Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

sarafortuna
16. led 2012

@loyanca , tu nie je čo riešiť 😉 😉 😉 😉
držím palce..

lauritka
16. led 2012

@cicussa21 tak nic, uz len cakat na koniec. 🙂

lauritka
16. led 2012

este som to upravila 😵

sarafortuna
16. led 2012

@lauritka , Lauri, ja NEBERIEM clostil... ja ho chcem ale ona mi ho v apríli nechcela dať, takže mi ho asi ani nedá ☹

loyanca
16. led 2012

@lauritka na 12dpo by to aj mohlo byť, že? 😉 sa utešujem 😖 len nie je rovnomerne sfarbená, mám pocit, aj ten časový limit... porovnám to ešte dnes s mamatestom, ak budú mať, lebo začína byť problém ich kúpiť...

sarafortuna
16. led 2012

ja už mám niekedy pocit, že ma niekto preklial alebo čo?
mali ste už takéto pocity? ☹ ☹ ☹ (depka proste)

sarafortuna
16. led 2012

@loyanca , nerieš, je to nádherná čiaročka... 😉 😉 😉 😉 😉 JE TO TAM.

annavi
16. led 2012

@sarafortuna moja hlavu hore..nedepkuj prosim ta...vsetko bude dobre.... 😵 😵 uvidis..dockas sa..ako aj my ostatneee... 😵 😵 😵

sarafortuna
16. led 2012

@annavi , ja už neverím... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
ja som už všetko tomu podriadila - prácu, platím DNP, proste všetko berieme už 2 roky tak, že UŽ to príde... a prd 🙄

loyanca
16. led 2012

@lauritka šikovná 😉 som zmätená, kvôli tomu, že som doma, aby som neochorela znova do laparky, lebo mám príšerne dobabranú imunitu, odkedy robím s detičkami... opiškala som už kvaantum testov, prešla 3 nevydarenými tehu... to čakanie mi mení náladu každých 5 minút, raz verím a teším sa a potom si hovorím, že duchov som už mala habadej....

sarafortuna
16. led 2012

@loyanca , to nie je duch...
zistili sa príčiny neúspešných tehu?
netreba dufaston?

annavi
16. led 2012

@sarafortuna moja a moznoze je na časesa na to "vyprnut"...zmenit si koníčky...hm???nerozmyslala si nad tym??vela robi aj psychika...tá pravá ti to hovorí ze?ale nie...skus to bra t trosicku s nadhladom..dajte si pauzicku...od snazilkovania..sexíkujte len tak z radosti..najdi si nejaky šport alebo ja neviem co...proste musis vypnut...moc si sa na to upla...ochvílu je tu jar...vyjde slniecko... 😎 😎 ja sa na to skusim takto pozerat..ono to raz pride...ja verim...a msuis aj ty...inac to nema zmyssel. 😵

loyanca
16. led 2012

@sarafortuna vďaka za to nadšenie 😉 veď preto som dnes volala k dr., lebo ak je to tam, duphaston potrebujem, aj na hematológiu mám taký čas utekať, len sa ho bojím nasadiť si sama, lebo ak to tam nie je, mám presne týždeň na to, aby som dostala ms a odkrámovala, lebo mám termín na laparku... no a ešte mi poraďte, ako mám myslieť na niečo iné 😒 a príčiny? vlastne do dnes ani neviem, jeden spontánny, jeden zamĺknutý a jedno mimomaternicové...aktuálne dr, urobila záver, že ľavý je PCO a na pravom mám asi zrasty po mimomaternicovom zpred dvoch rokov... preto laparka. No tento mesiac bola ovu pravdepodobne na ľavej strane...

lauritka
16. led 2012

@loyanca jasne na 12 dpo je to akurat 🙂 uvidis, ze mamatest bude krasny 😉

sarafortuna
16. led 2012

@loyanca , tak neboj, boli to blbé náhody 😠 😠 😠 , veru jedno horšie než druhé, takže verím, že máš strach...
utekaj po dufík, aj na hematologiu - radšej to poistí, neriskuj - ja pichám aj prekoncepčne ale mám potvrdené trombofíline mutácie... a na laparku zatiaľ nemysli... 😉

sarafortuna
16. led 2012

@annavi , to by si asi musela ku mne prísť a tresnúť ma poriadne po hlave aby som prestala na to myslieť 😀 😀 😀 ... ja som niekedy už tak nad vecou ale potom o to hlbšie klesám na dno, resp. až pod dno 😖 😖 😖 😖 😖
pritom ja mám hlavu plnú povinností a namiesto učenia tu teraz fňukám 😒 😒 😒 😒

ale asi to poznáme, nie? spadneme na hubu a zase nas niečo naštartuje... 😉
a veru koľká JAR to už ide, do ktorej som tak dávala vždy nádeje ...? 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

jania023
16. led 2012

@sarafortuna ja tiez zacinam depkovat lebo idem do caru a tak som myslela ze sa tomu tapeniu vyhnem,lebo svoje som si uz odzila pri prvom..no a dnes na 10dpo bielo takze uz je to rozhodnute lebo ani len dusik tam nieje ☹ takze asi sme prekliate dve ☹

sarafortuna
16. led 2012

@jania023 , neboj, tak vám hádam v CAR pomôžu...
my zatiaľ s CAR otáľame... hoci manžel ma už odpísal - vraj nebudem nikdy tehu - to je optimizmus chlapov 🙄 🙄
Mna štve, že moja dr. zatiaľ nič poriadne so mnou nespravila a mne sa zdá, že chyba JE niekde... veď som z "dlhodobého " hľadiska oveľa kľudnejšia než kedysi - to len občas takto upadám ako dnes 😔

annavi
16. led 2012

@sarafortuna @jania023 ale dievčenceeee..!!!!!!to čo ma znamenat...haaa??? 😠 😠 😠 hlavu hore...ma nečertite.. 😠 😠 😠 lebo tu nakazíte aj mna...aj ostatneé snazilky.... 😠 😠 ono to raz uricte vyjdeeee.... 😵 😵 😵 musíte verit.... 😵 😵

sarafortuna
16. led 2012

@annavi , OK OK OK... veríme, ale ja to chcem už teraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaz 😉
a chcem a chcem a chcem... 😀 😀 😀 😀 😀

a bude a bude a bude! 😀
už mi je lepšie 😀 😀 😀 😀

keby si ma stretla Annavi, tak mi asi ozaj dáš nazadok alebo po hlave 😉 .
Kde berieš svoj optimizus? mne občas úplne niekde zmizne... 🙄

jania023
16. led 2012

@sarafortuna moj tiez nic nerobi tak som po 3 rokoch z nim tresla a sla som iba na pohovor do caru no a dohodli sme sa ze na dalsiu ms pridem a zaceneme z vysetreniami,myslim ze by si mala ist aj ty namusis robit hned ivf ale aspon prides na pricinu preco to nejde 😉 no ale ked vidim na fore stale tie iste kocky a nove ktore su tu iba mesiac-dva su uz prec tak ma to dost deprimuje ☹

jania023
16. led 2012

@annavi Ale ved veriiiiime ale4 asi maaaaalo 😀

tinara23
16. led 2012

@sarafortuna
@jania023 baby fakt nedepkujte, raz sa to musí podariť 😉 Ja som celkom optimistická, aj keď teda test mám negatívny, ja si tiež myslím, že nám to vyjde iba cez CAR a IUI, nejak prirodzene neverím. Nestrácajte nádej, ak to nejde normálne, tak to pôjde cez CAR, predsa len je to možnosť 😉

sarafortuna
16. led 2012

@jania023 , manžel je OK (super spermoše má) , preto ma to teraz ešte viac štve, lebo on je už tiež nešťastný... doteraz mi hovoril, "neboj, budeme mať bábätko", ale už zmenil rééétoriku 😖
a štve ma to aj kvôli nemu, tak rada by som mu spravila radosť.

ja zatiaľ uvažujem že možno IUI, ale nechce sa mi ísť na priechodnosť a podobné žvásty...
ešte dám šancu fraxiparínu cca 2 mesiace, a keď nepomôže, tak to už bude veru niečo zlé so mnou 😒

sarafortuna
16. led 2012

@tinara23 , tak veríme, keď vravíš 😉 😉 😉 😎 😎 😎 😎

tinara23
16. led 2012

@sarafortuna ja som pred IUI nemusela ísť na priechodnosť. Aj keď viem, že niekde to chcú pred IUI, ale mne sa vyjadrili dvaja lekári, že nech skúsime aspoň dva krát IUI a potom sa uvidí.

sarafortuna
16. led 2012

@tinara23 , tak uvidíme... ešte počkám do apríla a budem sa snažiť byť kľudná... 😵
len mi to občas už nejde... 😖

mattuliatko30
16. led 2012

@zelovocka to si mala krásny pokles...isto ide o uhniezďovanie.....a vyskočila si pekne hore...tak už len počkať...a testnúť 😉

jania023
16. led 2012

@tinara23 no lente tu cez car si mozem pripravit min 10tis eur inak ma nevezmu ☹ a naozaj sa nato necitim ☹

tinara23
16. led 2012

@jania023 jaj ty si mimo sk však ? a tu na SK neplatíš zdravotku?