• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
luci, aj ja sa pridavam ku gratulaciam a velmi sa tesim! :dizzy_face:
a obdivujem, ze si to vydrzala az doteraz, nepovedat :grinning:
10. zář 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fakt Luciii, ved ty mas na tom papieri s vysledkami datum ze 7.9. cs cs, ty tajnostkarka :grinning:
10. zář 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno..Tak u mě je zas všecko ztracené..Teplota šupem dole.. :frowning2:
http://www.fertilityfriend.com/home/kkamca
11. zář 2009 v 06:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
kkamci :confounded: :cry:
11. zář 2009 v 06:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. zář 2009 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko :slight_smile: Vladka vyzera to velmi pekne!
Ja nemeriam, kedze sa zmierujem s laparkou, ale dnes mi to nedalo (20 DC) a ze 36,4! A to uz by som mala mat davno po ovu...asi aj moje telo sa laparke brani :grinning: zachvilu zamrznem :grinning:
11. zář 2009 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,
http://www.fertilityfriend.com/home/28d484

vladka dnes by si uz mohla aj testnut. Nechystas sa?
11. zář 2009 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
z obavy ze tam nic nebude tak asi vydrzim do ms :sweat_smile:
11. zář 2009 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko....Vladka, ja by som to na tvojom mieste skúsila,,,veď bude len tak, ako je:::slight_smile:)) Držím palce :wink: http://www.fertilityfriend.com/home/28f7dc
11. zář 2009 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ak mas taku trpezlivost tak vydrz. Ja ju nemam :grinning: Ja sa neviem dockat 10dpo.
11. zář 2009 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja tiež ledva čakám do 10, niekedy aj skôr...(teda väčšinou) :grinning:
11. zář 2009 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vladi vydrz, urcite aspon do pondelka, takto sa budes zbytocne stresovat...tod moj nazor, ja uz by som tiez testla az po vynechani MS...
11. zář 2009 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
...dobré ránako....ja dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/2961aa lauritka a nela00 mali ste pravdu 13 bola ovulka :slight_smile:
11. zář 2009 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

baby prosim o pomoc,dnes som si zaznacila teplotu a namiesto ovulacie ktora bola na 18DC mi ju prehodilo dnes sem,ako to prosim vas zmenim?a ako je to mozne ze mi toto spravilo?
11. zář 2009 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. zář 2009 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko, tak ja uz som dnes jasna , ale nevadi,uz som sa zmierila :slight_smile: horsie boli dni s vysokou teplotou a bielym testikom :slight_smile:

http://www.fertilityfriend.com/home/278331
11. zář 2009 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. zář 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadenka-pekne :slight_smile:
11. zář 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
cakam mrchu prsia ma bolia a ja podbrusko typicky pms :pensive: :unamused:
11. zář 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
poradi mi niekto?ako mam spravit to ze nesuhlasim s ovu vyznacenou? :frowning2:
11. zář 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojki :slight_smile:

groka, no podla toho grafu uz musis byt tehu, ak teda tvrdis, ze ovulka bola na 18 DC :wink: FF to posunul, lebo mas strasne vysoke teploty a ani je mu sa to nezda:slight_smile: takze odpurucam testnut. neviem ake mavas bezne teploty? minuly graf nemas nic naznacene.

nadeenka a ty preco este netestujes?? ved si 12 DPO a teplota ti vyskocila :wink:

katka sakra, aky pad :cry:

ronikas , tak super.
11. zář 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
groka robi sa to pod grafom ked mas otvoreny FF, mas tam turning/override , tam si zadas den cyklu, kedy si myslis , ze bola ovu a pomyslenu liniu oddelujuce teploty v celsioch
11. zář 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauritka,vcera som testla a mala som skor doje,ze druha ciarka len presvita,nic viac,ale testovala som s obedbajsieho mocu a pred tym som curala asi 3 krat
11. zář 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadenka ale teplota nenasvedcuje mrchu. A aj pri tehu su priznakom bol.prsia a podbrusko..... :wink:
Ja by som uz testovala :grinning: a myslim ze vacsina z nas :grinning:
Ja musim skoro testovat. Prerabame chalupu a ja ako stavbarka dost manual.pracujem a dviham tazke veci, takze ak sa tam nieco deje musim to co najskor vediet, kym si neublizim. Teraz som vo faze setrenia sa kedze neviem na com som. A v noci ma zacalo pichat podbrusko, takze bud to niecomu nasvedcuje alebo mi hrabka z toho :grinning:
11. zář 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
groka tak vidis, treba skusit zajtra z ranneho mocu, teploty mas vysokanske :wink: zatila by som tu ovuplku neprepisovala. uvidis ako to dopadne.

sonicc :grinning: ja uz od 10dpo testiiim.
11. zář 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri pad z vysky :wink: nevadi, uz som zase oukej :slight_smile:

ale tiez som si dala uplne vazny zavazok,ze pred meskanim mrchy uz nebudem testovat..dufam,ze vydrzim... lebo mi je horsie najst biely testik ako ked sa mrsa blizi

ozaj lauri-neviem poradit? ako mam v grafe schovat riadok kde je keksik? MM nechce aby to bolo vidiet.. :grinning:
11. zář 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. zář 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri ale viem na beton ze ovu bola na 18DC podla folikulometrie+podla katastrofalnych bolesti ovulacnych
11. zář 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
groka ano dobre a ake mavas normalne teploty po ovu ?

katka v home page set up. vyciarkni intercourse, len to sa ti bude zobrazovat co mas zafajnute.
11. zář 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri ani nehovor :grinning:
ja som uz 3dpo :grinning: :grinning: uz len tyzden :grinning: ale planujem skor testnut-8,9dpo alebo pojdem k dr, lebo zaciname od pondelka robit dalsiu izbu a nemozem sa tyzden ulievat s tym ze ,,mozno som tehotna,,
ak tam bude co i len naznak nedviham, nepracujem iba kecam chlapom do roboty :grinning:
11. zář 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek