• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
@betyna8 ahoj,grepovy dzus vraj dopomaha ku kvalitnemu plodnemu hlieniku :wink: pije sa od skoncenia mrsky po ovulku..
27. led 2012 v 09:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@cristi pokial je cyklus ovulacny, neboj sa, je to v poriadku. mam o tom clanok v albume... nie je tam faza ZON - zakladny obraz neplodnosti - ked sa teda nedeje nic. ale je tam aktivny FSH hormon prakticky hned ktory podporuje rychly rast folikulu.
ja mam tento cyklus to iste :slight_smile: http://www.fertilityfriend.com/home/lauritka
27. led 2012 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ...keby som aspon na nete nasla niekoho, kto podobny problem mal...lebo snorim, snorim a nic... :frowning2: v pondelok budem mudrejsia :slight_smile:
27. led 2012 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzi_k jj. aj tak by som skusila testik ? :wink:
27. led 2012 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ale kedy mi narastie vystielka maternice???staci jej na to len tych par dni? sa mi zda ,ze rastie prave v tej prvej faze po ovu...inak pocas menzesu krvacam primerane ani nie vela ani nie malo.. 4 az 5 dni..
27. led 2012 v 09:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka je tam duch slaby ale to uz som vypila liter tekutin pred tym....takze asi nic :wink:
27. led 2012 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristi dakujem za radu :wink:
27. led 2012 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristi ja krvacam este menej, max. 3 dni potom spinenie, ale lekari tvrdili, ze je to ok.
no ak sa stimuluje rast foliku tak potom aj rast maternice pravdepodobne prebieha skor.
27. led 2012 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irsina83 tak urob poobede a nepi. :slight_smile:
27. led 2012 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka myslela som na to silno,ale...hcg v krvi by malo ukazat spolahlivo...a sice je moznost pocas agolutinu otehotniet, no som z toho vsetkeho v takom strese, ze som chcela byt skor sama..takze vela prilezitosti na zazrak nebolo
27. led 2012 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betyna8 niet za co :slight_smile: ja ho tiez pijem uz pocas mrsky a mozno preto mi pride ovulka tak skoro.,aj hlienik mam hned ako mi skonci MS....ale to je asi vec hormonou..
27. led 2012 v 10:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristi a kolko ho denne pijes??
27. led 2012 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzi_k jasne rozumiem. no tak vydrz do pondelka.
ale uz tu bola kocka, ktora mala ovulku prave v case pichnutia agolutinu a skoncilo sa to tehotenstvom :wink:
27. led 2012 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka hej, hej...citala so zopar pripadov... a vdaka za podporu :slight_smile:
27. led 2012 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka no to by mi vedela asi dokina podla uzv povedat ,v akej vyske je sliznica...asi sa moje telo uz nevie dockat,kedy budem opat tehulka... :wink: ked mi tak skoro chodi ovulka...len ci som ju tento krat dobehla???to uvidim az par dni...
27. led 2012 v 10:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristi no jasne podla usg by to videla. :slight_smile: mna teda prekvapila tento mesiac.. takze vobec neviem ci" nieco " bolo :grinning:
27. led 2012 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betyna8 hned rano ako sa zobudim..za jeden dvojdecovy pohar...ale vraj sa moze vypit az pol litra denne...najlepsia je stava z cervenych grepou...a este na plodny hlienik su dobre lanove semiacka...tie tiez papam hlavne na pravidelne vyprazdnovanie..zomeliem a dam do jogurtu..semiacka maju celkovo pozitivne ucinky na organizmus... :wink:
27. led 2012 v 10:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@lauritka ono to niekedy vypali presne naopak...tak sa nechaj prekvapit :wink:
27. led 2012 v 10:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristi no neviem, dnesny pokles sa mi nepaci. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. led 2012 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tesoro fuuu..to je už dosť veľa.....no dúfam,že ti zistia problém...a všetko dopadne tak ako má...a budeš mať vytúžené bábenko
27. led 2012 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ani mne :unamused: raz som mal aj 18dc...ale velmi davno...zalezi,ci ste mali snazenicko v tom obdobi ako bola ovulka,vyzera tiez na 8 az 9DC....ano viem ,ze to niekedy nestaci sa len snazit sa prave v tom plodnom obdobi...mam to krat vyskusane...a skoncilo to cervenou...
27. led 2012 v 10:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betyna8 na ovulacny hlien!
27. led 2012 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janielik87 uuuu vyzeras velmi nadejne
27. led 2012 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
27. led 2012 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka no tak teda uvidim ako sa bude dalej moj ,,hadicovy,, graf vyvijat :grinning: a este mam jednu otazocku,ta lutealna faza je kazdy cyklus rovnaka?ci sa meni?ked som mala miunly cyklus 13 dni LF,mozem taku cakat aj teraz?
27. led 2012 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikapt no vacsinou byva konstatna :slight_smile: plus minus dva dni.
27. led 2012 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@milagros :slight_smile: ale asi to aj rychlo skonci, lebo ma uz krize bolia :confounded: :angry: :unamused:
27. led 2012 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka vidis, toto aj mna zaujimalo :slight_smile: ja svoju minulu predpokladam na 14dni :slight_smile:
27. led 2012 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nativanativa ako tak citam mame tusim podobny problem...ako casto mavas tie zapaly mocaku?
27. led 2012 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janielik87 vacsinou ak vies den ovulky a pozans dlzku LF, vies predpokladat kedy by asi mala dorazit mrcha. :slight_smile:
27. led 2012 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek