• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
ahojte holky :slight_smile: hádžem sem grafík: http://www.fertilityfriend.com/home/383f6d
7DPO bol riadny pokles, ale bolo mi povedané, že okrem nidácie to môže byť pôsobenie estrogénu z prvej fázy cyklu, ktorý má okolo 7DPO druhé, miernejšie zvýšenie. tak neviem :sweat_smile:
na tesovanie ešte skoro, prsia bolia. asi aj tak testnem v stredu, lebo pôjdem na sono prsníkov, tak ak by mi tam niečo našli, aby som vedela, čo a ako :stuck_out_tongue_closed_eyes:
idem si dočítať, čo ste popísali :slight_smile:
16. led 2012 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojte, takže ja takto http://www.fertilityfriend.com/home/323948 , testíkovala som mamatestom a negatívne :frowning2: keby som sa chcela veľmi namotať, tak nejakú čiaročku tam vidím, ale myslím, že to skôr presvitá :grinning: minule som mala krásnu na 10DPO, takže si počkám pekne na ms :slight_smile: ja som rada aj zato, že mi po kyrete pekne nabehol cyklus :wink:
16. led 2012 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ahojky mojaa...ako??snažilkujete len tak pozvolna či aj podla Dr....myslim IUI... :slight_smile:
16. led 2012 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@annavi ahoj my zatial len tak navolno... :slight_smile:
16. led 2012 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tinara23 este daj tomu sancu do 12 dpo :slight_smile:
16. led 2012 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka teoreticky ano, IP pokles nemusi byt vzdy IP pokles, ale v tehu grafoch sa vyskytuje :wink:
16. led 2012 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka no uvidíme, ale som skôr neveriaci tomáš, že by to išlo tak hladko neverím :grinning: :grinning: :grinning:
16. led 2012 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tinara23 ja viem, ale ake hladke... ved sa trapis uz dlho, takisto aj ja.. stale verim, ze raz motyka vystreli :sweat_smile:
16. led 2012 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte dievčatá, chcem sa vás opýtať, aké máte skúsenosti s testom "woman secret"? výsledok do 30min je ešte relevantný podľa vás? vďaka :wink:
16. led 2012 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka tak to áno, ale tak som myslela, že hneď na prvý šup po kyrete....motyka raz vystrelí určite, neboj nič....mojej kamoške sa to podarilo po štyroch rokoch prirodzene a sesternici po mnohých rokoch, teraz má 46 a ide rodiť druhé. :slight_smile:
16. led 2012 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@tinara23
škoda... dáme to nabudúce :wink:
hoci ja už prestávam veriť.

@lauritka
kočky rozmýšľam, či mi dr. nedá teraz Clostyl - dlhý cyklus, videla cystu... :sweat_smile: len rozmýšľam, že či práve to, že mám nábeh na folikulárne cysty nie je argument PROTI clostylu.. či ako to je s clostylom? lebo foliky rastú, len nepraskajú... :rolling_eyes:
16. led 2012 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loyanca , no mne robil sivé čiarky... ak máš fialkovú čiarku, tak je OK... mne na obidvoch ostala slabá čiarka viditeľná z rôznych uhlov - no keď úplne zaschol po vyše hodine, tak som videla, že je tjo iba výraznejší kanálik... (ale pred 2 rokmi mi ukazali lepšie tehu ako Mamatest - takže som v pomykove, čo si mám myslieť)
16. led 2012 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna no prave si myslim, ze tie cysty su z toho clostylu..
mimochodom prolaktin mas v norme ??

este ma napadol jeden pripravok : aloe berry nectar..posobi antimykozne, antizapalovo a proti cystam, aj na pms. ja som to kedysi uzivala.
16. led 2012 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka jasné, že tebe raz "motyka vystrelí", aj teplotka smerom hore a tam aj ostane :wink: hlavne že sa perfektne držíš psychicky - aspoň na mňa tak pôsobíš :slight_smile:
@tinara23 noo pokojne tomu never, ale fakt testni ešte tak o tri dni, ako radí lauritka :wink: ten cyklus s ovulkou je dôležitý, to je super, že sa ti to tak pekne rozbehlo :slight_smile:
@loyanca baby tu hrozne ospevujú najmä Mamatest. ja som WS neskúšala, každopádne 30 min. sa mi už zdá veľa na posúdenie relevantnosti výsledku. testni zajtra ráno s tým Mamatestom. inak, čo ti vyšlo s WS? :confused:
@loyanca hod foto :slight_smile:
@sarafortuna v limite som "niečo" videla, ale o pol hodiny som to videla aj bez toho, aby som to vzala do ruky, je to také...ani ružové, ani fialové...ale je to asi raz také, ako v sobotu, dnes som asi 12dpo, až ráno idem na krv 24.1. mám mať laparku, som teraz mimo z toho...
16. led 2012 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka no mam aj ja depky niekedy, ale nastastie to ani mm neberie nejak tragicky, uz sme sa zmierili aj s tou myslienkou, ze nebude.. stoji pri mne a to je hlavne. potom budemem mat 20 maciek :grinning:
16. led 2012 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka jj, len drahý musí odísť :grinning:
16. led 2012 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka mačky sú super :grinning: milujem tie zvery, to sú také nadpozemské bytosti :grinning: aj trošku závidím, ja (už) nemôžem mať mačku, vyvinula sa mi silná alergia :frowning2:
bude/nebude - veď uvidíte, hlavne že stojíte pri sebe a nevzdávate to :wink:
16. led 2012 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka ja som bola psickar, ale odkedy mam macky, tak na nich nedam dopustit. :dizzy_face: mas pravdu, su to jedinecne bytosti. treba im porozumiet, su svojske a hrde. :slight_smile:
16. led 2012 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loyanca , tak možno to tam JE, dôležité je hlavne aby to bolo DO LIMITU :wink:
16. led 2012 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka , práveže nebude prolaktín OK :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
mávam aj tieto dni pri stlačení bradavky bielu vodičku, MUSIM jej to spomenúť, keď som mala dufík, tak mi to zmizlo aj prsia ma hrozne bolia - mne to akoby "ostalo" od toho prvého tehu... :pensive:

Idem brať poctivo sarapis a nech si dr. vraví, čo chce... ozaj som si za ten rok u nej pomohla úúúplne sama, ten jej dufík moje problémy vôbec nevyriešil, až Sarapis (klop-klop držím sa už 4. mesiac bez toho špinenia a krvácania).
Ináč nechápem prečo ma neposlala na endokrinológiu?
v prešove sa vraj dlho čaká, tak uvažujem že pôjdem do KE, kedysi som chodila ku Schvartzovi na SNP, ani neviem či funguje, ale tiež ma riadne čakačky :rolling_eyes:
16. led 2012 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, takže opäť začíname, včera došla mrcha :frowning2:
16. led 2012 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna ja som bola na endokrinologi na internom a robili mi aj usg stitky. V centre na tej malej poliklinike.
Nejak extra som necakala, jedine na radu :slight_smile:

no prave ten zvyseny prolaktin moze sposobovat vyskyt cyst.
16. led 2012 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. led 2012 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka , tak to dr. spomeniem ale v pred rokom som mala HP OK - nič nebolo zvýšené.. :confounded:

takže práve cysty môžu doktorku odradiť od toho aby mi dala clostil, čo? :rolling_eyes:
16. led 2012 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna no s clostylom by sa to nemalo prehanat. :unamused: a prave ked sa ti tvoria cysty, tak ti to prevdepodobne nerobi dobre.. malo by ju to napadnut..
16. led 2012 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Drahý mi skúsi zohnať mamatest, tak uvidíme.
16. led 2012 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@loyanca haa, ale ved to vidno poriadne !!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. led 2012 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ovu testy nerobim...
16. led 2012 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek