• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
@lauritka no u mna prave naopak...cim dlhsie to trva, tym horsie to nesiem :( a strasne rada by som sa uz chcela na to vykaslat a neda sa :/ Co uz, tuzba je velka...:slight_smile:
24. led 2012 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ktore no ako , si nám ušla s temičky Duphaston , že ako sa cítiš , ja ovulka zajtra snáď štvrtok a mm pride až v piatok večer , ty ma pochopíš asi najviac :frowning2:
24. led 2012 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkushka ja tiez beriem duphaston..teraz posledny cyklus..mam na 3cykly resp. 4cykly potom pauzu s liekmi, kym sa nezlepsi spermos
24. led 2012 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkushka no to pochopim,stvrtok to neni dobry den.ja som sa modlila aby jeden den bola ovu neskvor.pisala som aj na dufaston ale malo.
24. led 2012 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janielik87 ahoj ja som ta videla v teme duphaston , ja som tam začala ale mala som ho len mesiac bolo mi z neho zle , tak som na utroši
24. led 2012 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkushka no mne je tiez vselijak a hlavne som pribrala, ale snazim sa da to dole 90dnovkou :slight_smile: uvidime, co sa bude diat
uz sa aj celkom tesim na mesiace bez liekov, budem pit femigard a snad bude byvat ovulka, preto aj meriam...aby som vedela, ako som na tom
24. led 2012 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak ja sa dnes konečne dostávam na koníka. Teplota mi trochu klesla, takže grafík už nevyzerá tak úžasne :unamused: http://www.fertilityfriend.com/home/37d78c
Cítim aj nejaké mrchovské bolesti bruška, takže asi zachviľu tá mrcha zase príde :angry: :angry:
Nechápem to, kde je spravodlivosť? niektorým kočkám sa to podarí na prvý šup, a niektoré z nás sa snažia už roky a nič z toho... :pensive: :pensive: :pensive:
24. led 2012 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@tlucka tehotenstvo nie je o spravodlivosti :wink:, btw. cely tento svet nie spravodlivy, ale s tym nic nenarobime :wink:, takze sa nedepkuj, hlavu hore a do bojaaaaa! :wink:
24. led 2012 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@tlucka tak tu sa este o ziadnom poklese mojka hovorit neda, ale zo mna si priklad prosim neber :grinning:
24. led 2012 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tlucka Ahoj, ale ved sa drzis pekne hore a mrchovske pocity mozu znamenat aj tehu, tak to bolo aj u mna a pozri, nakoniec sa podarilo. Nevesaj hlavu, skus testik, mozno ta naozaj prekvapi. Velmi drzim palce! :slight_smile:
24. led 2012 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tlucka no ved podla mna si nejako neklesla, tak neklesaj ani na duchu. :slight_smile: Mna tiez stve nespravodlivost, ale s tym nik nic nenarobime...Bohuzial. Cely zivot je vlastne o nahode. Ale stve to aj mna sem tam do nepricetnosti ..vrrrr :slight_smile:
24. led 2012 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spalka
@st2
@lussinkaaa
@janielik87
díky kočky za povzbudenie, snáď si to tá mrcha rozmyslí a nepríde.. A keď sa nepodarí teraz, pri IVF budú určite dvojičky :grinning: :grinning: Môj muž um teraz vyberá kočík a mená pre ne :grinning: :grinning:
24. led 2012 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@tlucka tak aj moj vravel, ze dvojicky by boli skvele :D ale ho schladil spermos, sme si mysleli, ze chyba je len u mna v ovulke..a ked konecne zabral clostil, tak sme zistili, ze mame nanic spermos...hm...
24. led 2012 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janielik87 to mi je ľúto. Môj mm má spermiogram ukážkový, u nás je problém vo mne. Ale dúfam, že IVF sa podarí a dočkáme sa detičiek aj my. :wink:
24. led 2012 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tlucka no tak u nas je problem vsade...clovek by necakal tketo komplikacie, ale co uz. Zivot nam stavia do cesty ridne prekazky... Ked je spermos ok, tak o to vacsia sanca, ved grafik mas super. :slight_smile: Moj je takyto http://www.fertilityfriend.com/home/39cd75
24. led 2012 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janielik87 veď aj tvoj vyzerá dobre, len sa takto pekne drž ešte aspoň 2 dni a potom môžme spolu testovať :wink:
Ja nemám 1 vajíčkovod a 1 mám asi nepriechodný, tak preto sa nám nedarí..
24. led 2012 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tlucka ach to mi je luto...:/ ja som po fyzickej stranke ok, vsetko zdrave...teda aspon dokina tvrdi..akurat po hormonalnej to bolo poslabsie, ale ako vidis clostil mi ovulku nastartoval..len teraz ten spermos. :/ No ved uvidime ako bude, tak bude... Raz hadam bude. Alebo ako moj manzel vravi "aj viackrat". :slight_smile:
24. led 2012 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute babulky... tak ja takto http://www.fertilityfriend.com/home/35dcec dnes 1 DC....noooo nic to..ideme na to...IUI sa blííži...snad sa zadarí.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: @lauritka moja nebolo ani casu testnut..teplotka vcera klesla a dnes uz uplne a uz je tu aj mrcha...tak snad nabuduce.. :wink: :wink: :wink:
24. led 2012 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@annavi myslela som dnes na teba... je mi luto :confounded: nejako sa tu pretrhla vlna tehotenstva tento mesiac, takze februar to musi zachranit !!! :dizzy_face:
24. led 2012 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@annavi :frowning2: Je mi to luto, ale verim, ze hned prve IUI bude uspesne :wink:
24. led 2012 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka počkaj, počkaj, ešte sa vlna nepretrhla, moja nádej ešte žije :grinning: :grinning:
24. led 2012 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@tlucka tak ale potom chceme uz testuuuuuuuch vidiet :grinning:
24. led 2012 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 ja pre istotu testy doma už nemám, lebo by som nič iné okrem sedenia na koníkovi a testovania narobila :grinning:
Uvidím, čo urobí teplota zajtra ráno a potom by som pre istotu možno aj jeden kúpila :wink:
24. led 2012 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka @cherry1981 to nevadi babulky...dakujem ze ste na mna mysleli...no manzel ide este v pondelok na SPG..tak som zvedava...co tam bude...ci nebude...jaaaaaaj...a vy co nove???
24. led 2012 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tlucka no dobre teda :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. led 2012 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak začínám pečlivě sledovat BT a uvidíme... Snad MS už nedojde
24. led 2012 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eficenka krasne si stupla. tak nech to skonci zelene :wink:
24. led 2012 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka jestli se můžu zeptat, tak plodné dny mi to zeleně pak vyznačí samo, nebo to musím nějak udělat? Moc doufám....
24. led 2012 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eficenka neviem ako womanzone.. :confused: s tym nemam skusnosti. :fearful:
24. led 2012 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka díky, to neva :slight_smile: šance, že to vyšlo je a pak už nebudu muset měřit... A když to nevyjde, tak znovu!
24. led 2012 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek