• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
@elebe tak áno...netreba sa tým moc trápiť...treba skúsiť byť v pohode..a raz sa to isto podarí :wink:
6. únor 2012 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe no ja meriam cca v rovnaku dobu ale poctivo pisem najpresnejsie casy, cize myslis ze to moze byt toto? hm...poucim sa a nebudem taka poctivka :sunglasses:
6. únor 2012 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaruska118 ja som tiež nervačila keď mi došla mrcha :slight_smile: ale už je to v poho už neriešim a dúfam že tento rok budem aspoň tehula :wink: :wink:
6. únor 2012 v 09:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 musííííí.....tento rok určite :grinning: :grinning:
6. únor 2012 v 09:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jaruska118 ty si zapisuješ aj teploty? myslím do tabulky v ff? lebo ak ano a sú vždy rovnaké,tak by ti nemalo ukazovať biele guličky :confused: :confused:
6. únor 2012 v 09:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
no posledne 4 dni mam stale 36.5 tak som skusila upravit casy a zmodrali :slight_smile: toe gulicky :D
6. únor 2012 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. únor 2012 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaruska118 no vidíš :slight_smile: tak už budeš vedieť :wink:
6. únor 2012 v 09:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg fuha, jak je to mozne :fearful:
@elebe tak presne, ked to uz dlho trva, clovek sa stane odolnejsi.
@kacena85 no ak este viac neklesne, zajtra z mozes skusit testik.
6. únor 2012 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka lauri, kuk....
6. únor 2012 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (8)
@mima01 :slight_smile: nadhera.
6. únor 2012 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka No bohuzial je, ziadna ovu :rolling_eyes: :rolling_eyes: akurat ma v noci dost boleli prsia a ked si ich zmacknem, objavia sa mi na nich kvapky... niecoho, neviem coho :frowning2:
6. únor 2012 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka jej ahoj no to dufam, lebo sa motam 8 den medzi 36,9 a 37,1 tak duuuuufam :wink:
6. únor 2012 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka no na teba nemám.....tvoja odolnosť sa dá prirovnať k vesmírnej rakete :slight_smile: veľa krát na teba myslím a tebe to tehu prajem zo všetkých najviac :sweat_smile:
6. únor 2012 v 09:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mima01 jééééj.....úžasné....tak už aj ty? no paráda....gratulujem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. únor 2012 v 09:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe ďakovala, zatiaľ teda :slight_smile: Uvidíme, čo z toho bude...
6. únor 2012 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mima01 gratulujeeeem :wink:
6. únor 2012 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe dakujem. snivalo sa mi o rybkach v akvariu, snad to nieco znamena, :grinning: :wink:

@kukucg hmm, je to cudne.po takom silno teste. je to zriedkavy pripad, ze ti sice LH stupne. ale foliku nepraskne. zlutenizuje-cize zanikne.

@kacena85 no tak drzim palce na testovanie :wink:
6. únor 2012 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mima01 mima skus este ovu test :slight_smile: ci sa potvrdi teoria
6. únor 2012 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka No len by ma zaujimalo ze preco zanikol :pensive: :pensive: No nic idem brat lieky a uvidime co prinesie dalsi cyklus :confused:

Elebe ma pravdu teda, obdivujem aj ja tvoju odolnost a dopriala by som ti najviac na svete :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. únor 2012 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mima01 Krasne, gratulujem :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. únor 2012 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka no to vieš za vyskúšam, zásobu mám dostatočnú :grinning: :grinning: :grinning: Potom hodím foto. Hehe, a čo znamenajú rybky v akváriu? :sweat_smile: :slight_smile:
6. únor 2012 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe mozem sa este spytat 4 dni rovnaka teplota, to je v poriadku, pretoze som si prezerala niektore tabulky ff a som tam take nevidela :slight_smile:
@kukucg netusim, pokial sa to nestava kazdy cyklus, tak nie je dovod sa znepokojovat.

dakujem. :dizzy_face: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
@kukucg ďakujem moc moc....som vám sem vtrhla, dllllhocizno som tu nebola.
6. únor 2012 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mima01 mne sa snivalo o rybkach ked som otehotnela po IVF :slight_smile: teda predtym.. ze vraj to znamena tehotenstvo, ale musia byt v cistej vode.
6. únor 2012 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka dakujem ale aj tak tomu neverim zeby zeby
6. únor 2012 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka no tak dufam, ze ta v tom sne bola taka priezracna, ze by si v nej ihlu videla a ze tam tych rybiek bolo nespocetne vela :hearts:
6. únor 2012 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka No ved jasne, len ked si vezmem ze skoro cely cyklus okrem par dni som mierne krvacala a ten vytok z bradaviek tak sa mi to ok nezda teda, ale uvidim aky bude dalsi, dufam ze lepsi :wink:

To som teda nevedela o rybkach, tak len snivaj pekne dalej rybacie sny :sweat_smile: :sweat_smile:
6. únor 2012 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobre ranko, moj graf dnesny: http://www.fertilityfriend.com/home/Janusa2/ , inak ciarka na ovu teste stale rovnaka takmer taka ako testovacia ani nezosilnela ani nezoslabla. Dnes nam dr. potvrdila dva dominantne folikuly 19 a 24mm :dizzy_face:
6. únor 2012 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek