• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
@kacena85 mozes aj v ustach. len teploty byvaju trochu nizsie.
27. led 2012 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kemonka ovulace skoro urcite nebyla, me to fertility taky tak dela kdyz zacnu brat utrogestan (stejne jak duphaston) a za par dni teplota zas klesne. Ty prsa a zada te boli z toho duphastonu ja to myvam pravidelne. Jinak ty cykly rozhodne nejsou normalni a duphaston k nicemu nepomuze. nevim jak si na tom s hormonama ale takove cykly vetsinou byvaji u polycystických vyjecniku.
27. led 2012 ve 23:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kemonka to sa neda s urcitostou povedat... ak ti hormony blbnu a LH skace ako dive, do toho trosku menej koncentrovany moc a nemusis nic zachytit. kedy testujes, o ktorej? abstinujes predtym aspon take dve hodky?

ten tvoj graf vyzera dost blbo, anovulacne, pobabrane - na rovinu pisem. ale zas aj z roznych divnych testov sa potom vyklulo zelene plus :wink: takze pri predpovedani treba byt objektivny, ale nikdy nic nie je na 100%.
kludne s amoze stat, ze podla testov ovu nebola, ale podla grafu ano. mne sa zda meranie BT (ak prebieha spravne) najvernejsim indikatorom ovulacie.

@kacena85 samozrejme su baby, co si meraju BT v ustach alebo v konecniku, ale mne osobne sa meranie v posve zda aj najrychlejsie aj najspolahlivejsie... skratka najlepsie.
s tym palenim a svrbenim by to nemalo byt od telomeru, lebo ten je iste cistejsi, nez ruka (tvoja alebo partnerova), ci ine veci... :sweat_smile: takze si nasad nejake probio (femivaxin je super), pripadne canesten, pripadne si vygoogli nieco o mykoze. ale zvalovat to na teplomer nemusis - ten staci umyvat pod teplou vodou. mydlom len obcas, ak vobec...
28. led 2012 v 00:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bosorkajarka jeeej, ahoj jarus!
takze druhe este nic? ani my nic, lebo sme este nezacali plodit :grinning:
28. led 2012 v 00:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka
@manamani1 http://www.fertilityfriend.com/home/3a2e79 len som merala o tristvrte hodinu neskor lebo mala bola v noci hore a pospali sme dlhsie...ale aj ovu test negativny :stuck_out_tongue_closed_eyes: jaaj zas nejaka haluz :confounded:
28. led 2012 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
a hojte .... dnes som to trošku pokašlala, zaspala som, tak som miesto 6.00 merala 7.30 .... ovu testy ostávajú nezmenené, čiaročka je taká slabá, že ju ani foťák poriadne nezachytí :grinning: myslíte, že vážne mohla byť ovu tak skoro?
28. led 2012 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko dievčatá, ja sa zatiaľ držím http://www.fertilityfriend.com/home/martina :slight_smile: a hned je ten deň krajší :wink:
28. led 2012 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@irsina83 ahoj, pockaj a ty kedy robis ovu testy :slight_smile: tie sa nemaju robit rano. najskor od 10.00 doobedu.
prabze ked si merala neskor a bola nizka, keby si merala skor, bola by este nizsia.. cite pekne klesas pred ovu ;)
urob radsej testik poobede.
28. led 2012 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. led 2012 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ok moja ale to nemozem pit, ze??? ja som myslela ze rano treba robit.... ok tak skusim...ale uz aj graf mi ukazal ze tento den je neplodny.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. led 2012 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale prave 2-3 dni pred ovu su plodne. este sa ti moze dnes stat, ze ti zosilnie test :slight_smile:

tehotenske rano, ovulacne poobede. :sweat_smile: alebo na obed.
ano dve hodky pred testovanim sa nenalievat tekutinami. :slight_smile:
28. led 2012 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. led 2012 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bosorkajarka hej, mám PCO, a prsia ma začali bolieť ešte pred tým, než som išla za doktorkou :wink:
28. led 2012 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 vitaj v mrcha-klube.. u mna tiez :unamused:
28. led 2012 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka neverim, uz mas aj ty :confused: no ja este nie uplne sa nespustila, ale dnes urcite pusti
28. led 2012 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky kočky...tak som vás prišla pozrieť :slight_smile: u mňa nič nové,stále snažíme a nič :frowning2: niekedy si myslím že sa toho nikdy nedočkám :frowning2: výsledky mám skvelé,ešte musím draháho nahnať na SPG.
@st2 no moja vyzeralo to nádejne :frowning2: ja som toto sklamanie prežívala pred pár dňami,zase :frowning2:
28. led 2012 v 09:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe jeeee ty si tu dlho nebola, tak stale bojujete teda, no ja mam pocit ze kazdy mesiac to vyzera tak skvelo a potom bum bac :angry:
28. led 2012 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valika_val hej dodržiavam 2 hodky a testy robievam o 18.00
28. led 2012 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 ja som tak isto...krásne grafy a veľký prd z toho.....ja už som rezignovala...kamoška mi radí centrum,ale mne sa tam nechceeeeeee.....kašle na to :angry: :angry: akurát som si objednávala testy u lauritky....lebo tezaz mi nejako skáče ovulka....v decembri som mala na 30DC a v januári na 17DC a normálne mávam na 19-20DC....neviem čo to je :angry: :angry:
28. led 2012 v 09:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe no my sme uz v centre aj ziadost podpisali, mm ide este k urlogovi v pondelok a potom to aj do poistovne posielaju, cize my sme sa uz rozhdodli ze ideme do toho
a mozno ti tak blbne ovu ze kazdy mesiac ovulkujes z inej strany a jeden funguje v poho a druhy asi ee
28. led 2012 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 no uz som spinila a pobolieva brcuho.. uz je na ceste- :unamused:
28. led 2012 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka cize zaciname tentokrat spolu
ja tak isto, ja to vidim u seba do par hodiek :angry:
ale ty si mala potom extra kratky cyklus teraz
28. led 2012 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ahoj ... ešte som zabudla dodať na 4 DC som bola u doktora a mala som neprasknutý folikul tuším 24 mm .... nehohlo to byť ono?
28. led 2012 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 merať môžeš ešte aj v ustach a v konečníku, ako dievčatá už písali. Chcem sa spýtať, ten teplomer nemáš nahodou s pogumovanou špicou? Lebo ja meriam digitálnym klasickým, ale objednala som si špeciálny pre BT s dvoma desatinnými miestami ale bol pogumovaný a presne to mi vadilo, hned svrbenie, pálenie, tak som sa zase po preliečení vrátila k pôvodnému klasickému :wink:
28. led 2012 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chalim no neviem, zda sa mi uz dost velky, to by ti praskol najneskor do dvoch dni. a iny folikul tam nevidel ??,
28. led 2012 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 no môže byť.....ja som momentálne v takom stave,že kašlem na to :angry: :frowning2: aj som začala podnikať,tak času bolo málo,teraz sa to trošku ukludnilo,ale ajtak sa mi nechce do centra....kašlem na to :angry: ....ale tebe držím palec :wink:
28. led 2012 v 09:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka ahoj, tak teplota stúpla konečne :slight_smile: teším sa z nej :slight_smile: a čo myslíš teda, že kedy bola ovu? http://www.fertilityfriend.com/home/389913
28. led 2012 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka no nehovoril mi nič o inom ... ja som k nenmu vlastne išla, lebo som mala pozitívny test, napriek mrche, urobil mi sono a zobral krv, keď som mu volala za výsledky krvy (mimochodom bola totálne negatívna), tak mi povedal, že s veľkou pravdepodobnosťou bude tento ovu z druhého vyječníku, ale nehovoril nič o tom, že to videl :frowning2: .... stále testujem ale od 9 DC sa mi tá druhá totálne vytratila a pritom na ten 9 vyzerala, že bude silnieť a príde ovu
28. led 2012 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu :slight_smile: vcera. pekne si stupla :dizzy_face:
28. led 2012 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chalim no ked si zacala od 9 dpo, mozno bol pozitivny 8 dpo.. hmm ale, ze nespomenul nejaky iny dom . folikul..
28. led 2012 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek