• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
shandy: merala si v iný čas ako bežne, lebo tam máš prázdne bodky?
11. zář 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
rosbia že a niekto si myslí aké to je ľahké!
shandy čo tie prázdne krúžky?
katka, tak uz netreba nic vysvetlovat, prave dorazila :rolling_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
hnusoba, ze ako ma natiahla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
shandy :cry: :cry: :cry:
11. zář 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri ja ho mam otvoreny,ale ked je tehula a mam vytok,tak musi to z niekadial ist von,vtedy je otvoreny nie?ja som akoze uplne na cvoky z toho co sa deje s tymi teplotami,podla mna ale zajtra padnem aj o 3 stupne dole a pride prcha,keby ma nebolelo hovadsky brucho tak si verim,ale toto je mrchovska bolest
11. zář 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
nela - presne tak. Niekedy si myslím, že už fakt musí byť dobrá konštelácia hviezd a musia sa nám vyhnúť všetky nepriaznivé okolnosti, stačí že sú v telke nejaké debilné majstrovstvá a je po plodení :grinning: , alebo zrovna vtedy musí u nás dve noci prespať mužov kolega - no to by jedného aj porazilo.
11. zář 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo andzi, :pensive: , uz si zvykam pomaly :rolling_eyes:
aj tak je to divne, to spinenie, nechapem co to malo byt...HP mam uplne vzorovy :pensive:
prazdne kruzky lebo som merala cca o tristvrte hodku skor ako som mala...
11. zář 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
nie nie groka, tehule ho maju zavrety,aby sa tam uz nic nedostalo, neboj stale je tam trochu otvor na telesne tekutiny :wink:
najviac otvoreny je pri ovulacii a pri MS. groka ked si nervozna skus testik, aspon vies s cim mas pocitat :wink:
11. zář 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
pekny dnik prajem :slight_smile: tak ovulka predsa bola teda aspon podla BT :dizzy_face: a uz len cakat co sa s toho vykuzli :confused:
http://www.fertilityfriend.com/home/22e8ed
11. zář 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauritka jasne ze som nervozna a vecer som uz druhy den bez nalady,uz aj muz si vsimol ze nie som v poriadku stale sa vypytuje co je so mnou a vzdy vecer si aj poplacem,ale to neopisujem priznaky,opisujem to ze teo mi dava nadej,ako velmi tuzime a ked to nevyjde,tak neviem a preto ma najviac znervoznuje ta priserna bolest,co mam,keby ma aspon to prestalo boliet,lebo som ledva posivala byt
11. zář 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte snazilky a tehulky. ja som si dnes robila test. mam 3 dni do mrchy ale kedze mi byva zle-toci sa mi hlava tak ma MM prinutil :grinning: a neviem ci mi sibe ale asi tam vidim ducha. :sweat_smile: pritom podla FF sme ovulku nestihli lebo MM bol pracovne mimo. test mam 20 citlivost. foto v albume. som v soku. je tam? nie je tam? :confused:

este moj graf:

http://www.fertilityfriend.com/home/296b4f

naposledy sme sa snazili 15.DC
11. zář 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
katkaajurko ja tiez mozem vdacit za ovulku asi len femi kvapkam takto na 14 DC som ju nikdy nemala.aj hlien bol ukazkovy.suce beriem teraz 2 mesiac macu ale tu som brala aj minuly mesiac a nic ale to som mala prvy cyklus po liecbe takze teraz neviem ci maca ci Femi ale je to jedno hlavne ze ovulka bola a to mi pre krajsi zivot staci.
keby som to dotiahla do spravneho konca a nemusela by som riesit laparku a dalsi kolobeh problemov tak by som stastim asi vyskala :dizzy_face: nadej tu je ale zatial len v kutiku duse radovat sa zatial nejdem stacilo sklamani v minulosti :angry:
11. zář 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
krísh ja tam takeho slabeho ducha vidim ale mudrejsia budes za par dni a to ze ti byva zle je len pozitivne znamenie vydrz par dni nestresuj sa a uvidis.drzim palceky :dizzy_face:
11. zář 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
krish tak to som v soku :confused: duch na 6 DPO ??? aky to je test ??? je to dost neostre... :unamused:
ted aak ste sa snazili len 15 DC, tak tie spermie museli byt vyberove :grinning:
11. zář 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
krish ja ho vidiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim
11. zář 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri menim svoj den testovania :grinning: :grinning: :grinning:
11. zář 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri aj mna to napadlo ze museli mat tie betari dobre podmienky.
kirsh skus este lepsie odfotit je to dost nejasne teda ak mozes :wink:
11. zář 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ved? 6.DPO... a okrem toho mimo ovulky. som v soku. budem testovat o 2 dni. ale skor to beriem ako chybu testu lebo je to nemozne.
11. zář 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
krish možno bola na 16dc a teploty pozvolna stúpali. ale aj tak na 8dpo je duch rarita :confused: a čo hlien atď???
11. zář 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
evina skusala som ale ta ciarka je tak slaba ze sa inak nedalo. :sweat_smile: musela som to doopravit aby bola vidiet. :sweat_smile:
krish nic nieje nemozne :wink: nemas 10 citliv.? Pri dvojickach stupa hcg rychlejsie :grinning:
hlien mam taky cremovy alebo taky nejaky. a je ho celkom dost.
11. zář 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonicc ma nestras, vysadila som HAK a ja som z dvojiciek aj moj chlop je z dvojiciek... :grinning: tak ale to by bol sok. nemam 10 ale urcite dnes nabehnem do lekarne a kupim.
11. zář 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaaaaaaaaaaaaaa takze to budu dvojicky, no ja som bosorka :grinning: :grinning:
11. zář 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
andzi: no tak co se tvoje tělo rozhodlo, že tento cyklus si počkáš na ovu. :angry:
sonicc :grinning:
baby stavme sa ze to budu dvojicky. krish ja sa tesim normalne. :grinning:
11. zář 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
krish myslela som či si ho nemala od 16dc
11. zář 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: bosorka

moj MM vcera vecer ze: zlatko? si cudna, nechces si spravit test? ja som ti jeden kupil :grinning: inak mamatest
11. zář 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
nela myslis ten hlien? ten mi zacal 14.DC ale iba malo a je doteraz ale je ho viac a teraz je skor taky cremovy.
11. zář 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek