• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
@mattuliatko30 ďakujem :slight_smile: no včera bola na teste len jedna čiarka, ani náznak ducha, takže tomu moc neverím. ty máš v grafe už naznačený predpokladaný termín ovulky, ten 14DC? mne také graf nerobí, hm.
18. led 2012 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 vidim, ze sa podarilo aj snazilkovanie, po tom zakroku :sunglasses:
18. led 2012 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zelovocka vidim, ze sme na tom rovnako, tiez 24DC. Mavas pravidelne cykly?
18. led 2012 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 tak len pekne ostaň takto povyskočená, pár mesiacov :wink:
18. led 2012 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@red_kika držíme :slight_smile: koľko si DPO?
nemám nejako extra nepravidelné cykly, v priebehu roka mi kolíšu od 28 do 33 dní - vždy vtedy, keď mám nejaký "problém" (stres, choroba, málo jem), tak mi mešká ovulka. ty mávaš 28-dňový?
18. led 2012 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka 8 alebo 9.. nemeriam si teplotu, len v plodne dni
18. led 2012 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka graf pekný, držím palčoky :wink:
18. led 2012 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@red_kika aha, takže si robíš také čiastkové grafy.
@tinara23 vďaka, uvidíme, či ten môj graf bude len na okrasu :wink:
18. led 2012 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 ,je možné,že ani nepríde ovulka?
18. led 2012 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka no znacim si akurat ked pride mrcha,aby som aspon zhruba vedela kedy ocakavat dni D :sunglasses:
do nedele budem teda v napati, ci dorazi alebo nie. Nemam pravidelne cykly ale nikdy nie dlhsie ako 28dni. Ty ako?
18. led 2012 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lilienlilly držím palce teda, nech ti nepríde MS :wink: paráda, ušetríš na testoch a rovno môžeš ísť na krv k lekárovi :grinning: ja sa cítim úplne normálne, nič zvláštne, okrem toho, že mám naliate prsia, ale to je bežné pred MS u mňa.
18. led 2012 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@red_kika ani ja nemám úplne pravidelné, no maximálne sú dlhé 33 dní :slight_smile: teraz si fičím na alchemilke, takže mám pocit, že cyklus sa mi normalizuje na tých 28 dní. záleží aj od strany, z ktorej ovulujem, jeden vaječník je trochu pomalší, ale to je normálne :wink:
18. led 2012 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka ja tiez pijem alchemilkovy caj. uz asi 4. mesiac. ale nemam ani sajn z ktorej strany ovulujem. az tak sa do toho nemam :sunglasses:
18. led 2012 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 ojojoooj, ty si ale pekne povyskočila :slight_smile: no som veeeľmi zvedavá na teba :wink:
@cristi uvidím po sobote, ako sa to bude držať, ak hej, tak v nedeľu testujem :wink:
18. led 2012 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dnes su tu same pekne grafiky, tak skusim pripojit aj ten moj: http://www.fertilityfriend.com/home/3a520e strasne by som priala, aby to tento mesiac vyslo, tak asi vsetky co sme tu :slight_smile:
Je to vazne zazrak splodit dieta.. zacinam mat pocit, ze vazne je lepsie, ked clovek otehotnie nahodou-nehodou ako ked sa potom snazi ako blbec..
18. led 2012 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@red_kika nie že by som sa až tak sledovala, ale ja to proste cítim, mávam ovu bolesti, tak podľa toho. 3DPO som bola na prehliadke u gyn. a presne mi potvrdila stranu ovulácie, takže poznám sa dobre :wink: keď nemáš bolesti, nemôžeš to vedieť bez utz, to je jasné :slight_smile:
18. led 2012 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 je to cudne,..ale neviem sem hodit link
:fearful:
18. led 2012 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka nemam ziadne..... len straaaaasne zriedkavo... mozno 2x za rok nieco citim
@cicussa21 pekný grafík, držím palce :wink: súhlasím s tebou, je to zázrak, veď si len zober, koľko párov má fakt všetky výsledky vyšetrení absolútne v poriadku, a stále sa im nedarí...
@cristi potrebujem poradit,..neviem sem pridat link,..resp. ked ho skopirujem,...nie je ho vidno,..resp. hodi nieco ine. Som z toho jelen :frowning2:
18. led 2012 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka no prave.. ja hovorim, ze najlepsie mat 1. dieta do 25ky :slight_smile: vtedy je clovek este taky "vitalny".. a potom uz je to len o psychike.. velmi to chces, ludia sa stale vypytuju... a zober si nasich spoluobcanov tmavej pleti.. deti ako smetiii :slight_smile: a ziadne problemy..
18. led 2012 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Konecne prikladam graf. Co si prosim o nom myslite? Nie je to trosku divoke?????????http://www.fertilityfriend.com/home/3a43df
18. led 2012 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cicussa21 ja budem rada, keď to stihnem do 33ky :wink: :slight_smile: to je jedno, hlavne aby bolo dieťatko zdravé, na ničom inom nezáleží :slight_smile:
18. led 2012 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka no presne.. ja mam take haluze.. ze splodit to.. to je zyzral, ale este aby vsetko bolo v poriadku a babatko zdrave.. to je tiez v dnesnej dobe uspech :slight_smile: my sme sa s mm brali v juni..a snazit sme sa zacali v okt-nov´11 a vsetci nam hovoria, ze uz je najvyssi cas a blabla.. ako by sme mali uz nieco zameskane..normalne nechapem
18. led 2012 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka no veru ani neviem ako to tam graf dal....tiež som si to všimla..ale nič som nezadávala
18. led 2012 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cicussa21 to si nevšímaj, také reči. ľudia sú netaktní, pchajú nos do toho, do čoho im nič nie je. veru niekedy aj rodina :angry: podarí sa, keď bude ten správny čas pre vás :wink:
18. led 2012 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusip musis vynechat medzeru medzi vetou a linkom
18. led 2012 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusip no je to to zvatne ale este hodis dva dni a urovna sa to.
18. led 2012 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusip merala si vzdy presne?vies kedy by si asi mala mat ovulku?
18. led 2012 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek