• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

19. října 2016 
@monikapt tak to hej.niet nad to ked je to tak priamo a vidis reakciu.isto bude vsetko ok,mysli pozitivne,rano bude sulnejsia verim tomu,pekne sa setri a oddychuj
28. led 2012 v 16:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacena85 rano testnem znova,ze co to povie :slight_smile: neviem sa vykukat na tie dve ciarky :grinning: :grinning: :grinning:
28. led 2012 v 19:36  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lauritka ja neviem ci mam VIP a myslim ten semaforik, vyhodnotil mi tie zelene dni ako plodne....
28. led 2012 ve 20:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@irsina83 anp to je pre VIP.. ale to je normalne, ked mu zadas hlien, ze to vyhodnocuje ako plodne. je to len program. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. led 2012 ve 20:31  • Odpověz  • To se mi líbí
gratulujem tehulkam! :slight_smile: to su mi veci, kolko vas tu bolo tento mesiac? :grinning:
28. led 2012 ve 20:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@st2 prisla som hladat aj tvoj dvojciarkovy :frowning2: a nasla som akurat tak jednu prudku ciaru dole
28. led 2012 ve 20:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@spalka je mi luto, ja uz som 1 dc.. nalada pod psa. :angry:
28. led 2012 ve 20:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka aspon mozte skusat za chvilu zas :slight_smile:, aj ja som vacsinou taka, podrazdena s kramami na kazdeho :sweat_smile:
28. led 2012 ve 21:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka co myslis, 13 DC?
28. led 2012 ve 21:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@spalka to by som uz preventivne mala zacat testovat od 6 dc ovulku :grinning: aby ma zas nepredbehla.
ano vidim to na 13 dc, teplota stupla ?
28. led 2012 ve 21:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka a nic ine si necitila? mna zvykne poslednu dobu dost boliet podbrusko napravo... ale tento cyklus si mala dost kratky, nie? kolkodnovy?
28. led 2012 ve 21:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka este mi nestupla, asi zajtra rano http://www.fertilityfriend.com/home/3769d6
28. led 2012 ve 21:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@spalka no normalne mavam ovu bolesti. zvycaje mavam ovu kolo 13 dc, to bolo take vsetko rychle. :fearful:

ah a jasne, ved dnes si 14dc.. ano zajtra by si mala stupnut. snazilkujete ?? :wink: :slight_smile:
28. led 2012 ve 21:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka hej, nieco sme nacvicovali :wink:, ale je to podone ako u vas - okolo ovu sa nieco udeje, na porazenie :grinning:... tak dufam, ze divne cykly mas na tento rok uz odbite tymto :wink:
28. led 2012 ve 21:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@spalka ano aj ja.. taky kratky sa vyskytne raz za cas :grinning:

juj tak ja uz mam hadku za sebou a som kludnejsia. :grinning: ,

uz som si sama prisahla, ze nebudem vyzradzovat plodne dni.. ale budem musiet, chcem vyskusat zase ten gel na spermie, kedze mavam malo hlienu.. takze nezatajim... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. led 2012 ve 21:21  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@monikapt juj tak drzim palceky, viem presne aky to je pocit, ja ked som bola tehu minuly rok tak som ho tiez obdivovala, zial skoncilo moje tehu potratom ale verim, ze o chvilu pride dalsie, uz predsa rok presiel :wink:
28. led 2012 ve 21:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Moj graf http://www.fertilityfriend.com/home/3a77b2. Nie su tie teploty velmi nizke? Meriam prvy mesiac, tak neviem, co mam cakat.
28. led 2012 ve 21:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@evakva o ktorej merias?? a nizke nie su, uplne v pohode na predovulacne teploty.
28. led 2012 ve 21:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka Meriam pravidelne rano o 6hodiny, kedy vstavam do prace. cez vykend sa mi dari zatial budit, len dnes som zaspala a merala az 6:25
28. led 2012 ve 21:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka juuuj a ja ze sa nieco deje :sweat_smile: takze nic sa nedeje :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja som sibnuta lebo pri mojom PCO neviem co cakam zazrak.... a ten semaforik tam budem mat stale???
28. led 2012 ve 21:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacena85 uff tak to mi je luto,ze to tak skoncilo :frowning2: uvidime rano co povie testik,ci sa budem moct vytesovat dalej :slight_smile:
28. led 2012 ve 21:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@evakva to je ok, polhodinka velky rozdiel nenarobi. ale teploty su naozaj v poriadku. hlavne ide o to aby bola dvojfazova krivka v zavere ;) cize po ovulacia sa teploty zdvihnu minimalne o 0,2 a drzia sa hore aspon 10 dni.
je viditelny rozdiel v teplotach.
28. led 2012 ve 21:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@irsina83 semaforik len pri VIP. ale vymazes plodne znaky a semaforik bude v prdeli :grinning: bude na cerveno.
jeho nepotrebujes.. aj bez neho po dlhsej praxi zistis plodne obdobie sama.. :wink:
28. led 2012 ve 21:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@monikapt isto sa budes vytesovat, potom daj vediet, budem mat pekne nedelne rano, vzdy ma velmi potesi, ked tu da niekto takuto super spravu, dufam, ze ja tiez o chvilu tiez budem takto referovat :slight_smile:
28. led 2012 ve 21:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka Ja mavam ovulku neskoro, tak som zveda, ako sa to prejavi. Graf zakresli, kedy asi nastala ovulacia?
28. led 2012 ve 21:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacena85 rano sem napisem,ze ako to dopadlo,ale verim,ze tam najdem tie dve ciarky znova :slight_smile:
28. led 2012 ve 21:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka ja sa v tom tak nevyznam...len viem, ze uz druhy den ma pobolievaju krize ako na ms a sem tam podbrusko.... a to normalne nemavam...neviem ale zas sa nechcem klamat, ze nieco sa blizi ked viem,ze mi to tam aj tak nefunguje tak ako ma... uz len prekvapko je to, ze som dostala ms hned na dalsi mesiac :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. led 2012 ve 21:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@monikapt jasne ze hej, ked sa uz tak na to sustredis, hlavne mysli pozitivne,ale myslim, ze pri tom vytesovani a okukavani testu to ani inak nejde co? :wink:
28. led 2012 ve 21:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@irsina83 no uvidime.. snad to su priznaky pred ovulkou :wink:
28. led 2012 ve 21:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@evakva zaresli po troch zvysenych teplotach. cize az PO ovulacii. ale treba predty sledovat aj hlienik, pripadne ovu bolesti , ktore byvaju pred ovulkou.
28. led 2012 ve 21:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek