• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
@tinara23 @monikapt @st2 @lauritka ahojte holky - aj ostatné meračky :wink: čítam si vás tu, ale nestíham moc písať, nejako veľa práce mám tento týždeň. a som 5DC, takže ani graf nemám zaujímavý zatiaľ :sweat_smile:

včera mi drahúšik hovorí že "mali by pre vás vyrábať hrubšie tie teplomery a aj s vibrovaním, mala by si každé ráno pekné" :grinning: :grinning: :grinning: no akože pomoc, chlapi :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. led 2012 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (8)
@zelovocka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ze aky prkaticky je ten tvoj :grinning: :grinning:
25. led 2012 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zelovocka ja tiez 5 DC
25. led 2012 ve 14:19  •  čeká miminko, termín má v lednu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka fuuuu,veru ma ten tvoj drahy dobre napady :grinning: :grinning: :grinning: nech vymysli taky a da si patentovat :angry: urcite vyskusame viacere :sweat_smile:
25. led 2012 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lilienlilly tak máme to tentoraz narovnako. ja som fakt zvedavá, kedy príde ovu, lebo idem sa presunúť do iného časového pásma na dovču, tak asi bude meškať :sweat_smile:
@st2 no praktický je na takéto somarinky, ale keď treba dačo opraviť alebo nový nábytok zložiť, tak čakám celú večnosť :angry: :grinning: idem si nájsť tvoj graf, nevieš na ktorú stranu si ho hádzala?
@monikapt veď som mu aj povedala, že keby to navrhol, tak možno by sme na tom zbohatli :grinning:
25. led 2012 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka 4350 ale uz ma mrchato brusko boliiiiiii
25. led 2012 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. led 2012 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 no uvidíš, zajtrajšia teplotka bude rozhodujúca :wink:
každopádne, budúcnosť to istí, tento rok všetky v Grafoch BT budeme mať // na tehu testoch :dizzy_face: a bude to rovnomerne roztrúsené na všetky mesiace, aby sme sa tu nezbláznili všetky, keby sme naraz mali // :grinning: dúfam že na mňa nevyjde december :sweat_smile:
25. led 2012 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@beruskaas zatiaľ to vyzerá krásne, ale nevidím tam zaznačené snaženíčko :wink:
25. led 2012 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka vůbec nevím, proč se to tam nezobrazuje, já to v grafu normálně mám...
25. led 2012 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskaas treba zakliknut aby to aj ostatni videli, tusim to je tam ako davas link, a pod tym tie okienka treba mat zafajknute
25. led 2012 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@beruskaas aha, tak to bude asi otázka nastavení. teraz celkovo ff nejak blbne :unamused:
ja som dnes písala na support, že mi zmizol celý predchádzajúci graf, ale oni mi odpísali len toľko, že oni ho tam normálne vidia a že nech si pozriem tutorial, ako s tým narábať :rolling_eyes: asi keď meriam 4. cyklus, tak už viem, čo s tým, a oni ma majú za nejakú hus :angry:
25. led 2012 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2
@zelovocka Díky, už se mi to povedlo, někde jsem to tam našla, takže už odkaz funguje správně. Jen to snaženíčko se v půlce cyklu přerušilo kvůli mykóze.
25. led 2012 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@beruskaas no tam, kde ziskavas ten kod, co nam sem "lepis", tam sa da nastavit, co vsetko chces, aby sme videli :slight_smile: :slight_smile:
25. led 2012 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka :slight_smile: paci sa mi tvoj napad :slight_smile:
25. led 2012 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janielik87 u toho kódu nic takového nemám našla jsem to nahoře v nastavení sdílení
25. led 2012 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskaas vidis...to je cudne, ja som to mala pod tou tabulkou s kodami take policka, kde sa to dalo zaskrtnut... No ale hlavne, ze si to nasla :slight_smile: :wink:
25. led 2012 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj zienky prosim povedzte mi co si myslite o mojom grafe?Mozem byt tehu?

http://www.fertilityfriend.com/home/38c251
25. led 2012 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@adka_pajerska grafik vyzera dobre :slight_smile: nevidno zaznacene snazilkovanie,cize posudit je tazko :angry: skusila si testnut?
25. led 2012 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@adka_pajerska este by som par dni pockala na dalsie teplotky, a ked nevydrzis tak rano sprav testik
25. led 2012 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@adka_pajerska kym nemas mrchu, vzdy je sanca a grafik mas pekny :slight_smile:
25. led 2012 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte kočky, tak moja nádej na tehu sa pomaly rozplýva. Teplota aj dnes klesla, takže asi z toho naozaj nič nebude. :unamused: http://www.fertilityfriend.com/home/37d78c
25. led 2012 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tlucka este stale si dost vysoko :wink:
25. led 2012 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@st2 no relatívne vysoko s teplotkou som, ale pocity mám na mrchu, a tie ma nezvyknú klamať :angry:
Inak ty si dnes zaujímavo poskočila, to špinenie nemohlo byť uhniezďovanie? :wink:
25. led 2012 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka aha novsak uvidis a kam idete?
25. led 2012 v 17:57  •  čeká miminko, termín má v lednu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocky na FF cez facebook prave prebieha akcia VIP na rok za 25 dolacov
25. led 2012 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tlucka stale spinim, a obcas ma boli brusko na mrchu, tak uvidim co povie rano tepltoka ale podla mna to spinenie hovori za vsetko
25. led 2012 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irsina83 pokracuj v merani....este nic:frowning2:
25. led 2012 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 do kelu :unamused: Dúfam, že 30. budete mať dobré výsledky a stretneme sa pri IVF. Tam sa nám to určite podarí. :slight_smile:
25. led 2012 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tlucka podla mna navsteva toho urologa bude len formalita, aj tak mame zly spermos
25. led 2012 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek