilkovali ste cielene ??? gratulujem a tentokrat to bude vsetko ok, uvidis :zipper_mouth:
10. zář 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luciiik gratulujeeeeemmmmmmmm, to je uzasna sprava, drzim palce nech je vsetko ako ma byt :slight_smile:
10. zář 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucik gratulujem
zeny vidite niekedy sa to sili umelym a ked Boh da ide to aj normalne..ja mam stale pocit dnes akokeby mam dostat mrchu..vavenka ty si sa ako citila ked si nevedela ze si tehu?? nejake divne pocity a tak??
10. zář 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi ani moc nie - ziadne divne pocity... Ani doteraz nemam ziadne pocity - sem tam stuchne v podbrusku, trochu bolia prsia...
Eto vsjo - nebyt toho vcerajsieho testu, tak uz stresujem....
Zajtra sa uvidi, uz sa neviem dockat :slight_smile:
10. zář 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky komu se tu gratuluje? Nějaké mimi na estě??? :grinning:
10. zář 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
vav nemas pocit ze uz uz dojde mrska a nic???
vav zajtra ides k dokine vsak?? drzim palceky aberies asi duphaston vsak? ja sa bojim ze aj keby sa zadarilo a nema ten progesteron kedze nic neberiem ani nebudem vedieta adostanem mrsku .. :unamused:
10. zář 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani já asi nic nové.... vidíte že by se chystalo na ovu? Jestli ano dejte prosím vědět... nějak v tom plavu :sweat_smile:

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/userid=70784/nummer=6
10. zář 2009 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děvčátka, mooooooooc děkuju. Jsme na začátku, takže....
Lauri, nesnažili jsme se nějak cíleně, vyprdli jsme se na to, řekli jsme si, že další IVF budeme řešit až příští rok a teď si dáváme pauzu.
Takže na nic jsme nemysleli.
Vyjeli jsme si na 3 dny do Rakouska na kola a přivezli si malého Rakušáčka :dizzy_face:

Držím vám všem palečky :dizzy_face:
10. zář 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauritka este som sa chcela spytat vcase tej prvej akoze ovu ma bolel lavy vajecnik asi 3dni teraz v case tej duhej asi ovu ma boleli vajecniky obidva ale to uz bola rsilnejsia bolest som sa az zlakla.nevies co to moze byt? http://www.fertilityfriend.com/home/29818c
10. zář 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby este vas pootravujem,ja ked zmeriam teplotu vecer a potom rano,tak rano je vzdy o 2,3stupne nizsia ako vecer,zvykli ste niektore meriat aj vecer?nemate s vecernym meranim nejake skusenosti?
10. zář 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
groka večer nemeraj :slight_smile: pretože teplota má byť nameraná min. po štyroch hodinách spánku (teda ked je telo v pokoji).... odskúšaj si to - odmeraj poobede, potom sa prejdi po byte, uvar obed, zase odmeraj a uvidíš, že to skáče :slight_smile: mne napr. stačí, že sa pôjdem osprchovať a hneď je teplota úplne iná ako napr. pred sprchou... :slight_smile: takže ráno, jedine ráno :slight_smile:
10. zář 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jej luciik ty si tehula? tak srdecne gratulujem :slight_smile:
10. zář 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci kiez by som vedela vypnut mozog aj ja :grinning:

sofi ta prva bolest neviem, ale ta druha ked bola silnejsia skor pripomina ovu, mna vtedy picha a boli cele podbrusko. dokonca horsie ako MS bolesti niekeedy :confused:
10. zář 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
alzbet no teplotu mas dole, takze ovu moze byt kazdym dnom, ale nepoznam tvoje cykly tak neviem s urcitostou. :slight_smile: zalezi od toho ake mavas dlhe, ak 28 dnove..taak ovu okolo 13-15 DC. ak dlhsie, tak ovu potom neskor...
10. zář 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
alzbet tebe funguje wunsch? Mne ani za ten svet nie :angry:
10. zář 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. zář 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kkamci pekne sa drzis :slight_smile:
10. zář 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lauri ozaj, ty uz mas asi po ovu, co? A snazili ste sa? :wink: Nohy si vykladala poriadne? Vsak je to trochu ulava ked rano nemusis pouzit teplomer a spokojne sa ist vycikat :grinning:
10. zář 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciik aj ja gratulujem :wink:
10. zář 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek