• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
@elebe no aspon týžden by som mala ešte počkať, nie?
5. únor 2012 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@manamani1 no ako dnesna teplota??
5. únor 2012 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iinka a na čo :confused: však si 10DPO....tak už by si aj mohla s 10-kovým testom :confused:
5. únor 2012 v 09:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe no ja neviem, neviem či nepočkám kým mrcha nedorazí, lebo už po dva a pol roka som sklamaná z testov, a veľakrát nemám chuť a odvahu testovať, lebo vždy len / bola:frowning2:
5. únor 2012 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@iinka jáááj...chápem....my sa snažíme rok a ja tiež veľa krát nemám chuť testovať,lebo už aj viem dopredu ako to dopadne :frowning2: tak dlho sa snažíte :unamused: aj ste boli na nejaké vyšetrenia
5. únor 2012 v 09:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe v oktobri mi robili driling vaječníkov, lebo že mám PCO, tak že by malo byt všekto ok, len min.piatok som bola na kontrole, a nejak moc sa nezlepšili vaječníky, až na jeden v ktorom bol folikul na prasknutie, tak neviem a následne na to som mala aj ovul., tak uvidíme tento mesiac, no a ked nič, tak ma lekárka posiela do CAR.
5. únor 2012 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iinka ach jo :frowning2: :frowning2: tak dúfajme že sa zadarilo :wink: moja kamoška tiež nemohla otehu dva roky a potom išli do CARu a do pol roka bola tehu..... :wink: :wink:
5. únor 2012 v 10:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iinka
@elebe kocky,mne vysiel pozit.tehu test pri prvom 15 DPO aj to bola druha ciarka slabucka,o dva dni neskor už riadna,tak tiež si myslim,že treba trosku vyckat s testovanim :wink:
5. únor 2012 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe ved inú možnosť už asi mať nebudem,len ísť tam :unamused:
5. únor 2012 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betyna8 ved hej počkám:slight_smile: trpezlivosť ruže prináša:slight_smile:
5. únor 2012 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betyna8 no,lenže ja vždy na 15DPO dostanem mršisko :angry: a to už aj klesne teplota :frowning2: mne vyšiel slabo pozitívny až po týždni mešlania mrchy,ale to bolo biotehu :frowning2: takže to sa asi nedá porovnávať
5. únor 2012 v 10:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betyna8 mas grafik ?? ten tehotensky?? lebo niekedy moze ovulaciu oznacit aj skor :slight_smile:
5. únor 2012 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iinka no ešte nič nehovor....ak ti robili driling,tak je možné že ťa prebudili :wink: a ak už aj budeš musieť ísť tam,tak sa veci pohnú dopredu :wink: a drahému ste dali robiť SPG?
5. únor 2012 v 10:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka aoj to som ja bez ms ;) tak 9 den a teplota stale hore?stava sa ze zena nie je tehu a ma vyssiu teplotu?utorok bude 11 den.dufam ze teplota vydrzi aj ked vobec nemam pocit,ze by to vyslo.
5. únor 2012 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe hej hej, robili mu ho, má ho v poriadku, aspon niečo:slight_smile:
5. únor 2012 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iinka no vidíš :slight_smile: tak ak má dobrých bojovníkov,je možné že sa konečne prebojovali :grinning:
5. únor 2012 v 10:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe no bodaj by, práve sme dokončili dom, ktorý sme si svojpomocne robili dva roky, no a povedala som si že ked to bude všetko hotové tak sa vtedy podarí a že si dám aj darček na narodky (minulý týžden sme dokončili dom a min. týžden som mala narodky, tak sa to mohlo podariť vtedy:slight_smile: )
5. únor 2012 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka Ani mne sa nechce verit, testik bol fakt pekny, teoreticky ak moze byt do 48 hodin tak moze byt aj dnes, ale neviem, zvyklnu ma v den ovu boliet bradavky a nic necitim ale urcite este co pockam co teplota zajtra rano spravi.... dnes bola 36,22 :frowning2:
5. únor 2012 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 no hore si preto, lebo bola ovulacia :slight_smile: nemusi byt tehu a teploty je aj tak hore. tam ju drz progesteron, ci si alebo nie si tehu. ktory sa zvysi po ovulke.
5. únor 2012 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg jj, uvidis zajtra. neverim, ze nestupnes :slight_smile:
5. únor 2012 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka :wink: dufam ze mas pravdu
5. únor 2012 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@iinka no vidíš...možno mimi čakalo na nový domov :grinning: no som na teba zvedavá,kedy by ti nemala príjsť mrcha
5. únor 2012 v 10:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe no ešte asi 10 by som mala čakať na mrchu...ale neviem, skrátil sa mi teraz cyklus, tak neviem či nie aj skôr.
5. únor 2012 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte baby prosim vas stiahla som si graf bazalnej teploty ale nejak mi to nechce robit graf Graf je fertility sk
5. únor 2012 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iinka čo 10 :confused: dní alebo do 10.2. :confused:
5. únor 2012 v 10:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe jááj sory:slight_smile:10 dní ešte kým by som mala dostat
5. únor 2012 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fuuu....akurát som sa natlačila :grinning: drahý robil včera večer špagety bolonesse.....mňááám.....asi mal byť talian :grinning: :grinning:
5. únor 2012 v 11:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky komu robili postkoitalny test??
5. únor 2012 v 11:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iinka no to sa mi nechce veriť :confused: však už si 10DPO a ešte 10? :confused: :confused: takú dlhú LF som ešte nevidela.....musela si mať tento mesiac ovulku skôr a tým pádom by predpokladaná mrcha mala dojsť tak za 5-6 dní
5. únor 2012 v 11:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe 17.1 som dostala ms, jáááj hej, zle som počítala:slight_smile:
5. únor 2012 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek