• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

19. října 2016 
@manamani1 tak pokracuj v testovani
3. únor 2012 v 15:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@manamani1 tak ako pisala
@riana12 ta hladina kolise.. stale to vsak nemusi nic znamenat, treba caka na pozitivny testik.. LH je v moci stale.. a ta druha palicka je viac alebo menej cely cyklus.
3. únor 2012 v 15:42  • Odpověz  • To se mi líbí
davam fotky, mne napriklad den pred ovulaciu tiez zoslabol a potom na dalsi den uz uplne pozitiv. :wink: :wink:
3. únor 2012 v 15:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka aha, tvoj pripad je tiez taky isty....a preco to tak kolise?
3. únor 2012 v 16:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@manamani1 no neviem LH je stale tam - cely cyklus :slight_smile: preto vsade pisu, ze to netreba vyhodnocovat ako tehotensky, ta druha ciarka pokial nie je taka silna alebo silnejsia ako kontrolna nic neznamena.
3. únor 2012 v 16:17  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
tak nevím.... mám už zkusit zítra testnout, nebo to nechat až na neděli v den plánované MS?
3. únor 2012 v 16:26  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@eficenka ja uz by som aj dnes testovala :D
3. únor 2012 v 16:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka tak si to nechám na zítra... Pokud ráno bude teplota pořád vysoko, tak tesnu pokud ne tak až v neděli když nepřijde mrcha :grinning:
3. únor 2012 v 16:28  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@eficenka drzim palce pri testovani,graf vyzera supet ;)
3. únor 2012 v 16:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacena85 díky moc... kéž by... Snad bude i teplota zítra nahoře a testík se // :wink:
3. únor 2012 v 16:33  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lauritka Esteze som ta posluchla a cakala som s tymi liekmi :sweat_smile: tak hadam uz pride, ovula jedna :grinning:
3. únor 2012 v 17:12  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@eficenka Super grafik, tiez uz by som testovala :sweat_smile: :sweat_smile: Drzim prsty :dizzy_face: :dizzy_face:
3. únor 2012 v 17:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@kukucg já jsem vždycky testovala dřív a pak jsem byla zklamaná - nahrávala jsem si všechny možné tt příznaky :grinning: Ale teĎ, nevím proč, si myslím že to nevyšlo.... Zítra bude den D !
Koukám, že Tvůj test dopadl úspěšně - tak honem snažit ať taky brzo vyjdnou // na tt
3. únor 2012 v 17:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@kukucg wowww , krasne pozitivny :dizzy_face:
3. únor 2012 v 17:19  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lauritka Dik :wink: :wink: Ved som sa nacakala, dal si nacas, toto je 11ty test tento cyklus :slight_smile: Myslis ze moze byt ovu aj v den pozitivneho testiku?
3. únor 2012 v 17:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@kukucg no teoreticky by mohla ak je folik velky, zalezi aj od hladiny LH.. ale skor si myslim, ze bude zajtra.. uvidis, kedy sa ti zvysi teplota.
3. únor 2012 v 17:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@eficenka no hej to poznam, aj ja vzdy nevydrzim a som sklamana, potom este dufam za mozno som testovala skoro a nieco z toho bude a nic :grinning: :grinning: A mozno prave preto ze mas iny pocit ako obvykle tak bude :wink: Moc ti drzim palceky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
No uspesne, len mm nie je doma dnes tak neviem ci mi to na nieco bude :sweat_smile: :sweat_smile:
3. únor 2012 v 17:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka Ja len ze mam dnes taky pocit ze by mohla byt dnes, ale mozno ze by som len chcela :grinning: mm dnes nie je doma, tak to je na figu, vcera a predvecerom bol sexik ale ak bude ovu zajtra neviem ci by to stacilo... mozno este rano by sme mohli :sweat_smile: :sweat_smile:
3. únor 2012 v 17:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@kukucg super pozitivny,o kolkej testujes?
3. únor 2012 v 17:57  •  čeká miminko, termín má v lednu 2015  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lilienlilly Vies co tak vselijak, testujem aj viackrat denne ked sa to uz blizi, lebo mi nevychadzali testy a zistila som ze mam ten top dost kratko a ked testujem len raz tak ho vacinou presvihnem. Ale teraz to bolo okolo stvrtej, minuly cyklus okolo druhej som mala pozitivny, vecer po tom uz nie.
3. únor 2012 v 18:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@kukucg zajtra urcite musiteee
3. únor 2012 v 18:01  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lauritka Nuz aj zajtra bude mm prec, ale tak mal by prist dnes v noci a rano pojde prec a vecer sa vrati neviem kedy, tak skisme v noci alebo zajtra rano :wink: dufam :unamused:
3. únor 2012 v 18:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@kukucg znasilni ho!! nespi :slight_smile:
3. únor 2012 v 18:11  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahojte, dnes som s meranim BT zacala. Len si neviem akosi poradit s registraciou na fertility. pomoze niekto? ď.
3. únor 2012 v 18:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@kukucg fu tak to je celkom narocne
3. únor 2012 v 18:34  •  čeká miminko, termín má v lednu 2015  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka Ok, vykonam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. únor 2012 v 18:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@lilienlilly No hej, ale po troch cykloch uz viem celkom ako mi to vsetko funguje, a viem odhadnut aj podla inych priznakov a tak :wink:
3. únor 2012 v 18:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@janusa_ teplota se dá krásně zaznamenávat i na české stránce womenzone tečka cz :wink:
3. únor 2012 v 18:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@janusa_ napis mi email poslem pozvanku. podrobny rozpis ako zapisovat ma tu : http://merenibt.xf.cz/index2.html
3. únor 2012 v 18:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@eficenka o womenzone viem :slight_smile: ale pocula som ze fertility je lepsie.

@lauritka posielam mail. dakujem :slight_smile:
3. únor 2012 v 18:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek